Razem planują osiem lockdownów – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=r3JAqxT9-5w

11 thoughts on “Razem planują osiem lockdownów – Ewa Pawela

 1. “USA Pracują Nad Laserowym Karabinem Maszynowym”

  Nowa broń – (Tactical Ultrashort Pulsed Laser for Army Platforms) – ma wystrzeliwać krótkie, lecz potężne impulsy, które uszkodzą drona i usmażą jego elektronikę w mgnieniu oka

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-pracuja-nad-laserowym-karabinem-maszynowym

  ======

  Dobra Strona Technologii

  Teraz Każdy Może Znaleźć Coś “Wielkiego” Używając Nawet “Kieszonkowego” Drona 🙂

  “…To odkrycie zszokowało nawet najbardziej doświadczonych policjantów specjalnej grupy operacyjnej niderlandzkiej policji.

  Nie tylko izba tortur.

  Kontener uszczelniony izolującą folią, pośrodku staromodny fotel dentystyczny z paskami do mocowania rąk, kajdankami i całym arsenałem narzędzi do torturowania ludzi.

  Przestępcy uprowadzali ludzi przebrani za policjantów, bo wskazywały na to mundury i policyjny sprzęt.

  Według wstępnych ustaleń za tajnym obiektem, składającym się z kilku kontenerów mieszkalnych i izby tortur, odkrytych w Wouwse Plantation w prowincji Brabancja Północna na południu Niderlandów, kryje się gang narkotykowy.

  Głównym podejrzanym, jak donosi niemiecki tabloid „Bild”, jest 40-letni Robin van O., który ponoć prowadził siłownię i był rzekomo zaangażowany w handel narkotykami.
  Mówi się, że Van O. w Utrechcie nazywany był „bossem podziemia”.
  Wcześniej był on podejrzany o zamordowanie 41-letniego mężczyzny, który został zabity w jego domu. Do tej pory policja nie była jednak w stanie mu niczego udowodnić…

  https://m.dw.com/pl/nie-tylko-izba-tortur-policja-odkrywa-wymiar-sitwy-bandyt%C3%B3w-w-europie/a-54107180

  1. “…Ludzie mafii setkami osiedlają się w Niemczech, by stąd kierować europejskim rynkiem narkotyków. W czasach koronakryzysu przejmują upadające firmy. Zdaniem eksperta, niemieckie kary są dla mafii „śmiesznie niskie”.
   W stan oskarżenia postawiono 14 mężczyzn, których ma osądzić sąd w Duesseldorfie. Główny zarzut: handel narkotykami. Chodzi między innymi o 680 kilogramów kokainy, po 36 000 euro za kilo. Wszyscy oskarżeni są zameldowani w Nadrenii Północnej-Westfalii, najbardziej zaludnionym kraju związkowym w Niemczech. Pięciu z nich najprawdopodobniej należy do kalabryjskiej grupy przestępczej ‘Ndrangheta.

   Oskarżeni mają paszporty włoskie, niemieckie, holenderskie, tureckie, marokańskie i portugalskie. Akta sprawy liczą 649 stron. Możliwe, że oskarżeni uznają, że obowiązuje ich omertà, czyli zmowa milczenia. Dlatego oskarżyciele pokładają nadzieje w zeznaniach świadka koronnego, 41-letniego Giuseppe T., który w 2015 zerwał z mafią i zdecydował się zeznawać przeciw byłym wspólnikom.

   Z powodu pozytywnego testu na Covid 19 matki jednego z oskarżonych, już na samym początku procesu ogłoszono przerwę do 26 października. Sąd zdecydował bowiem, że w rozprawach muszą uczestniczyć wszyscy oskarżeni. David Schraven, dziennikarz śledczy i autor bestsellera “Mafia w Niemczech” uważa, że rodziny będą robić wszystko, by process się przedłużał. Następnie co najmniej półtora roku trzeba będzie czekać na wyrok…”

   https://m.dw.com/pl/niemiecki-system-prawny-to-dla-mafii-%C5%BCart-nie-odstrasza/a-55310152

   ========

  2. “Przechwycono 16 ton Kokainy”
   (24-02-2021)

   Celnicy w porcie w Hamburgu dostali sygnał o podejrzanej przesyłce od służb w Holandii, informuje niemiecka telewizja NDR, która jako pierwsza nagłośniła sprawę. Chodziło o nieprawidłowości w jednej z firm działających w Rotterdamie, która zamówiła właśnie przesyłkę pięciu kontenerów z Paragwaju do Hamburga.

   https://m.dw.com/pl/przemyt-wszechczas%C3%B3w-przechwycono-16-ton-kokainy/a-56674434

   —–

   “Skandal Narkotykowy w Monachijskiej Policji”
   (23-09-2020)

   21 funkcjonariuszy monachijskiej policji podejrzanych jest o przestępstwa narkotykowe.

   Ale nie tylko…

   https://m.dw.com/pl/skandal-narkotykowy-w-monachijskiej-policji-21-podejrzanych/a-55029932

   ========

 2. Jakiś czas temu dostałam do skrzynki emailowej petycję dotyczącą zwolnienia dr.Fauci z jego stanowiska. Były w nim szczegóły dotyczące jego udziału w przebiegu wydarzeń poprzedzających ogłoszenie światowej pandemii.W roku 2014 Fauci jako głowa Amerykańskiego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych wykazał swoje zainteresowanie transmisją wirusów odzwierzęcych na ludzi, a szczególnie koronawirusów pochodzących od nietoperzy ,na ludzi.Pomimo zakazu rządowego instytut ten fundował technologie ułatwiające taką transmisję i wspierał Finansowo Instytut Wirusologii w Wuhan.Być może trudność w jednoznacznym określeniu tego kto jest odpowiedzialny za skonstruowanie problematycznego wirusa wynika z faktu, że zbyt wiele osób miało w tym interes.Powyższy przykład jasno pokazuje jednak conajmniej znaczny w nim udział elit Stanów Zjednoczonych .

 3. “Cicha broń dla cichych wojen – instrukcja Nowego Porządku Świata”

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cicha-bron-dla-cichych-wojen-instrukcja-nowego-porzadku-swiata

  Dokument o nazwie „Cicha broń dla cichych wojen”, miał powstać w maju 1979 roku. Przypadkowo został znaleziony w lipcu 1986 roku, przez pracownika koncernu lotniczego Boeing. Krąży pogłoska, że został on jednak zaakceptowany już w 1954 roku, podczas pierwszego spotkania Grupy Bilderberg.

  Zawiera on kilkadziesiąt instrukcji globalnej inżynierii społecznej, wprowadzanych sukcesywnie od dawna, co każdy w miarę uważny obserwator rzeczywistości zapewne zauważy, gdy zacznie czytać punkt po punkcie to, na czym skupia się ten „atlas NWO”.

  Oto, co wchodzi w skład „Cichej broni dla cichych wojen”:

  Wywoływanie chaosu w społeczeństwie
  Odwracanie uwagi ludzi od spraw ważnych i prawdziwych, na rzecz zainteresowania sprawami błahymi
  Propagowanie dziecinnego stylu życia opartego na infantylnym poziomie rozrywki ludzi dorosłych
  Kontrolowanie informacji emitowanych w mediach głównego nurtu
  „Karmienie” ludzkich umysłów medialnym chłamem i treściami pełnymi przemocy
  i seksu
  Promowanie spożywania alkoholu, palenia papierosów i spożywania narkotyków
  Połączenie kodu produktów i pasków cenowych na opakowaniach ze zidentyfikowanym za pomocą karty płatniczej konsumentem
  Niszczenie wzajemnego zaufania wśród bliźnich, wprowadzanie podziałów między ludźmi, hierarchii ważnych i ważniejszych.
  Więzienie ludzi w trybach niewolniczej pracy – społeczeństwo ciągle zajęte pracą, przesiadujące w korporacjach, bez czasu i szans na życie osobiste, całkowicie oddane służbowym obowiązkom, nie potrafi myśleć o życiu pozazawodowym
  Stwarzanie sztucznych problemów i oferowanie „skutecznych” rozwiązań na ich pozbycie się
  Budowanie modelu państwa, w którym władza ma oficjalnie wspierać, pomagać, dotować, a w rzeczywistości głównie kontrolować obywateli
  Promowanie ideologii LGBTQ+
  Propagowanie zachowań prowadzących do zniszczenia instytucji małżeństwa i rodziny
  Wprowadzenie kontroli urodzeń na wzór chińskiej polityki jednego dziecka
  Ustanowienie dobrowolnej decyzji o eutanazji i dopuszczenie do obrotu „pigułki śmierci”
  Ograniczenie dostępu do opieki medycznej poprzez likwidację prywatnych gabinetów lekarskich, wprowadzenie odpłatności za leczenie państwowe, kontrolę nad wydawaniem leków i wprowadzenie zakazu stosowania alternatywnych metod leczenia
  Przymusowe zamykanie ludzi z psychicznymi dysfunkcjami w szpitalach psychiatrycznych oraz podkreślanie skuteczności leków psychotropowych
  Aborcja na życzenie opłacana z pieniędzy podatników
  Reforma edukacji mająca na celu jak największe ogłupienie społeczeństwa. Dzieci mają spędzać więcej czasu w szkole, lecz sam poziom edukacji musi ulec osłabieniu: „Kształcenie oferowane klasie niższej musi być najgorszej jakości. Musi powstać bariera ignorancji, izolująca gorszą klasę od najwyższej, pozostająca niezrozumiała dla niższej klasy. Z takim początkowym upośledzeniem, nawet mądre osoby mają niewielką, jeśli w ogóle, nadzieję na wyrwanie się z przydzielonego im miejsca w życiu”
  Trzymanie młodych ludzi z dala od prawdziwej matematyki, ekonomii, prawa i prawdziwej historii
  Zniszczenie klasy średniej, która stanowi największe zagrożenie dla klasy najwyższej
  Fałszowanie wyników badań naukowych i popularyzowanie szczepionek
  Ignorowanie opinii publicznej
  Analizowanie zapisów rozmów telefonicznych, wiadomości elektronicznych i wszelkich interakcji w mediach społecznościowych
  Udostępnianie obywatelom możliwości zaciągnięcia szybkiej pożyczki lub kredytu przy zachowaniu niskiej płacy (konieczność utrzymywania niskich zarobków).
  Doprowadzenie do upadku walut
  Uproszczenie komputerowego oprogramowania tak, aby każdy miał dostęp do komputera, by „System” mógł przejąć władzę i kontrolę nad wszystkimi
  Zatruwanie wody, powietrza, gleby, żywności, kosmetyków itp.

  Nietrudno dostrzec, że wszystkie wyżej wymienione punkty, są od dawna konsekwentnie realizowane. Dokładne przeanalizowanie tej listy może uświadomić każdemu, jak wypaczony jest obraz postrzeganej przez nas rzeczywistości, jeśli nie jesteśmy w gronie tych, którzy kontrolują procesy wdrażania całości tej instrukcji.

  =====

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *