Gwiezdne dzieci – Czas przebudzenia – Rozmowa z Anną Głowacz

13 thoughts on “Gwiezdne dzieci – Czas przebudzenia – Rozmowa z Anną Głowacz

 1. Fantastyczna wiedza! Dziękuję Panu Januszowi i Pani Ani, czekam na kolejne, mam nadzieję cykliczne programy

 2. Po słowie “iwent” już mi się odechciało słuchać. Ale dotrwałem do końca. Pani Ania mówi o czymś – czego w żaden sposób nie da się udowodnić. Słowa, słowa, słowa. Jak łatwo wmawiać innym, że idziemy po “osiach czasu” – ale nie da się w żaden sposób “podejrzeć” innej “osi czasu”. Tym samym cała rozmowa to czysto teoretyczne “pie….e o Chopinie”.

  1. Na tym polega dojrzewanie Duchowe aby SAMODZIELNIE odnajdywać odpowiedzi w sobie, aby obrać WŁASNĄ DUSZĘ za przewodnika. Nikt w kwestiach najważniejszych nie da Ci niczego na tacy. Cały czas tworzymy swoją rzeczywistość i swoją linię czasu.

  2. Proponuje obejrzec na Youtube odcinki pt. ‘Projekt Boga’ i ‘Czlowiek Planety Ziemia’ na kanale Tagenttv gdzie Dr Aleksander Wozny, bez watpienia, jeden z najllepszych Fizykow Jadrowych w dzisiejszych czasach pieknie tlumaczy w sposob naukowy to co Pani Anna opisuje w swoich edukacyjnych ksiazkach Pani Anna.

   Ponizej dwa linki, jesli oczywiscie Pan Janusz nie ma sprzeciwu ze podaje. Prawdziwe dowody naukowe bez watpienia pomogaja w procesie tego wielkiego Iwentu: jakim jest Przebudzenie:)

   Polecam szybkie zabranie sie za ogladanie……Warto:)

   https://www.youtube.com/watch?v=z8IQWZvG3K8&list=PLXUxPmB4QFL4u3wtFXvROHLM-rav7yx_t

   http://sosrff.tsu.ru/

   Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie:)

 3. Na podstawie moich przekazów sennych wiem, że raczej nie ma żadnych samoistnych przeskoków i podziałów linii czasu na naszej Ziemi ( ale faktycznie czas może się zmieniać i nie jest stały ). Każda świadomość ciągnie za sobą czas i przestrzeń i im wyższy poziom świadomości tym szybszy czas i na odwrót, zanurzanie się w gęstej nisko-wibracyjnej przestrzeni ( np. strach, każda walka nawet w imię dobra, itp. ) spowalnia czas. Nasz czas ziemski jest oczywiście średnią wypadkową poziomu świadomości istot tu zamieszkujących ( niestety świadomość niska i gęsta ). Moje sny pokazały mi że każda istota ma swoją Gwiazdę/Duszę/Ducha, więc faktycznie wszyscy jesteśmy gwiezdnymi istotami/dziećmi, nawet Ci którzy obecnie utracili kontakt z swoją Gwiazdą/Duszą/Duchem, na rzecz dość powszechnego tu cienia ( trzeba być ostrożnym na przekazy , bo wiele istot kosmicznych na które tak liczą niektórzy ludzie niestety służy cieniowi ).

 4. Bardzo dziękuję p. Ani za każdą książkę i gest który pomaga ludziom na Ziemi aby być Świadomymi Gwiezdnymi Dziećmi

 5. Dwa lata temu , wieś , odludzie, stary dom z 1760 roku ( taki dom swoje przeżył i swoje widział ) spałam mocnym snem i ktos zaczął mnie spychać w kierunku ściany . Jak już całkiem przytuliłam się do ściany a ten ktoś nadal wymagał odemnie bym sie nadal przesuwała , zdenerwowana odwróciłam się i zobaczyłam… swietlistą istotę która siedziala na łóżku na wysokości moich nóg i … śmiala się do mnie . Powiedziałam do niej żeby przestała sie rozpychać bo tu nie ma miejsca a mnie za bardzo nie pasuje gnieść się gdzieś w kącie. No , może nieładnie ale po prostu kazałam jej sie wynosić i juz nigdy mnie nie niepokoić, bo się boję. Śmiała się do mnie nadal i powiedziała ” no dobrze , dobrze nie bedę ale podaj rekę na przeprosiny ” i podając jej rekę otworzyłam oczy ( oczu nie dałam rady wcześniej otworzyć , ja ją widziałam przez zamknięte powieki ). Dotyku nie czułam, ale ręka moja wisiała w powietrzu. Dzisiaj żałuję że tak nieładnie ją potraktowałam . To nie był sen. Dzisiaj jestem na takie spotkania przygotowana. Tylko … teraz mieszkam w mieście i myślę że w miastach “takie kontakty” są utrudnione – wiadomo dlaczego… tym bardziej że ostatnio naustawiali G5 zwłaszcza na kościołach. Dziękuję Wam za takie programy , bo im więcej wiemy tym lepeiej możemy się przygotować na zmiany ( wszystko jedno co to znaczy )

 6. I.Jakiś czas temu obejrzałem film o linczach na Murzynach w US. Sąd uniewinniał Czarnoskórego zgodnie z prawem a wtedy Biali razem ze „stróżami prawa” wyciągali takiego kogoś z celi więziennej i _wieszszali_ . Opisano sytuację, gdy jakiś młody Człowiek w czasie linczu grzecznie poprosił, żeby tego uniewinnionego nie zabijano. Stało się tak, że Tłum bez sprzeciwu puścił Tego linczowanego.
  II.Śniłem sen, nie raz, o tym, że kiedy wędrowałem jako nastolatek po _Indjach_, nie wiem czy to był Pakistan, czy India, stanąłem w czyjejś obronie, podejrzewam, że Kobiety ale tak jak ten młody Człowiek z US. Śniło mi się to nawet wtedy kiedy jeszcze byłem Dzieckiem a nie nastolatkiem.
  III.Sądziłem, że w 2009 roku doznałem przebudzenia. Teraz od 2020 roku naszło mnie, „napadlo mě”, żeby o czasach z przed tego przebudzenia a nawet przed 2007 rokiem mówić, że coś, na przykład robiłem, za życia.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_23_03_45_ 2S-SS_day_CG.
  Gwiezdne dzieci – Czas przebudzenia – Rozmowa z Anną Głowacz 17 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (03:48).

 7. Ciąg Dalszy
  W „dětskiej hře” zostawiam czasami ważny sejw –zapis stanu, etapu gry ale wracam do wcześniejszego zapisu i gram inaczej ale nowego zapisu z tą datą –turą nie zapisuję. Dopiero kolejne.
  W czasopiśmie „Nieznany Świat” opisano jak jakaś Pani spacerowała ulicą w Krakkowie, w trakcie tego spaceru przez pewien odcinek trasy szła tą samą ulicą ale bardzo inną. Szła dalej i znalazła się też na tej ulicy ale z nowu zwyczajnej. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_23_04_19_ 2S-SS_day_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *