Trochę optymizmu na dzisiejsze czasy – Krystyna Maciąg w rozmowie z Małgorzatą Wołukanis

One thought on “Trochę optymizmu na dzisiejsze czasy – Krystyna Maciąg w rozmowie z Małgorzatą Wołukanis

 1. Szanowne Panie, ja jestem katolikiem, ale słuchając rozmowę Pań, wiele się dowiedziałem. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na fakt odpowiedzialności za publiczne, czyli docierające do wielu osób, treści.
  Otóż jak już wiemy za sprawą m.in Siostry Michaeli Pawlik, która 13 lat spędziła w Indiach, nauczyła się tamtejszego języka, podjęła studia na tamtejszym uniwersytecie i… poznała Hinduizm i Buddyzm od środka, nie te wersje tych religii spreparowane na potrzeby świata, a właśnie od środka, okazuje się, że sprawy tych wszystkich nauk wschodnich (w tym o reinkarnacji) wyglądają zupełnie inaczej.
  Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z tymi bardzo cennymi dla nas błądzących informacjami, bo są one krytyczne dla naszej wieczności.
  Wydaje się, że cennym by było, zaproszenie Siostry Michaeli Pawlik do studia NTV, nawet nie na jeden wykład a na cały cykl, ponieważ po tym co Siostra Michaela widziała w Indiach (wtedy jeszcze nie była zakonnicą) postanowiła niezwłocznie po powrocie do Polski, wstąpić do zakonu i głosić tą bardzo ważną dla nas ludzi prawdę.
  Na YT jest bardzo wiele jej wystąpień, wykładów konferencji.
  Wstawiam poniżej link do przykładowej konferencji :
  .https://www.youtube.com/watch?v=P9gUGjFmFFE&t=4222s

  Zachęcam do skonfrontowania swoich przekonań w lustrze tej bardzo cennej wiedzy Siostry MIchaeli, bo nasze tutaj życie, można porównać do zasady stosowanej w grze w karty, – “karta-stół”.
  Niestety, niczego nie będziemy już mogli poprawić…
  Serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *