USA – Atmosfera sięga zenitu – Ewelina Frihauf

kontakt do Eweliny:
e-mail: klubnabosso@gmail.com

22 thoughts on “USA – Atmosfera sięga zenitu – Ewelina Frihauf

 1. Trzeba przyznac, ze Artur miał pewne wyobrażenia i one zawiodły. Załamał się i nie ukrył tego, jak wielu zresztą z nas. Plan idzie do przodu a ze nie jest tak jak to sobie wyobrażaliśmy wątpimy. Niemniej jednak wieści jakie dochodzą do nas świadczą, ze ku prze naprzód, wyniki mogą nas i tak zaskoczyć. Mamy wiedze, wiemy co może być podane w wiadomościach, opiekujmy się wtedy tymi co spia jeszcze, to nasze zadanie. Musimy sprawdzić się w sytuacji, która dla nas samych będzie trudna a jeszcze będziemy musieli wziąć w opiekę tych którzy nie maja pojęcia co się dzieje. To może być trudne. Medytacje i modlitwy i kazda forma wsparcia jest ważna. Pozdrawiam wszystkich.

 2. pan Artur się boi ze go zdeplatformuja i gościu sobie nie dorobi!

  w dniu dzisiejszym prawde mówi garstka ludzi a „establishment” stara sie ich zaaresztować jako terrorystów, ganiac po swiecie jako szpiegów i zdrajców (Smowden) lub najzwyczajniej zdeplatformowac. Trump dostal po DUPIE bo chciał uczciwie.

  na Amerykańskich komunistów nie działa nic tylko łomot wielką pałą.

  teraz już sraczka po śliwkach

 3. facet relacjonuje jak wyglądają dziś w nocy ulice Waszyngtonu – na środku każdego skrzyżowania stoją wojskowe wozy humvee(hammer) i na każdym rogu ulicy stoją w pełni uzbrojeni żołnierze,czasem policjanci i agenci tajnych służb,miasto gotowe do całkowitego zamknięcia i podniesienia wszystkich barrier uniemożliwiających wszelki dostęp z zewnatrz – https://www.bitchute.com/video/dtEw831F17gx/

 4. moim zdaniem niepotrzebnie macie watpliwości co do roli Pence’a – on(prawdopodobnie) nie tyle zostal zastraszony co przedstawiono mu istotne szczegóły operacji(do tej pory bowiem nie będąc pewny jego lojalności lub na wszelki wypadek po prostu ukrywaqno to przed nim) po czym on sam doszedł do wniosku że “fala się odwróciła” i lepiej się załapać na właściwy pociąg – ostanio Pence sprawdzał gotowość wojska do akcji m.in używając tego zwrotu “respect the unified chain of command” – co znaczy że zwraca się do nich by zapamiętali i respektowali to że podlegają wyłącznie rozkazom ujednoliconego łańcucha dowodzenia(którego szczytem jest stanowisko “commander in chief US armored forces” czyli urzędującego prezydenta USA

  1. Komu podlega Gwardia Narodowa Stanów Zjednoczonych
   2. poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych – Według art. II. 2. Naczelnym Wodzem milicji poszczególnych stanów, gdy zostaje powołana do służby czynnej Stanów Zjednoczonych, jest Prezydent. Art. VI. 3. nakazuje, by wszyscy funkcjonariusze władz federalnych i lokalnych byli wierni Konstytucji. 5 poprawka wyłącza ze zwykłego postępowania przed sądem członków sił zbrojnych oraz milicji w czynnej służbie podczas wojny lub niebezpieczeństwa publicznego.

 5. To wszystko jest takie jawne , wyglada dobrze tylko zastanawia mnie czemu ta holota od Bidena niewiele sie tym przejmuje jakby sie z tego smiali. Deepstate budowal swoje imperium dziesiatki lat wyglada jakby tez mial asa w rekawie.

  1. masz częściowo rację – nie chcę zdradzać szczegółów operacji(jest to zbędne w obecnej sytuacji) których i tak się domyślasz jak wynika z tego co napisałeś – otóż sprawa przedstawia się następujaco:
   1/Liczą na lojalność i ochronę gwardii narodowej którą ściagają właśnie tysiącami z innych stanów(która formalnie podlega lokalnym gubernatorom(patrz wyżej na moją odpowiedź w innym poście) jednak może być jednym zarządzeniem podporządkowana bezpośrednio pod rozkazy prezydenta i reprezentujących go dowódców armii regularnej) którzy nie dopuszczą do upadku “twierdzy” Waszyngton
   2/Liczą na wzburzenie i wyjście na ulice zwoich zwolenników(bojownicy i milicja) a także wsparcie lokalnej,stanowej policji, oddziały terenowe i lokalnych agentów FBI a także środki walki i grupy operacyjne agentów CIA
   3/Liczą na własne alternatywne środki łączności wsparcie i logistykę
   4/Pozostaje nagrubszy “as w rękawie” – czyli jakaś forma broni masowego rażenia + prowokacja – to jest obecnie celem działań neutralizujących prowadzonych przez odpowiednie służby specjalne

   1. tak z tym że wszelkie plany podczas wojny mogą się zmieniać 100 na godzinę – nikt nic nie wie bo każda akcja jest zawsze modyfikowana przez kontrakcję przeciwnika – a przeciwnik (nawet jak przegra w Ameryce to ma jeszcze cały świat do dyspozycji np.Bruksela jest drugim centralnym gniazdem czarnych węży – i stamtąd ich (nie)rząd na emigracji może nadawać na cały świat np.to że w ameryce szaleni buntownicy dokonali zamachu stanu – i że to oni(tu w Brukseli) “bronią” konstytucji i są “legalnym” rządem

 6. najnowsze wiadomości(zachowam żródła na ten moment) wskazują na ostatnią fazę przygotowań do wielkiej operacji którą jednakże pragnie sie ograniczyć by nadmiernie nie zdezorganizować życia kraju a więc kluczowe jest oddzyskanie kontroli nad ważnymi instutucjami(jak CIA i FBI) które moglyby stawić zorganizowny opór w wielu miejscach kraju co wiązało by się z niepożądanymi w obecnej sytuacji stratami które są po prostu niepotrzebne.
  Na początku zostanie wydany akt wykonawczy dotyczący(istotnego zagrożenia) bezpieczeństwa narodowego w oparciu o odpowiadające zapisy konstytucji USA – potem już ogólnie wiadomo blackout itd…

 7. mała wskazówka(do potencjalnych przyszłych wydarzeń) – https://t.me/QlobalChange/19645
  tł.:
  “Sposób, w jaki zostały postawione ogrodzenia, wskazuje na to, że ludziom(którzy je postawili) zależało by raczej zapobiegać w ucieczce niż przedostawaniu się przez nie.
  Betonowe barierki nie powinny być nigdy umieszczane na zewnątrz ogrodzenia. Powodem tego jest to, że ludzie mogą wspiąć się na bariery, aby przejść przez ogrodzenie. Również mocowania fragmentów ogrodzenia oraz drutu kolczastego są umieszczane jak w więzieniu.”

 8. Odnośnie wspomniach działań prowadzonych w celu odzyskania kontroli nad(m.in) wymienionymi wcześniej instytucjami:
  https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/leaked-zoom-call-shows-us-federal-employees-conspiring-sabotage-trump-administration-video/

  DEEP STATE PRZEBIEGA GŁĘBOKO.

  W Internecie pojawiła się wyciekła rozmowa w formacie Zoom, w której wielu urzędników rządu USA omawia sposoby sabotowania administracji Trumpa. Przyznają się do tych działań polegających na intencjonalnym przecieku(falszywego przekazu) lub utrącaniem informacji(pochodzących z administracji do których mają dostep).

  Grupa ta posłużyła się nawet cytowanym dawnym oświadczeniem prezydenta Harry’ego S. Trumana w tej sprawie:

  “Myślałem, że jestem prezydentem, ale jeśli chodzi o tych biurokratów, to nic nie mogę zrobić. Więc sedno sprawy jest takie, że my wszyscy jako zwykli ludzie i jako pracownicy federalni mamy władzę.

  Moderatorką(oporu) jest Sarah Starrett, która pracuje jako adwokat dla Departamentu(ministerstwa) Pracy, co jest (oczywistym)konfliktem interesów.

  Czytelnicy mówią, że nagranie to pochodzi od Millie Weaver i Tore, które mają mają tam umieszczonych (swoich) ludzi. To pochodzi z działań które wykonują, by pomóc unieszkodliwić tych sabotażystów.

  Ci ludzie byli nawet dumni, z tego że nazwali to co robią – zamach stanu. I przynajmniej jeden z pracowników powiedział, że regularnie i anonimowo dokonywał przecieków informacji do prasy.

  Ci ludzie powinni zostać zidentyfikowani, poddani śledztwu, zwolnieni z pracy i oskarżeni, jeśli popełnili przestępstwo. Liberałowie to rak w Ameryce. Niestety, Departament Sprawiedliwości USA nie będzie egzekwował prawa w stosunku do liberalnych ślepców, którzy usiłują sabotować prezydenta i Amerykę, którą kochamy.

 9. Witam,
  Dziękuje Panu Januszowi i Ewelinie za szybkie i pełne nadzieji przekazy.
  Pozdrawiam i czekam na kolejne.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *