USA po 20.01 – Dlaczego tak się stało – Ewelina Frihauf

13 thoughts on “USA po 20.01 – Dlaczego tak się stało – Ewelina Frihauf

  1. A co ty zrobiłeś dla innych ? Potrafisz krytykować to zacznij od siebie.Ja mam wielki szacunek dla Janusza i całej Ekipy NTV. Jestem Wam bardzo wdzięczny za PRAWDĘ którą krzewicie .Wasza PRACA jest lekiem na całe to zło ktore nas otacza.

 1. Drodzy Państwo,
  Przy największym szacunku dla Waszej działalnosci (przy okazji – podziękowania) chciałbym poddać wątpliwości
  postac Simona Parkesa jako informatora. Od lat wiadomo, że jest on dzieckiem kosmitki itd. Przy całej powadze dla szeroko pojętego zjawiska UFO to chyba jest on lekko odjechany.

 2. Ewelina jest boska, takie teksty kabaretowe jakie ona wygłasza to najlepsze skecze muszą klękać. Aresztowania na inauguracji Bidena, brudne bomby i torpedy chińskie to jedne z lepszych pomysłów. Sugeruję jakieś konsultacje psychiatryczne.

 3. Można trzymać kciuki i mieć nadzieję, ale przepraszam Cię Ewelino, nie można fantazjować, a Ty trochę bujasz w obłokach jak naiwne dziecko.

 4. Ale ty sie wpierdalasz w slowo Janusz kurwa nie idzie ciebie sluchac 22:24 sek facet daj koniec or skaczyc

 5. Krytykowanie dziennikarzy i to takich ziezwyklych niema sensu . P. Janusz i jego informatorzy sa bezcenni na obecna sytuacje sam osobiscie sie zaangazowal bezinteresownie dla ludzkosci. i kazdy ma prawo do swoich poglandow..
  a to cytat z Impact Healtly :

  “Chęć jednego człowieka do kupienia świata – dlaczego Bill Gates kupuje ziemię uprawną Ameryki? Ukryte szczepionki jadalne już wkrótce?
  25 stycznia 2021 14:45

  Bill Gates jest obecnie największym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce. Porozmawiajmy o tym, dlaczego.
  Czytaj więcej…
  Ułaskawienie Trumpa obejmowało pracowników służby zdrowia za masowymi oszustwami
  25 stycznia 2021 14:55

  W ostatniej chwili prezydent Donald Trump ułaskawił kilka osób skazanych w ogromnych oszustwach Medicare, które prokuratorzy, jak twierdzili, często skrzywdzili lub narażali starszych i niedołężnych pacjentów, oskarżając podatników. „To nie są tylko techniczne przestępstwa finansowe. To były poważne, poważne przestępstwa ”- powiedział Louis Saccoccio, dyrektor generalny National Health Care Anti-Fraud Association, grupy adwokackiej. Lista około 200 ułaskawień lub ułaskawień Trumpa, najczęściej wydanych, gdy opuszczał Biały Dom w tym tygodniu, obejmowała co najmniej siedmiu lekarzy lub przedsiębiorców opieki zdrowotnej, którzy prowadzili zdyskredytowane przedsiębiorstwa opieki zdrowotnej, od domów opieki po kliniki bólu. “

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *