Kto się dzisiaj bawi w Boga wirusami

9 thoughts on “Kto się dzisiaj bawi w Boga wirusami

 1. I.Mówi się nam, że zostaliśmy odkupieni a nawet zbawieni, bo Pan Jezus umarł na krzyżu, nawet, że sam się na to zgodził.
  II.1.Pan Jezus utrzymywał, według Pism Świętego, że jest Synem Człowieczym.
  2.Może był taki skromny i chciał zaznaczyć, że nie jest taki doskonały jak Syn Boży. Mówią o tym Państwo z telewizji internetowej Paulikg (Pani Paulina Grzelczyk i Państwo omawiający takie sprawy jak Galaktyczna Federacja Światła, Prawo Powiernicze, Deklaracja Życia) ewentualnie-może w STUDIO – VTV (Pan Michel B. Rachel).
  3.A może Pan Jezus chciał podkreślić, że jest Głową Działu (Izraela) ale nie Hybrydą jak Noe i Izaak.
  III.1.Pan Jezus jest nazywany Synem Bożym.
  2.Byli inni Synowie Boży w Starym Testamencie i Pan Jezus zapowiada, że Inni przyjdą po nim ale źle o nich mówi.
  3.I co, ci inni Synowie Boży nie zbawili nas, nie odkupili nas?
  4.Pewnie zostali potraktowani podobnie jak Pan Jezus i sprawców spotkało to o czym jest napisane w Świętym Koranie.
  IV.Jesteśmy zbawiani, odkupywani a może trafiamy „z Deszczu pod Rynnę” i jesteśmy co raz bardziej potępiani. A niby to Pandora wszystkiemu winna.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_26_10_14_ Fr_ee_day_CG.
  Kto się dzisiaj bawi w Boga wirusami 26 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (10:15).
  POST SCRIPTVM: Przepraszam, jeśli nie W Temacie. (10:16).

 2. Dla tych z Państwa ,którzy cenią Pismo Swiete.
  Polecam słowa z księgi Objawienia ( Apokalipsy sw.Jana )
  ” I w niebie wybuchła wojna.
  Michał ( Jezus ) ze swoimi aniołami toczyl bitwę ze smokiem . Smok i jego aniołowie walczyli , ale zostali pokonani i już nie było dla nich miejsca w niebie.
  Dlatego wielki smok , pradawny wąż ,zwany Diabłem i Szatanem , który zwodzi cały świat , został zrzucony na ziemię razem ze swoimi aniołami ”
  Czyli w niebie jest spokój a na ziemi chaos
  Ale jeszcze lepsze słowa znajdziemy w 1 liście Jana 5 : 19
  “Wiemy , że pochodzimy od Boga ale cały świat ( system światowy ) podlega mocy Niegodziwca ”
  Dlatego jak zalecał Piotr ( sw. Piotr ) w swoim pierwszym liście zaleca
  “Miejcie trzeźwy umysł , bądźcie czujni
  Wasz wróg , Diabeł , krąży jak ryczący lew starając się kogoś pożreć ”
  W kontekście dobra ,to prawda ,że jesteśmy dziećmi Bożymi i musimy wierzyć w Dobro i wierzyć w Bożą obietnicę
  ” Oto stwarzam nowe niebo i nową ziemię. Minione wydarzenia nie będą już
  przychodziły na myśl ani nie będzie się ich wspominać w sercu ”
  I dalej możemy w drugim liście Piotra przeczytać
  ” Jednak zgodnie z Bożą obietnicą oczekujemy nowego nieba i nowej ziemi.
  Ma w nich panować prawość ”
  Trzeba wierzyć !

 3. Każde pomniejszenie ( bardzo małe rzeczy ) występujące w naszych snach ( i na jawie ) jest symbolem sił ciemności ( można powiedzieć piekielności ). Martwota też to symbolizuje ( np. kosmici szaraki żyjący jako duchy w martwych syntetycznych ciałach, można powiedzieć lalkach ) . Mając powyższe na względzie mały martwy wirus jest produktem sił ciemności, w tym przypadku zmaterializowanym w ludzkich laboratoriach ( modyfikacja naturalnych wirusów, np. z nietoperzy ) jako broń biologiczna ( powyższą wiedzę mam w oparciu o własne doświadczenie senne ).

  1. Sprostowanie. Mówiąc pomniejszone mam na myśli nienaturalnie pomniejszone, a wręcz niezwykle pomniejszone. Wirus jest nienaturalnie mały do zwykłych żyjących komórek i jest martwy, a zachowuje się jakby żył, bo np. namnaża się, rozprzestrzenia się itd.

 4. Ciąg Dalszy
  I.Pan Robert Alexander Gajdziński jest bardzo przychylny dla Wysokich Wibracji (Boga?). A czy Dusza jest dobra dla Człowieka? Czy Bóg nie może, czy nie chce sprawić, żeby było tak jak się uczy Dzieci.
  Zmarły x Mosing, oby zmartwychwstał ku Zbawieniu, umierając powiedział, że cierpienie wprowadza zmiany w sercu. Sam SAM Pan Redaktor Stanisław Andrzej Michalkiewicz podkreśla, że w Królestwie Niebieskim, w Królestwie Bożym nie wprowadza się reform (czyli także zmian, takich zmian) a przynajmniej nic o tym, nie wiadomo. Dla czego Królestwo Niebieskie nie nastanie na Ziemi, tylko Pan Jezus ma porwać 144 tysiące z Ziemi Świętej a tu ma pozostać po staremu albo jeszcze gorzej – po nowemu.
  II.1.Triplety Genów nazywa się literami ale bada się tylko skutki dla Fenotypu różnych Istot.
  2.Czy ktoś bada Triplety Genów dosłownie jako litery na przykład: „dzi”. Nie koniecznie w znanym języku.
  III.1.Mój Bat’ko mówił, pytał, jak to jest możliwe, że w PRL była aborcja z przyczyn społecznych a w szkołach było pełno Dzieci.
  2.A.Lenin chciał odsunąć Stalina od władzy, wysłać Go na prowincję.
  B.Stalin miał być duchownym tylko nie zkończył seminarivm . Czyli był „Czarny” a nie „Czerwony”
  C.Stalin przywrócił Kult Maryjny – kiedy Armia Niemiecka podeszła pod Moskwę.
  D.Stalin zakazał aborcji – bo były ogromne straty ludzkie w wyniku wojennych działań i w wyniku ludobójstwa.
  E.Stalin wytracił wielu Ludzi ale Dorosłych.
  3.Mój Bat’ko nie wiedział, był Dzieckiem, że:
  A.W PRL, w 1957 roku ponownie zalegalizowano Masonerię.
  B.W PRL, w 1958 roku zniesiono zakaz aborcji wprowadzony przez Stalina.
  C.Pewnie wiedział o odwilży w PRL, w X 1956.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_28_13_54_ Dominika_CG. ○ 20:49 Pełnia Selene-Lvnae-Księżniczki-Królewny-Miesiączki (Miesiąca-Księżyca). Niedziela Palmowa.
  POST SCRIPTVM: Kiedyś żartowano, że jest „Drewniany Kamień” ale przecież jest Węgiel Kamienny czyli Kamienne Drewno. Może Wirusy są Istotami Żywymi, skoro mają choć kilka Genów. (13:59).

 5. Życie po Życiu IMDb 2021_03_30_16_24_ 2S-SS_day_CG.

  Zhizn posle zhizni (2017)„Life After Life” (TV Series) Anatoli Kot, Aleksandr Robak
  Life After Life (2018) (Documentary) (producer) Tamara Perkins
  Life After Life (2003) (TV Movie) Tommy McKearney, Billy Mitchell w
  Life After Life (1981) George Lam, Flora Chong-Leen
  Life After Life (1992) Raymond Moody

  Life After (2009) Flo Anthony, S. Tia Brown
  After Life (2019) Ricky Gervais, Tom Basden

 6. I.1.Pan Jezus był Głową Działu Izraela. Każdy najzwyklejszy chleb i najzwyklejszy sok z winogron, z danego Działu jest mistycznym Ciałem i Krwią Głowy danego Działu.
  2.Mimo poświęcenia Pana Jezusa mieszkańcy Ziemi Świętej nie są wolni od Grzechu, nie są wolni od śmierci i nie mają Życia Wiecznego – nie żyją w nieskończoność, nawet jeśli „spożywają ten chleb”. Nawet a może właśnie dla tego.
  3.Cuda/cudy eucharystyczne wskazują, że tu nie chodzi o spożywanie mistycznego Ciała i Krwi ale może o tak zwaną antropofagię a może nawet tylko o czyny, które traktowane są jak kanibalizm.
  4.Takim „spożywaniem Ciała i Krwi” zajmują się Ghule lub Wampiry.
  II.1.Dla czego, jeśli Pan Jezus jest Pantokratorem, Siostra Faustyna w kontaktach z Miłosierdziem Bożym zaznała Mąk Piekielnych a nie Niebiańskich Rozkoszy. 2.Ukochała tak Cierpienie, że kiedy Miłosierdzie Boże zaproponował Jej, że stworzy Świat od nowa, pragnęła tylko miłować. Umiłowanie Cierpienia to masochizm. Piszę to mimo, że bardzo chciałbym przeczytać wierne wydanie „Dzienniczka” odpowiednio oznaczone na przykład różnymi kolorami, tam, gdzie były jakieś zastrzeżenia. Do tekstu.
  III.Mamy miłować Krzyż. Krzyż ma Wielką wartość dla Wszechkatolików ale to przedmiot. Umiłowanie przedmiotu to fetyszyzm a takie umiłowanie przedmiotu to jak bałwochwalstwo albo dosłownie bałwochwalstwo. Nawet jeśli Izraelici mieli patrzeć na Węża Miedzianego. To sporządzać Złotego Cielca nie można a Węża Miedzianego trzeba. A może, gdyby Izraelici sporządzili Posąg Barana, na wzór Egipskiego Amona, może materiałem też by była Miedź, to może by Im się „upiekło”? Chociaż, czy sporządzanie Krzyży nie sprowadza skutków takich jak spożywanie Ciała i Krwi?
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_03_30_20_15_ 2S-SS_day_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *