USA – Inflacja, disney i laptop Bidena – Ewelina Frihauf


Posted on 8 kwietnia 2022
3698 views

17 thoughts on “USA – Inflacja, disney i laptop Bidena – Ewelina Frihauf

 1. Kolejna kompletna sciema pani Eweliny!!!!
  Czy ktos normalny moze uwierzyć w te brednie, ktore glosi ta “specjalistka” od olejków eterycznych,?
  Tak zamozny czlowiek jak Hunter Biden oddaje swoj laptop z wlasnymi oraz Ojca danymi wrażliwymi do punktu naprawczego, a nie stać go na informatyka aby sprowadzić go do domu aby ten dokonał naprawy laptopa na miejscu ? Wreszcie czy ten ktos kto niby to przekazał laptop do FBI nie zrobilby kopii dysku laptopa Huntera?
  To gdzie sa te dane? Dlaczego nie ujawnil ich publicznie? Możliwa jest tu prowokacja , bo co za problem do dowolnego laptopa wprowadzić hasło “hunter02′, powklejac zdjecia Huntera oraz Jego Ojca, trcche zdjec ogolnie dostepnych z Ukrainy i wycinków prasowych dotyczących Bidena i syna, kilka zdjec rozebranych dziwek oraz kilku fotomontazy, np. palącego trawke Bidena. Ten filmik to tylko wrzutka pani Eweliny w celu reklamy swojego businessu eterycznego i zyskania kolejnych frajerow.

 2. Podobne brednie pani Eweliny , jak ta , ze Papieza Franciszka aresztowalo FBI za rzekomy Jego udzial w przegranych wyborach Trumpa. A tak naprawde kogo w Polsce i wogole obchodzi laptop Huntera , a w nim rozebrane dziwki. Co do Disneya, moje dzieci , a teraz moje wnuki bardzo lubia ogladzac jego bajki.

 3. Dla mnie osobiscie bardzo ekscytujące byłoby pokazanie Trumpa podczas wizyty w Moskwie i udzial w orgii , gdzie oddaje mocz na prostytutki.

 4. Nienawisc do Ukrainian , tej osoby jest porazajaca, natomiast zachwyt na fiutinem- zbrodniarzem, bardzo zastanawiacy czy aby ta działalność nie jest oplacana, czy tez być moze agenturalna. Polecam jej “wystepy” na jej wlasnym kanale Youtube, Rumble, Na kanale Andy Choinskiego na Rumble i YouTube jak rowniez na NTV. Dobrze by bylo aby jej dzialnoscia zainteresowalo sie ABW.

 5. Kolejne WYPOCINY Eweliny. Ewelina a moze ty wzielabys sie do uczciwej pracy a nie naciagala ludzi na ten BADZIEW ktory sprzedajesz !!!Bo ani twoje komentarze nie trzymaja sie kupy ani kursy na ktorych uczysz magii dla ubogich. Takiego obciachu dawno nie spotkalam.

  1. Calkowicie zgadzam sie z ta opinia. Wyrachowana oszustka i manipulatorka, ktora robi interesy na wypranych mozgach. Bije o glowe inna oszustkę , niejaka Kazahari. jej nienawisc do Ukrainy , a zachwyt nad Putinem jest bardzo zastanawiający , czy aby nie jest to działalność agenturalna. ABW powinna sie ta osóbką powaznie zainteresowac.

 6. Panie Januszku może troche blizej spraw polskich gdzie też mamy Amerykę (Amerykanów) korzystnie zaangazowaną w wojne w Ukrainie. ZTrampa taki patriota, ze teraz prosił Putina aby ujawnił sprawy syna prezydenta Bidena.
  Tramp zapowiadał wyjście z NATO. Co by teraz było w konflikcie z Rosją? To był żaden polityk tylko biznemen bez etyki i poczucia odpowiedzialności. Z Polski chciał tylko doić kasę

  1. Byly doradca do spraw bezpieczenstwa narodowego USA John Bolton powiedzial , ze jego zdaniem prezydent Rosji Wladimir fiutin “czekal” na ewentualne wycofanie sie Stanów Zjednoczonych z NATO, twierdzac, ze poprzedni prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump prawdopodobnie wykonalby taki ruch, gdyby zostal ponownie wybrany. Jak dobrze sie stalo, ze ten oszust podatkowy, dewiant seksualny i arogant nie zostal wybrany, sprzedalby Putinowi nie tylko Ukraine ale rowniez Nas i reszte Europy.

 7. MOSKWA, 19 kwietnia — RIA Novosti. Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przygotowuje monstrualną prowokację w obwodzie odeskim, aby oskarżyć Rosję o zbrodnie wojenne i masowe wyniszczenie ludności cywilnej, powiedział szef Narodowego Centrum Zarządzania Obroną, generał pułkownik Michaił Mizincew.
  “W tym celu w niedalekiej przyszłości planowana jest zmiana ubrań jednej z dywizji. SBU w mundurach rosyjskich żołnierzy i zrobić demonstracyjne strzelanie do lokalnych mieszkańców” – wyjaśnił.
  Według generała, ukraińskie i zachodnie agencje informacyjne opublikują zdjęcia i filmy z tej akcji z “oburzeniem Rosjan” za natychmiastową “cyniczną promocję podróbek”.
  Mizintsev podkreślił, że ta prowokacja świadczy o nieludzkim stosunku do losu ludności cywilnej. Ukrainy i ostrzegł kraje zachodnie, że w Rosji istnieje operacyjna baza dowodowa na temat zbliżających się zbrodni reżimu w Kijowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *