Wiosenny Powiew Wolności 8-10 Kwietnia 2022 – Krystyna Maciąg


image description

Posted on 1 lutego 2022
1204 views

One thought on “Wiosenny Powiew Wolności 8-10 Kwietnia 2022 – Krystyna Maciąg

 1. BLOKADY SA ABSURDALNE i calkowicie nieskuteczne – OTO DOWOD NAUKOWY:
  Badanie Johna Hopkinsa dotyczące skuteczności blokowania zapewnia szokujące wyniki.
  ” Według metaanalizy kilku badań przeprowadzonej przez Johns Hopkins University, blokady podczas pierwszej fali COVID-19 wiosną 2020 roku zmniejszyły śmiertelność związaną z COVID-19 tylko o 0,2% w Stanach Zjednoczonych i Europie.

  „Chociaż ta metaanaliza stwierdza, że ​​blokady miały niewielki lub żaden wpływ na zdrowie publiczne, nałożyły ogromne koszty gospodarcze i społeczne tam, gdzie zostały przyjęte” – napisali naukowcy. „W konsekwencji polityka blokowania jest nieuzasadniona i powinna zostać odrzucona jako instrument polityki pandemicznej”.

  Naukowcy – profesor ekonomii Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa Steve Hanke, profesor ekonomii Uniwersytetu Lund Lars Jonung i specjalny doradca w Kopenhaskim Centrum Studiów Politycznych Jonas Herby – przeanalizowali skutki środków blokujących, takich jak zamykanie szkół, zamykanie przedsiębiorstw i nakaz maskowania na COVID- 19 zgonów.

  „Znaleźliśmy niewiele dowodów na to, że obowiązkowe blokady w Europie i Stanach Zjednoczonych miały zauważalny wpływ na śmiertelność COVID-19” – napisali naukowcy.

  I to nie wszystko.

  Naukowcy zbadali również zamówienia na schronienie, stwierdzając, że zmniejszyły one śmiertelność COVID-19 o 2,9%.

  Badania, które dotyczyły tylko nakazów schronienia w miejscu, wykazały, że zmniejszyły one śmiertelność związaną z COVID-19 o 5,1%, ale badania, które dotyczyły nakazów schronienia w miejscu wraz z innymi środkami blokującymi, wykazały, że zamówienia schronienia w miejscu faktycznie zwiększyły COVID- 19 śmiertelność o 2,8%.

  Naukowcy doszli do wniosku, że ograniczenie zgromadzeń mogło w rzeczywistości zwiększyć śmiertelność COVID-19.”
  https://lidblog.com/john-hopkins-study/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *