Boskie Połączenia Partnerskie, Boski Sex – Elen Eliah w rozmowie z Donatą Majchrzak

7 thoughts on “Boskie Połączenia Partnerskie, Boski Sex – Elen Eliah w rozmowie z Donatą Majchrzak

 1. I.1.Dobry Bóg w Dobrej Księdze każe rozmnażać się i łączyć w jedno Ciało.
  2.Miłość znaczy śmierć? Dla czego? Czy dla tego, że miłość to Grzech (17) . Ten szczególny rodzaj grzechu za który nagrodą jest śmierć?
  3.Ludzie powinni być świadomi w wieku 21 lat? Młodzieńczy bunt to finalizacja zniewolenia prowadząca do zagłady.
  4.Kiedy Dziewczynki zostają imprintowane, a kiedy zostają „zrobione Kobietą”?
  Kiedy chłopcy zostają imrintowani lub „uodpornieni na urok osobisty Kobiety”?
  Czy nie wtedy już powinny być uświadomione, jakie są WSZELKIE(!) skutki miłości?
  5.Czy śmierć jest skutkiem miłości kiedy nie zawarliśmy małżeństwa z daną Osobą/Istotą czy Dobry Bóg przezornie stworzył nas tak, żebyśmy po jakimkolwiek seksie, po jakiejkolwiek miłości stali się Umarli a po tem dostąpili „radości” i „rozkoszy” zakończenia umierania czyli całkowitego zgonu?
  6.Chrześcijanie oczekują-oczekiwali zanim zostali wytępieni przed 180 rokiem naszej ery- Zbawienia. Katolicy twierdzą, że Zbawiennie przyszło przez krzyż, czyli przez mord na kolejnym Synu Bożym lub Synu Człowieczym.
  7. „Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki/będzie miał Życie wieczne (?).
  Podejrzewam, że Zbawienie, jeśli nastąpi, będzie polegało na tym, że jeśli zgrzeszymy w jaki kolwiek sposób i nie wiem ile razy, to będziemy Żyć Życiem Nieskończonym w Obfitości, w Pełni Zdrowia, wśród Istnień Niezniszczalnych.
  8.Czy na pewno „Radość Sexu”?
  II.1. „Będziecie jak bogowie”. (Wasze sobowtóry będą miały stalowoszare lub szare tęczówki jak nordyccy bogowie, jak Asowie, jak bogowie z Asgardu). –
  2. „Będziecie królować w Niebie”.
  3. Co komu po takiej „Przemianie” jeśli będziecie (wasze sobowtóry) obywali się a nawet mieli wstręt do Sprawiedliwości i do Prawdy, bo będziecie mieli wodowstręt i pili ciecze, które są przeciwieństwem Wody Pitnej, może nawet Źródlanej – Żywioł Woda kolor Niebieski , i będziecie mieli z tego powodu wstręt do nawet Czystego Powietrza – Żywioł Powietrze kolor Biały, bo będzie wtedy oznaczało nieubłaganą sprawiedliwość a nie Sprawiedliwość. Dobry pretekst, żeby żałować komuś świeżego Powietrza.
  III.Dzieci powinny poczynać się tylko z Niepokalanego Poczęcia. Gekkony na Pacyfiku rozmnażają się bez udziału samca. Xiądz Dzierżoń pisał o Pszczołach, jego Dzieło jest nadal na Indeksie Ksiąg Zakazanych. Brud męski, żeby nie wiem jakie poetyckie nazwy mu nadawano i wielbiono, powinien stać się jak kosmetyk a nie źródło chorób, pożywka dla brodawczaka. Powinien być aseptyczny a nawet zbliżony do piżma. Wiem piżmo wydzielają samice ale powiedzmy. Jeśli tak się nie stanie lepiej wymrzeć bezpotomnie. Tylko nie jak po szczepionce.
  IV.Pan Steven Seagal do swojej filmowej Córki: „Sex to po Czterdziestce”. Powiedziano o mnie „Archeolog” a po tem „Archeolog z Torunia”. Zgadzam się z tym co powiedziała Pani Agatha Christie, podejrzewam, że są już Panie Dużymi Dziewczynkami dla tego Uwielbienia ( a nie zdobywanie) dla Obu Pań i dla Ozdób Kobiecych Obu Pań.
  OK is OK. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP). 2021_02_02_11_10_ 2S-SS_day_CG. POST SCRIPTVM: może to moje rozbuchane ego ale dziękuję, zwłaszcza jeśli ten temat jest po mojich wcześniejszych komentarzach.
  Boskie Połączenia Partnerskie, Boski Sex – Elen Eliah w rozmowie z Donatą Majchrzak
  1 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 2. Ciąg Dalszy. Dobrze, że nagrały Panie ten materiał filmowy, tą wypowiedź 1 lutego 2021 czyli 2 lutego 2021 starego stylu, czyli w imieniny Selene-Lvnae-Ksężniczki-Królewny-Miesiączki („Miesiąca”-„Księżyca”). Także Matki Boskiej Gromnicznej starego stylu. (JP) kefaa7. (11:23).

 3. Bardzo mila rozmowa dwoch pan ktore joz cos przeszly i doswiadczyly . Lecz to joz jest zawarte w archaicznej Tantrze milosci , nietylko hinuskiej . W naukach tantrycznych badz jakichkolwiek naukach zwiazanych z pierwotnym stanem umyslu o nic innego niechodzi jak tylko pelna realizacje swietlistego potencjalu czlowieka .Nie ma nic starego co mozna by porzucac . I niema nic nowego co moznaby napoczynac . Wszystko jest tak jak jest dobre .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *