Merkel zmierza do Mega Lockdownu Niemiec – Paweł Kucharski

10 thoughts on “Merkel zmierza do Mega Lockdownu Niemiec – Paweł Kucharski

  1. jacy ci niemcy są “smutni” – przesiąknięci narracją matrixa na wskroś(w warstwie podświadomej) z czego nie zdają sobie nawet sprawy(jakkolwiek tu w Polsce jest to jak widać nadal dostrzegalne-oni utracili juz owa wrażliwość) – tak im wypalono żelaznym znacznikiem podświadomy odruch antyamerykański że ten tu ma czelność wypowiadać się (jak Spiegel albo Die Zeit) jaka będzie przyszła reakcja społeczeństwa amerykańskiego (na wciąż potencjalny przekaz medialny Trumpa) – to nie jest tylko czarne niezdarne wróżbictwo – to jest potępienia i pożałowania godny defetyzm,negatywizm czystej próby którego podstawy opierają się na bezwiednej nieuświadomionej zawiści(jak w niemczech jest kiepsko to i niech usa będzie podobnie)

  2. Niemcy są bardziej świadomi swoich praw, reagują masowo, jednak nie wiem dlaczego, nie potrafią podjąć zdecydowanych kroków by zmienić swoją rzeczywistość. Pozwolili Cesarzowi rozpętać 1ą wojnę światową, później zamiast urwać faszyzmowi głowę doprowadzili do tego, że mają krew milionów ludzi na swoich rękach. Teraz tylko oni moim zdaniem w Europie mogli by pokonać zło na szczytach władzy (Merkel i klika) ale nie robią tego. Przyglądają się ludobójstwom na swoich obywatelach, tak jak kiedyś to zrobili – bo to był rozkaz itp.

  3. Tylko CZYNNY OPÓR, W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU MOŻE I NAPEWNO ODWRUCI TO ZŁO W MOŻNYCH TEGO ŚWIATA. Myślmy pozytywnie a czarna strona sama się Unicestwi! 🤩 (jestem przekonany).

  4. Ja dodałbym, że land Saksonia chce zamykać w ośrodkach dla uchodźców, pod przymusem, tych, którzy łamią kwarantannę lub jej unikają.

  5. Tylko CZYNNY OPÓR, W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU MOŻE I NAPEWNO ODWRUCI TO8 ZŁO W MOŻNYCH TEGO ŚWIATA. Myślmy pozytywnie a czarna strona sama się Unicestwi! 🤩 (jestem przekonany).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *