O drodze do globalnego resetu – Live z Leszkiem Szostakiem

4 thoughts on “O drodze do globalnego resetu – Live z Leszkiem Szostakiem

 1. “Czy Grozi Nam Lockdown w Całej Europe – Niemcy chcą wyszczepić cały
  świat – A. Wolska z Niemiec – Wideo – (01-02-2021)

  Bardzo Wazna Audycja Informacyjna !!!

  … W ostatnich dniach tylko w jednym “Domu Opieki” w Niemczech zmarlo
  pietnascie (15) starszych osób po przyjeciu szczepionki przeciwko
  wirusowi…

  (Kto Wie ile takich zgonów poszczepiennych pozostaje niejawnymi)

  https://www.youtube.com/watch?v=yui6naCFvOc

  1. “Szczepionka Na COVID-19 Ma Usunąć u Ludzi Gen Odpowiedzialny Za Wiarę w Boga” – Ben Fulford

   …Fulford powołując się na swoich tajnych informatorów informuje, że wstrzykiwane obecnie ludziom szczepionki na COVID-19 wykorzystują technologię edycji genów CRISPR/Cas9, aby zmienić ludzkie DNA oraz strukturę mózgu.

   Cel?

   Usunięcie genów związanych z wiarą religijną i dodanie genów w celu zwiększenia produkcji dopaminy.

   Skutek?

   To uczyni ludzi biernymi i szczęśliwymi, bez względu na to, co ich rząd im zrobi.

   Gen o nazwie VMAT2 jest związany z wiarą w mistykę i religię. Ponoć, jeśli usunie się ten gen, wyeliminowany zostanie z ludzkich zachowań fundamentalistyczny fanatyzm.

   Efekt uboczny?

   Wszelkie inne doświadczenia religijne i wiara w Boga również zostaną wyeliminowane.

   Dzięki tej szczepionce ludzie mają być szczęśliwi przez cały czas, ponieważ produkcja dopaminy w ich mózgach zostanie zwiększona. To powstrzyma ich przed przemocą i sprawi, że staną się bezbronni.

   Plan „Wielkiego Resetu” zakłada, że będziemy szczęśliwi nie mając niczego na własność. Czy szczepionka ma w tym pomóc? Czy chcą nas zmienić w szczęśliwe, ale duchowo puste owieczki, które zostały genetycznie zaprogramowane, aby być posłuszne bez względu na wszystko…?

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejne-rewelacje-bena-fulforda-szczepionka-na-covid-19-ma-usunac-u-ludzi-gen-0

   …Szczepionki, które próbują teraz wstrzyknąć wszystkim na Ziemi, wykorzystują technologię edycji genów CRISPR aby zmienić ludzkie DNA i strukturę mózgu w celu usunięcia genów związanych z wiarą religijną i dodania genów w celu zwiększenia produkcji dopaminy. To uczyniłoby ludzi biernymi i szczęśliwymi, bez względu na to co ich rząd im robi.

   Spójrzcie na następujące dwa filmy, jeden mniej niż pięć minut a drugi 29 minut (jeśli brakuje ci czasu, przejdź do ostatnich 10 minut), aby zobaczyć dokładnie jak to robią.

   Mówca w pierwszym filmie mówi, że gen o nazwie VMAT2 jest związany z fundamentalizmem religijnym. Zaleca szczepienie ludzi na Bliskim Wschodzie wirusem, który usunie ten gen, a tym samym wyeliminuje fundamentalistyczny fanatyzm…

   PENTAGON BRIEFING ON REMOVING THE GOD GENE – “FUNVAX” – (Video)

   https://youtu.be/spw5nmUrpWA

   Mówca w dłuższym filmie opisuje jak wykorzystali szczepionki CRISPR edytujące geny aby zmienić strukturę mózgu i zachowanie szczurów. Mówił o użyciu szczepionki w leczeniu uzależnień od narkotyków i innych…

   “CRISPR Tools for Gene Editing in the Brain” – (Video)

   https://youtu.be/GjhQfO-9hT8

   … Jednak, jak wskazało źródło FSB: ” ‘efektem ubocznym’ jest to, że wszelkie inne doświadczenia religijne i wiara w Boga również zostałyby wyeliminowane.” FSB twierdzi, że amerykański rząd korporacyjny przeprowadził już tę kampanię szczepień na Bliskim Wschodzie.

   …Jednak, jak wskazuje źródło FSB “wyjaśnia to w jaki sposób szczepionka może edytować geny aby zmienić zachowanie: ludzie mogą być szczęśliwi przez cały czas, ponieważ ich produkcja dopaminy jest zwiększona. Można ich powstrzymać przed przemocą i sprawić aby stali się posłusznymi.”

   https://meditation539.com/2021/01/28/benjamin-fulford-hollywoodzkie-efekty-specjalne-nie-uratuja-od-bankructwa-usa-inc/

   ====================

 2. Uproscilem (na wlasny uzytek) sposob postepowania pod wzgledem zdrowotnym w stosunku do mego organizmu. Nie wnikajac w skomplikowane reakcje wewnatrz naszego ciala , traktuje moj organizm jako FABRYKE chemiczno-energetyczna. Co wloze to “podobne” wyjme.

  Coprawda organizm ma zdolnosc “uszlachetniania” pozywienia i innych “mistycznych” dzialan. Ale nie odbywa sie to “za darmo”.

  Jest zuzywana energia ” marnotrawiona”, zamiast byc spozytkowana na uzdrawianie organizmu. Po pewnym czasie brak energii prowadzi do tragedi.

  Zamiast pomagac organizmowi w sferze uzdrawiania, zmuszamy nasz organizm do niepotrzebnego wysilku.

  PRZYKLADEM moga byc zimne/gorace potrawy i napoje, ktore cialo musi doprowadzic do odpowiedniej temperatury w celu wlasciwego trawienia. Niepotrzebna strata energi ktora moglaby byc spozytkowana na uzdrawianie i niezbedne prawidlowe funkcje organizmu.

  Zwracam uwage na efektywne “zarzadzanie” energia, aby nie tracic jej niepotrzebnie. Cwiczenia fizyczne ( synchronizacja dzialan organow ), ok. 30 min dziennie 5-6 razy w tygodniu, z uwzglednieniem aktualnego zapotrzebowania. Zdrowy styl zycia.

  Zywnosc organiczna (mniej i zdrowiej), kontakt z przyroda, spacery, prawidlowe bezstresowe zycie socjalne, prawidlowe stosunki rodzinne i z otoczeniem.

  Zachowanie balansu chemicznego moze pomoc w efektywnym “zarzadzaniu” przez nasz mozg czynnosciami zyciowymi z samouzdrawianiem wlacznie.

  Wystarczajace informacje dotyczace zapotrzebowania ( lub nadmiaru ) okreslonych substancji naszega ciala mozna uzyskac przez analizy szczegolowego badania krwi, wlosa, zrenicy oka, kropli krwi itp.

  Ja uzywam elekromagnetycznego analizatora ciala ( Quantum lub inne ). Mozna zorientowac sie czego potrzebuje nasz organizm i odpowiednio zbalansowac za pomoca zywnosci i ew. suplementow- zapotrzebowanie lub nadmiar.

  Mysle ze warto zastanowic sie nad alternatywymi sposobami dbania o nasze zdrowie. Generalnie ” powrot do korzeni” nie rezygnujac z osiagniec techniki i technologii oraz wszelkich naturalnych sposobow wspomagajacych nasze zdrowie (nagle wypadki to inna sprawa ).

  Odpornosc organizmu, prawidlowe dzialanie systemu immunoligicznego jest KLUCZEM do samych “dobroci” zdrowotnych. Profilaktyka moze pomoc w uniknieciu wielu przykrych niespodzianek.

  Przemyslenia na temat PLANDEMI itp.

  GDYBY okazalo sie prawda, ze wirusy, szczepionki itp. sa OSZUSTWEM, od samego poczatku, w celu wszelkiej KONTROLI, a reszta to TEATR(z naginaniem faktow do teori i roznych manipulacji). To latwiej byloby zrozumiec bieg wypadkow.

  KONIECZNIE trzeba zapoznac sie dokladnie z ulotkami producentow wszelkich lekow, technologia produkcji, zawartoscia, skutkami ubocznymi, oddzialywaniem na inne leki itd.

  TO JEST NASZE i NAJBLIZSZYCH ZDROWIE i ZYCIE.

  ZAKAZENIE TO NIE CHOROBA.Wszyscy jestesmy zakazeni”czyms”. Przykladem może być OPRYSZCZKA, która objawia się przy niesprzyjajacych warunkach i sama zazwyczaj przechodzi. Prawie WSZYSCY ja mamy.

  TESTY sa niedokladne(musza byc 100%, aby nie ryzykowac swego zdrowia i zycia,”na wszelki wypadek”, rosyjska ruletka? Wynik testu mozna “zaprogramowac”.
  Wiedza, logika i zdrowy rozsadek i nie bedzie ZADNEJ PLANDEMI, i wielu innych BZDETOW, rozpowszechnianych przez FAKE NEWS.

  Podawanie niecalej prawdy lub jej przeinaczanie, przemilczanie itp. Podobnie jak reklamy.Trzeba sprzedac produkt, i to liczy sie, reszta ma mniejsze znaczenie.

  MASKA/kaganiec/zamordnik nie eliminuje rozprzestrzeniania elementow rzedu wielkosci wirusa. Natomiast pogarszaja jakosci (wlasne CO2 – dopuszczalna granica 1000 ppm) i ilosc powietrza wdychanego do pluc (dziala jak odkurzacz), zmniejszajac doplyw tlenu do komorek i mozgu. A po czasie, choroby pluc, ukladu trawiennego itd. i to niby nie wiadomo skad?

  INNE restrykcje(np. dystans, zakaz zgromadzen itp) powoduja zmniejszenie zaufania spolecznego (podejrzliwoscc, agresja, ataki verbalno/fizyczne), ograniczaja kontakty miedzyludzkie i relacje spoleczne, doprowadzajac do stresow, zalaman psychicznych oraz samobojstw.

  ZaMASKOWANI sa zmuszani do misji samobojczej(tez szczepionki). A osoby ktore do tego naklaniaja w JAKIKOLWIEK sposob, powinny byc pociagniete do ODPOWIEDZIALNOSCI z wielu PARAGRAFOW.
  WIRUS NIE jest zywym organizmem(raczej podobny do trucizny), ale namnaza sie szybko, a “szczepionki” nie nadazaja (wieczne szczepionki ?), wiec przeciwko czemu szczepimy sie? Co wprowadzamy do naszego organizmu? Czy nie ingeruje sie w nasz kod genetyczny, nanotechnologia, Zombies, hybrydy? NATURA sama tym reguluje, gene

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *