Pentagon ma ujawnić prawdę o UFO ? – czy to część Wielkiego Resetu czy Disclosure – J.Zagórski

5 thoughts on “Pentagon ma ujawnić prawdę o UFO ? – czy to część Wielkiego Resetu czy Disclosure – J.Zagórski

 1. Witam Pana Janusza,
  bardzo dziękuje za Wasza super telewizje i niesamowity wysilek dla naszego lepszego zrozumienie sytuacji w świecie.
  Jeżeli Pan chce naprawdę poznać cala PRAWDĘ,to prosze zamyśleć się nad niżej podanymi faktami.
  Największy nauczyciel ludzkości powiedział:
  Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: „Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”(Jan 8:32)
  Tutaj Jezus mówi„jeżeli będziecie trwać w nauce mojej”a nie w nauce kościolów,to poznacie PRAWDĘ.
  Na innym miejscu mówi,kto tak naprawdę jest prawdziwym globalnym wladca,predyktorem:
  „Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony.”(Jan 12:31)
  A na samym poczatku swojej dzialalności mu bylo zaproponowano,wiz.Mat.4:8-10
  „Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon». 10 Na to odrzekł mu Jezus: «Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz”
  Tutaj Jezus wcale niezaprzeczyl,że cala wladza nad światem jest naprawdę w rękach zlego.
  On odmówil,ale kabala z chęcia przyjęla te propozycje!!!
  „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”(Jan 8:44)
  Jeżeli panie Januszu moge następnym razem wyjaśnić jaki jest „Wielki Plan Kosmosu”przyszlość ludzkości,to prosze o info na e-mail: Iristiens.jarka@centrum.cz
  „sasiad czech” z Czech (z Ślaska Cieszyńskiego)

 2. I.1.Niewielka Istotka, podobnego kształtu jak guzik od mundurka zuchowskiego lub harcerskiego, lub jak pchełka od Gry w Pchełki tylko nie brązowa jak guzik ani nie różnokolorowa jak pchełki. Szara, nie szorstka albo chropowata tylko mechata, trochę jak opiłki poddane działaniu magnesu ale bardzo krótkie. Raczej Grey Velvet, Szary Aksamit.
  2.To ona powoduje prawdopodobnie, że kiedy wniknie do Organizmu jakiejś Osoby, to ta Osoba:
  A.Dostaje Szare tęczówki oczu. B.Obywa się bez świeżego Powietrza („Sprawiedliwość”). Znosi je ale odczuwa wstręt do niego. Może coś silniejszego niż wstręt. C.Odczuwa wstręt do Wody (Prawda, jeśli czysta, pitna Woda, Wiedza –Woda w ogóle). W półmroku trudno odróżnić, czy taka Osoba ma normalne tęczówki, czy szare – niespotykane u Ludzi.
  3.A.To nie „Przemiana, Szata Godowa”, która miała nastąpić w czasach ostatecznych.
  B.To nie „przyjęcie Chrystusa”.
  C.To Inwazja, jedna z trzech lub czterech, jaka została opisana w serialu pod tytułem: „Z Archwum X”. v Według mnie to wniknięcie tej Istotki powoduje, że Tęczówki jakby kipią, bulgocą i zmieniają barwę na szarą.
  II.Osoby podobne do „przejętych” przez Szare Istotki, podobnie się zachowujące ale jakby powstałe na wzór Osób, które zmarły zanim zostały przejęte przez Szare Istotki. Osoby takie wyglądają jak Ich Pierwowzory, jak Ludzie ale psychicznie, mentalnie nie są jak Ludzie. Podobnie jak w jednym z odcinków Cyklu “Starożytni Kosmici”.
  III.W 2019 roku obejrzałem materiał filmowy, który miał zostać wyświetlony w Telewizji HBO 26 (?)III lub V 2007. Był to teledysk, w którym Osoby zdaje się odgrywające role „Robotów” śpiewają o tym, że w 2000 roku Roboty zabiły Ludzi przy pomocy trującego gazu.
  IV.Dosyć dawno temu oglądałem na gorszej jakości kanale sceny zabijania Ludzi w Tybecie. Nie dawno podobno odkryto, że w jeziorze w Tybecie znaleziono duże ilości Czaszek lub także Kości ludzkich. Nie wiem, co o tym sądzić. To było w czasie Świąt Bożego Narodzenia, te sceny zabijania w telewizji. Kiedy Ci Ludzie stracili „Życie”(?) nie wiem.
  V.1.Co podane doustnie lub wziewnie powoduje: A.Łomotanie serca. B.Duszności. C.Może prowadzić do omdlenia lub utraty przytomności?
  2.Co podane wziewnie powoduje: A.Rozkojarzenie. B.Dekoncentrację. C.Silne bóle główy (łupanie).
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_26_20_47_ Fr_ee_day_CG.
  Pentagon ma ujawnić prawdę o UFO ? – czy to część Wielkiego Resetu czy Disclosure – J.Zagórski
  26 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (20:51). (20:55).

 3. Pożyjemy to zobaczymy co tam nam powiedzą w czerwcu ?. Podejrzewam, że nic ciekawego nam nie powiedzą. Wątpię żeby ujawnili prawdę i to w takim momencie kiedy „oni” ( kosmici i ziemscy oligarchowie ) świętują sukces wprowadzenia zbiorowej pandemii, prowadzącej do powszechnego strachu ( obniżenie świadomości ), zamordyzmu i depopulacji.

 4. Proszę dodać do opcji ”odtwarzacza” PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA, ..a zwiększy się oglądalność.
  Niektórych ludzi nie da się słuchać ”w ich bardzo wolnej wymowie”, co skutkuję tym, iż wyłączam dany film i tyle.
  Panie Janku, na JouuDubie Pana filmy świetnie się ogląda na prędkości 1,25

  dziękuję i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *