Jak służby rozgrywają media społecznościowe? – Ewa Pawela

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26393182,wroclawski-trzon-antycovidowego-protestu-ufolog-sygnalistka.html
https://cep-sklep.pl/Wywiad-i-kontrwywiad-Tomasz-Formicki-p150
https://www.youtube.com/watch?v=vTyQlfXnZuw&t=123s
https://www.youtube.com/watch?v=1g3cQAf3QoU
https://www.youtube.com/watch?v=0TTal3L1U2g
https://www.youtube.com/watch?v=xGGoTtnwPQg

7 thoughts on “Jak służby rozgrywają media społecznościowe? – Ewa Pawela

 1. I.Niepozwolono mi napisać wczoraj tego, co chcę napisać teraz.
  II.1.Obejrzałem dziś fragment Filmu pod tytułem: „Klasztory Europy – żywe ośrodki duchowości”/Francja/2018/5 Podtytuł: Strażnicy historii. Powiedziano tam o i pokazano Zdobienia ścian na terenie klasztoru przedstawiające Sowy we wnętrzu Smoka miały one symbolizować Dostojników/Dygnitarzy hitlerowskich. Pani Ewo, czy to jakieś nawiązanie?
  2.Czy KL Terezin to odpowiedź na KL Niepokalanów (Gmina Teresin), czy zgodnie z Teorią Kwantową KL Niepokalanów (Gmina Teresin) to odpowiedź na KL Terezin?
  III.Miałem to napisać w komentarzu do Wpisu: Umysł funkcjonuje poza mózgiem – wokół książki AFTER – B.Greysona – R.A.Gajdziński 25 lutego 2021 ale nie wypadało mi bo nie mogę zapoznać się z tym Filmem/Materiałem.
  Odnoszę wrażenie, że ja a i inne Osoby jesteśmy traktowani jak Roboty z jednostką centralną czyli Komputerem , z Pamięcią RAM, ROM, BIOSEM i tak dalej. Coraz częściej mam wrażenie, że korzystam z Chmury-Cloud i muszę bardzo chcieć, żeby przypomnieć sobie jakieś słowo lub żeby pozwolono mi przypomnieć sobie jakieś słowo, myśl. Koniecznie muszę mieć pod dostatkiem świeżego powietrza.
  Wcześniej pisałem o Graczu, którego jestem Pionkiem lub o Dozie Gnozy, jeśli przemyślę i przekażę poprzednią Dozę Gnozy.
  IV.Zdaje się spotkała mnie kolejna degradacja. Po wczorajszych komentarzach dziś znikł pasek z napisem Twój Adres i nazwą miejscowości a gdzie indziej pojawiła się fraza Zmiana ustawień cookies.
  V.Miałem tego nie pisać, przynajmniej na razie ale nie wiem, czy później będę pamiętał.
  Co, skażonego brązowego, skażonego brunatnego, skażonego szarego może i zgniłozielonego, zamieciono pod Czarny Dywan, że nie tylko nie wystarczy unikać Czarnego ale nawet nie wolno „popierać” Czarnego? Wiedziałem Mafia, Zwolennicy Aborcji i Eutanazji ale o co chodzi teraz. I dla czego tak dużo Czarnego jest w Mediach? Czyżby xięża?
  Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie” w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_02_27_11_36_ Sabat_CG.
  POST SCRIPTVM: Gratulacje dla Pani Dominiki Dominiak z powodu poczucia humoru i optymizmu Rodziców, oby to było Dobrą Wróżbą dla Pani. Przywódca klanu w Szkocji, między innymi na Hybrydach, nosił Miano Donald MacDonald. Musiał ukorzyć się, złożyć hołd Królowi Szkocji ale tych, którzy Go pokonali spotkało coś gorszego a on zachował swoje dobra. (11:43).

  1. Bardzo wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy w jak okrutnej rzeczywistości przyszło nam żyć. To co człowiek ,człowiekowi robi nie mieści się w głowach wielu ludzi ,a gdybyś chciał tak opowiedzieć to powiedzą ze jesteś psychicznie chory. To są tortury fizyczne i psychiczne. Zawsze powtarzam nie wyraziłam zgody na branie udziału w tym eksperymencie a ten kto się tego dopuścił i wpakował mnie w ten okrutny eksperyment musi liczyć się z tym ,że ta zła energia ,ból i cierpienie do nadawców wróci i ich życie także w koszmar obróci. Zdarzają się takie dni ,gdy masz problem z prostymi zadaniami. Umysł odmawia współpracy ,a ty czujesz się jakby życie z ciebie uciekało.

 2. Ciąg
  I.W tym miejscu chciałbym Panią poprzeć jeśli chodzi o korzystanie z Telewizji i innych Mediów.
  II.Kiedyś w trakcie Filmu wyświetlano informacje kto jest Producentem, Producentem Wykonawczym i najważniejszym dla samego Filmu Reżyserem. Teraz pojawił się Realizator, Edytor i pojęcie Korekcja Barwna. Zauważyłem, że jeśli chodzi o korekcję barwną to kolor Czerwony zastępowany jest przez kolor Brązowy, kolor Żółty zastępowany jest przez kolor Brunatny, kolor Biały przez Écru a kolor Zielony przez kolor Niebieski. Te wtórne kolory jeżeli są autentyczne, jeżeli wystąpiły na planie nie są zastępowane. Czasami Filmy wyglądają jakby były monochromatyczne – jednobarwne brązowe najwyżej dwubarwne brązowe lub brunatne i szare tylko w różnych odcieniach. Czy Edytor a może i Realizator mają podobne zadania ale nie tylko w kwestiach zmieniania i doboru barw? Może także inne przeróbki? Jest tak głównie w Filmach, w Audycjach telewizyjnych nie zauważyłem.
  III.Filmy rekonstruowane cyfrowo są pozbawiane części orginału i skracane. Na ogół są pozbawiane autentyczny napisów końcowych. Są tylko informacje dotyczące wykonania wersji cyfrowej. Jeśli jest inaczej to wyjątkowo. Tu też następuje korekta cyfrowa, przynajmniej barwna.
  IV.Ktoś zapytał dla czego Niemcy, taki kulturalny i oczytany Naród, dopuścili się takich zbrodni.
  Właśnie dla tego. Kiedy pojawiły się Książki drukowane, były ze szmat lnianych i miały czarne litery, ewentualnie czerwone. Doszło do Wojny Trzydziestoletniej. Ktoś dostrzegł potencjał i papier ze szmat lnianych zastąpiono papierem z pulpy drzewnej. Książki nie tylko rozpadały się ale kartki „żółkły” czyli robiły się brunatne a nawet brązowe. Wtedy pojawił się nowoczesny Nacjonalizm, także jego ekscesy czyli szowinizm („co złego to nie my” tylko inni) a nawet nienawiść na tle rasowym, etnicznym i wyznaniowym. Tak doszło do różnych wojen ale przede wszystkim WWII (Drugiej Wojny Światowej).
  Teraz książki są płukane w roztworach, żeby nie rozpadały się ale czy nie brązowieją? Może książki z konopi, lnu najlepiej bawełny nie będą tak niebezpieczne.
  V.Jest i polski wątek. JKM Mieszko II Lambert otrzymał od Swojej Niemieckiej Przyjaciółki Księgę-Rękopis. Nie była zapisana złotymi zgłoskami-sylabami na zielonym tle a czarnymi lub czerwonymi literami na pergaminie. Książka musiała być ciekawa a nie tylko cenna bo zapewne często do niej sięgał, czytał ją. Skutek? Jeden:Mieszko II z niejasnych powodów stracił Milsko i Łużyce. Drugi: Nacisk „czarnych” czyli katolickiego Duchowieństwa stał się tak dotkliwy, że nastąpił Bunt rodzimej Ludności – Reakcja Pogańska Mieszko II stracił władzę a w końcu Państwo upadło a nawet rozpadło się.
  VI.Trzy barwy Czarna, Biała i Czerwona to tradycyjne barwy Niemiec wynikające z innych przyczyn ale czy barwy Czarna, Biała i Czerwona na Fladze III Rzeszy i „brunatne koszule” nie wynikają przypadkiem właśnie z tego co powyżej opisałem? Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator Archajos Logos. 2021_03_01_15_36_ DanSelene-Devi_CG. (15:37).

 3. “Cicha broń dla cichych wojen – instrukcja Nowego Porządku Świata”

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cicha-bron-dla-cichych-wojen-instrukcja-nowego-porzadku-swiata

  Dokument o nazwie „Cicha broń dla cichych wojen”, miał powstać w maju 1979 roku. Przypadkowo został znaleziony w lipcu 1986 roku, przez pracownika koncernu lotniczego Boeing. Krąży pogłoska, że został on jednak zaakceptowany już w 1954 roku, podczas pierwszego spotkania Grupy Bilderberg.

  Zawiera on kilkadziesiąt instrukcji globalnej inżynierii społecznej, wprowadzanych sukcesywnie od dawna, co każdy w miarę uważny obserwator rzeczywistości zapewne zauważy, gdy zacznie czytać punkt po punkcie to, na czym skupia się ten „atlas NWO”.

  Oto, co wchodzi w skład „Cichej broni dla cichych wojen”:

  Wywoływanie chaosu w społeczeństwie
  Odwracanie uwagi ludzi od spraw ważnych i prawdziwych, na rzecz zainteresowania sprawami błahymi
  Propagowanie dziecinnego stylu życia opartego na infantylnym poziomie rozrywki ludzi dorosłych
  Kontrolowanie informacji emitowanych w mediach głównego nurtu
  „Karmienie” ludzkich umysłów medialnym chłamem i treściami pełnymi przemocy
  i seksu
  Promowanie spożywania alkoholu, palenia papierosów i spożywania narkotyków
  Połączenie kodu produktów i pasków cenowych na opakowaniach ze zidentyfikowanym za pomocą karty płatniczej konsumentem
  Niszczenie wzajemnego zaufania wśród bliźnich, wprowadzanie podziałów między ludźmi, hierarchii ważnych i ważniejszych.
  Więzienie ludzi w trybach niewolniczej pracy – społeczeństwo ciągle zajęte pracą, przesiadujące w korporacjach, bez czasu i szans na życie osobiste, całkowicie oddane służbowym obowiązkom, nie potrafi myśleć o życiu pozazawodowym
  Stwarzanie sztucznych problemów i oferowanie „skutecznych” rozwiązań na ich pozbycie się
  Budowanie modelu państwa, w którym władza ma oficjalnie wspierać, pomagać, dotować, a w rzeczywistości głównie kontrolować obywateli
  Promowanie ideologii LGBTQ+
  Propagowanie zachowań prowadzących do zniszczenia instytucji małżeństwa i rodziny
  Wprowadzenie kontroli urodzeń na wzór chińskiej polityki jednego dziecka
  Ustanowienie dobrowolnej decyzji o eutanazji i dopuszczenie do obrotu „pigułki śmierci”
  Ograniczenie dostępu do opieki medycznej poprzez likwidację prywatnych gabinetów lekarskich, wprowadzenie odpłatności za leczenie państwowe, kontrolę nad wydawaniem leków i wprowadzenie zakazu stosowania alternatywnych metod leczenia
  Przymusowe zamykanie ludzi z psychicznymi dysfunkcjami w szpitalach psychiatrycznych oraz podkreślanie skuteczności leków psychotropowych
  Aborcja na życzenie opłacana z pieniędzy podatników
  Reforma edukacji mająca na celu jak największe ogłupienie społeczeństwa. Dzieci mają spędzać więcej czasu w szkole, lecz sam poziom edukacji musi ulec osłabieniu: „Kształcenie oferowane klasie niższej musi być najgorszej jakości. Musi powstać bariera ignorancji, izolująca gorszą klasę od najwyższej, pozostająca niezrozumiała dla niższej klasy. Z takim początkowym upośledzeniem, nawet mądre osoby mają niewielką, jeśli w ogóle, nadzieję na wyrwanie się z przydzielonego im miejsca w życiu”
  Trzymanie młodych ludzi z dala od prawdziwej matematyki, ekonomii, prawa i prawdziwej historii
  Zniszczenie klasy średniej, która stanowi największe zagrożenie dla klasy najwyższej
  Fałszowanie wyników badań naukowych i popularyzowanie szczepionek
  Ignorowanie opinii publicznej
  Analizowanie zapisów rozmów telefonicznych, wiadomości elektronicznych i wszelkich interakcji w mediach społecznościowych
  Udostępnianie obywatelom możliwości zaciągnięcia szybkiej pożyczki lub kredytu przy zachowaniu niskiej płacy (konieczność utrzymywania niskich zarobków).
  Doprowadzenie do upadku walut
  Uproszczenie komputerowego oprogramowania tak, aby każdy miał dostęp do komputera, by „System” mógł przejąć władzę i kontrolę nad wszystkimi
  Zatruwanie wody, powietrza, gleby, żywności, kosmetyków itp.

  Nietrudno dostrzec, że wszystkie wyżej wymienione punkty, są od dawna konsekwentnie realizowane. Dokładne przeanalizowanie tej listy może uświadomić każdemu, jak wypaczony jest obraz postrzeganej przez nas rzeczywistości, jeśli nie jesteśmy w gronie tych, którzy kontrolują procesy wdrażania całości tej instrukcji.

  =======

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *