Pomiędzy technologią Mind Control a UFO

2 thoughts on “Pomiędzy technologią Mind Control a UFO

 1. Dobry wieczór,
  Też jestem zdania, że choć fakt kolonizowania rasy ludzkiej jest większości nie do przyjęcia, to trzeba wiedzę tą rozpowszechniać, bo świadoma choć ukryta część ludzi ośmieli się wtedy odezwać; teraz boją się ośmieszać.Pozdrawiam

 2. I.Czy MK Ultra nie można by rozwinąć niezbyt poprawnie Mind Kontrol Ultra?
  II.1.Globalnie Ocieplenie to powrót do Optimvm Klimatycznego a nie żadne anomalie.
  2.Amok z przeciwdziałaniem anomaliom klimatycznym jest po to, żeby zwalczyć Optimvm Klimatyczne.
  3.Amok, że Ludzkość (teraz Plaga) musi uciekać na inny (tamten) Świat i mordowanie dotychczasowego „Życia” przypomina karykaturę porządków w pokoju, w domu akademickim przed wakacjami i przed tym, kiedy zamieszkają tam inne Studentki lub studenci ewentualnie Osoby, które będą tam miały noclegi w czasie Wakacji.
  4.Woda jest znienawidzona ale krokodyle łzy leje się nad lodem. Chodzi tylko o zagładę a mróz to śmierć. W Skandynawii zachowały się części Lądolodu. Są obsypane warstwą gleby a na niej rosną Drzewa, domyślam się, że iglaste, Tajga.
  5.Gdyby ci maniacy tak cenili lód to ustawili by sprzęt i nagrali przynajmniej najcenniejsze lub najpiękniejsze części lądolodu. Tak jak się rejestruje wnętrza jaskiń, zabytków i tak dalej. Zdjęcia stereoskopowe, 3D, trójwymiarowe.
  6.To jest takie samo udawanie jak wtedy, gdy ktoś żali się nad Zwierzętami a okaleczanie, znęcanie się i mordowanie Drzew do niczego niepotrzebne nazywa pielęgnacją Drzew, czy innych Przedstawicielek, Przedstawicieli flory.
  7.Dla kogo Ziemia jest Domem a dla kogo tylko pokojem hotelowym. Albo kwaterą w czasie zagłady.
  III.Teza, że umysł funkcjonuje poza mózgiem może podobać się tym, którzy powtarzają, że to oni a nie podwładni są od myślenia.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_02_14_52_ 2S-SS_day_CG. {xci}
  Pomiędzy technologią Mind Control a UFO 25 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *