Społeczeństwo bez kontaktu – Ewa Pawela

https://strategika.fr/2021/03/06/du-coronavirus-au-projet-untact-la-disparition-organisee-des-contacts-humains/
https://medias-presse.info/du-coronavirus-au-projet-untact-la-disparition-organisee-des-contacts-humains/140573/
https://www.lefigaro.fr/international/park-yang-woo-nous-devons-creer-une-culture-sans-contact-20200608
https://headtopics.com/be/connaissez-vous-la-strategie-untact-le-projet-de-la-coree-du-sud-pour-une-vie-sans-contact-15043157
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/przeszlosc-swiata-dlon-nasza-zmiata-2021-03

7 thoughts on “Społeczeństwo bez kontaktu – Ewa Pawela

 1. Fonetycznie an tacz nie an tak, pani zna biegle francuski ale angielski wymaga wsparcia. dlaczego manele zawsze się i nazbyt często mnie obłapują

 2. “Niemcy żądają uwolnienia polskiego dziennikarza” – (13-03-2021)

  Niemcy reprezentują interesy konsularne obywateli polskich w Mjanmie. Polska nie posiada własnej ambasady w tym kraju.

  Ambasada RFN w Mjanmie żąda natychmiastowego dostępu do aresztowanego polskiego dziennikarza. Fotoreporter Robert Bociaga został zatrzymany przez oddziały specjalne tłumiące antyrządowe demonstracje.
  „Ambasada, również w imieniu Ambasady RP w Bangkoku, formalnie poprosiła władze Mjanmy o poinformowanie o dokładnym miejscu pobytu zatrzymanego obywatela polskiego, o możliwość udzielenia mu natychmiastowego dostępu do pomocy konsularnej oraz o przekazanie pisemnych informacji o przyczynie zatrzymania” – czytamy na profilu ambasady Niemiec na Facebooku. Dyplomaci podkreślają, że „Każdy zatrzymany ma prawo do reprezentacji prawnej, a zatrzymany cudzoziemiec ma prawo do ochrony konsularnej”.

  https://m.dw.com/pl/niemcy-%C5%BC%C4%85daj%C4%85-uwolnienia-polskiego-dziennikarza/a-56861973

  1. Z postów wynika, że zatrzymania dokonała wojskowa junta w mieście Taungyi.
   Polski fotoreporter Robert Bociaga pobity przez służby junty w Mjanmie.
   Jego stan zdrowia jest określany jako ciężki/krytyczny.
   Miejsce przetrzymywania nieznane…
   Junta wojskowa przeprowadza szeroką akcję skierowaną przeciwko dziennikarzom.

   ”…Nie wezwali do rozejścia się, tylko zaczęli do nas strzelać…”

   https://fakty.tvn24.pl/fakty-o-swiecie,61/msz-robert-bociaga-polski-dziennikarz-zatrzymany-w-mjanmie,1052699.html

 3. I.„Keys are Symbols” – dla czego symbol przy włączniku urządzeń, przy wyłączniku na ekranie, monitorze komputera zastąpiono zastąpiono Symbolem aktu płciowego. Może ja nie chcę uczestniczyć w kopulacji nawet tylko symbolicznie. A może zaciągam w ten sposób jakąś Winę, jakiś Dług, jak spłacany? Dla czego rzeźbę nawiązującą do tego Symbolu, pośrednio do małżeństwa, ustawiono w Gmachu Trybunału w Państwie Izrael, podobno przez żydowskich Masonów. Czyżby ten Trybunał dla całego Świata miał rozpatrywać sprawy małżeńskie ewentualnie rodzinne?
  II.Dla czego Biały Livebox z osobnymi znakami internetu i poczty e-mail zastąpiono Czarnymi Funboxami, gdzie @ oznaczono jako symbol internetu a symbol internetu w ogóle wyeliminowano?
  III.Dla czego nikt nie sprzeciwił się, kiedy różne słowa zaczęto zastępować jednym słowem program?
  IV.Dla czego słowo zlikwidować, czyli upłynnić, jest używane częściej niż zabić lub zniszczyć. Czyżby mordowano Ludzi, jakieś Osoby lub pozbywano się Ich Ciał w kwasie lub innej cieczy. Wolę nie przekonywać się osobiście.
  V.Obawiam się, że „kwarantannę” przetestowano na takich Osobach jak ja. Oby nie testowano takich sytuacji na Państwu, którzy nie mają apetytu.
  Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_14_01_46_ Dominika_CG.
  Społeczeństwo bez kontaktu – Ewa Pawela 11 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 4. “Niemcy – Tysiące Przypadków Oszustw Na Koronapomocy” – (15-03-2021)

  Zorganizowane bandy próbują przechwycić środki z różnych programów pomocowych w czasie koronakryzysu.
  Inne przestępstwa związane z pandemią to np. sprzedawanie maseczek z podrobionymi certyfikatami, fałszywych leków i szczepionek, a także kradzież danych z kart kredytowych za pośrednictwem fałszywych stron internetowych…

  Ponad 25 tysięcy przypadków podejrzeń o wyłudzenie środków z rządowych programów antykryzysowych i innych oszustw związanych z pandemią koronawirusa. Takie dane opublikowało Niemieckie Stowarzyszenie Sędziów (DRB) w oparciu o informacje od prokuratorów i sądów w niemieckich krajach związkowych.

  https://m.dw.com/pl/niemcy-tysi%C4%85ce-przypadk%C3%B3w-oszustw-na-koronapomocy/a-56876955

  ========

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *