“Szczepionki staną się niewiarygodne bo wirusy mutują” – naukowcy o szczepionkach na covid19

“Szczepionki staną się niewiarygodne bo wirusy mutują”. “SARS-COV2 jest szczególnie pod tym względem niestabilny” – naukowcy o szczepionkach na kowid19. “Szczepionki mogą pogorszyć przebieg infekcji”. “Efekt będziie taki, że najbardziej wrażliwi na infekcje mają przeciwskazania więc zostaną z problemami, a młodzi, którzy mogliby się sami uodpornić i uzyskać odporność stadną będą zaszczepieni” – oraz o książce “Obrona przed bioterroryzmem”, w której – w kontekście covid jeden z tytułów rozdziałów mówi o “nawiększej zbrodni stulecia”.
W w/w książce podtytuł: Czego możemy się nauczyć z pandemii koronawirusa, aby wzmocnić obronę USA przed pandemiami i bronią biologiczną. Oraz fragmenty opracowania naukowego na temat problemu szczepionek na kowid.
Problemy szczepionki na SARS-COV2: Dryf anygenowy, różne, różne działanie w zależności od wieku, w badaniach np. efekty w postaci wzmocnionej immunopatologii, z infiltracją eozynofilową w niektórych grupach wiekowych.

One thought on ““Szczepionki staną się niewiarygodne bo wirusy mutują” – naukowcy o szczepionkach na covid19

 1. Witam.
  Ja właściwie nie chciałabym cały czas poruszać się i wzmacniać tematu wirusa. Ale taka mała refleksja. Nie pamiętam który to był bioenergoterapeuta, ale ktoś omawiał kiedyś nagminnie powtarzające się historie z utratą pamięci po bardzo traumatycznych zdarzeniach. Kiedyś podobno wybuchła dżuma, innym razem Hiszpanka i za każdym razem tłumaczono to brakiem dobrego jedzenia, ciężką sytuacją np. po wojnach. Być może tak było, ale…
  Jeśli prawdą jest że plandemia wiadomo czego powoduje uszkodzenia bariery ochronnej krew – mózg i ta szczep. również… wiec może to było bezlitośnie zaplanowane i celowe działanie jakiejś grupy uprzywilejowanej? I to mogło powtarzać się przez tysiące lat, tylko my tego nie pamiętamy? Co wtedy?
  Więc historia nie jest naszą historią, my mamy zupełnie inną tożsamość, której nie znamy, zupełnie inne możliwości o których kompletnie nic nie wiemy….

  Pozdrawiam serdecznie
  Urszula

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *