Wybitny prawnik Dr Reiner Fuellmich o tym co dzieje się w świecie kowidozy


Posted on 22 grudnia 2021
2334 views

2 thoughts on “Wybitny prawnik Dr Reiner Fuellmich o tym co dzieje się w świecie kowidozy

 1. Proste nastepnym raten o lepszego tłumacza (na polski idzie na niemiecki słabo)
  Prosze nie odebrać ten komentarz złośliwie.
  DIekuje i pozdrawiam.
  M.Kellner

 2. ” Dla Reinera Fuellmicha – co z całym starym systemem sądownictwa?

  Autor: Anna von Reitz

  Reiner Fuellmich, niemiecki prawnik, który dowodził oskarżeniem o pociągnięcie korporacji do odpowiedzialności za „terapię eksperymentalną”, ostrzegł ostatnio ludzi, aby nie polegali na sądzie o sprawiedliwość – i, oczywiście, ma rację i realizm. Posunął się nawet do apelu o „całkowicie nowy wymiar sprawiedliwości”.

  Zgadzam się z jego analizą i jego duchem, ale widzę to trochę inaczej, bo znam historię.

  Moim zdaniem nie potrzebujemy zupełnie nowego wymiaru sprawiedliwości, po prostu musimy powołać się i ustanowić nasz stary system wymiaru sprawiedliwości, który nasi nieudolni pracownicy odsunęli na bok wiele lat temu.

  Jeśli jesteś na morzu ( PRAWO MORSKIE OBECNIE OBOWIAZUJACE I NIELEGALNE !!! ), obowiązują inne prawa i inne konwencje niż wtedy, gdy jesteś w domu ( PRAWO NATURALNE – PRAWO ZIEMII -LEGALNE ), stojąc na własnym terenie.

  Zrozum, że nie tylko prawo krajowe dotyczące ziemi jest radykalnie odmienne i niezależne od prawa morza, ale nawet międzynarodowe prawo lądowe jest inną bestią niż międzynarodowe prawo morskie.

  Obecny system w całości opiera się na międzynarodowym prawie morza, które nie dotyczy sprawiedliwości, ale zysku i korzyści. Nie ma dotyczyć żywych ludzi, a jedynie „osób” – pracowników i funkcjonariuszy oraz wybieralnych urzędników prowadzących firmy korporacyjne.

  Ważne jest, aby zrozumieć, że to zagraniczne i wyspecjalizowane międzynarodowe prawo morskie zostało niewłaściwie i powszechnie stosowane do ludzi „jakbyśmy” wszyscy byli takimi „osobami” w nieujawnionym procesie „rejestracji” stosowanym przez papieży i brytyjskich monarchów do poszerzyć swoją bazę władzy i organy podatkowe.

  Byliśmy „zarejestrowani” jako osoby – nie ludzie – prawie od urodzenia; jeśli chcemy skorzystać z naszych zgodnych z prawem gwarancji, takich jak nasze prawa konstytucyjne, musimy poprawić tę „rejestrację” i odnotować w niej nasz legalny status.

  Ten proces odmowy rejestracji i zapisywania jej w odpowiednim publicznym rejestrze jest w rzeczywistości dość prosty.

  Tutaj, w Ameryce, żądamy naszych imion i naszego przyrodzonego statusu politycznego oraz wszystkich naszych aktywów, w tym naszego DNA, za pomocą prostej jednostronicowej deklaracji i odnotowujemy to, wraz z kilkoma dobrze poinformowanymi zeznaniami świadków od osób, które dobrze znają nas i nasze rodziny… wystarczy, aby potwierdzić, że jesteśmy tym, za kogo się podajemy i urodziliśmy się w konkretnej znanej rodzinie w określonym czasie i miejscu w granicach tego kraju.

  Otóż ​​to.

  Możemy również potwierdzić, że nie jesteśmy „dobrowolnymi podmiotami w handlu” i domagać się zwolnienia z Ustawy o Rezerwie Federalnej i powiązanych przepisów.

  Wtedy możemy ustanowić nasz „inny” system sądownictwa i egzekwować nasze prawa konstytucyjne oraz ścigać osoby odpowiedzialne za złe zachowanie tych korporacji jako przestępców, którymi są.

  Po prostu musimy powrócić do naszego zgodnego z prawem wymiaru sprawiedliwości zamiast pozwalać naszym pracownikom na promowanie prawnego systemu administracji.

  Należy pamiętać, że sprawiedliwość jest pojęciem obcym relacjom biznesowym i wojnie. a administracja to pojęcie, które dotyczy tylko rzeczy.

  Jeśli chcesz systemu sądowniczego, który traktuje nas jak mężczyzn i kobiety, musimy go zapewnić sobie, a jeśli chcemy odzyskać kontrolę nad zbiegłymi korporacjami, musimy postawić je przed wymiarem sprawiedliwości, korzystając z międzynarodowego prawa danego kraju.

  Rzeczy, jakie są, najlepiej nam się przysłuży w Ameryce, a nie w Niemczech, gdzie nasza droga powrotna do systemu sprawiedliwości opartego na ziemi i ziemi jest już ustanowiona i niezakłócona:
  Ex Parte Milligan (1866) zapewnia nam odbudowę i obsłużyć nasze sądy jurysdykcji gruntowej i gruntowej do woli i zapewnia, że ​​zagraniczne sądy jurysdykcji morskiej muszą następnie ustąpić.

  Pomóż nam pomóc wszystkim innym.

  Jeśli jesteś Amerykaninem, zgłoś się, dołącz do Zgromadzenia Stanowego i obsadź odpowiednie sądy.

  Jeśli jesteś Europejczykiem, przyjedź do Ameryki i spotkaj się z nami, abyśmy mogli wyjaśnić sytuację, w której znajduje się cały świat —- i jak się z niej wydostać.

  Nie potrzebujemy nowego systemu sądowego. Musimy wskrzesić stary system sądowniczy.

  Proszę, przekaż mi słowo i wyląduj to na biurku Reinera.

  A jeśli jesteś Amerykaninem — wstań. Zadeklaruj się. Zapisz swoją deklarację. Dołącz do Zgromadzenia Stanowego. Obsługuj swoje sądy. Przejdź do: http://www.TheAmericanStatesAssembly.net . ”

  Anna Maria Riezinger, Fiduciary
  Stany Zjednoczone Ameryki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *