Relacje partnerskie w ujęciu tantryczno-psychologicznym – Mario Wiśniewski w rozmowie z Donatą Majchrzak

https://www.tantra.pl/

3 thoughts on “Relacje partnerskie w ujęciu tantryczno-psychologicznym – Mario Wiśniewski w rozmowie z Donatą Majchrzak

 1. I.Feministki: Tradycja i Religia powodują, że jest Przemoc wobec Kobiet.
  II.Konserwatyści: W Krajach, gdzie jest Tradycja jest mniej przypadków Przemocy wobec Kobiet niż tam gdzie Tradycja i Religia są silne.
  III.Feministki: Bo tam, gdzie jest silna Tradycja i Religia, Kobiety boją się zawiadamiać, że doznały Przemocy.
  IV.Konserwatyści: A przemoc wobec mężczyzn?
  V.Jest kilka rodzajów przemocy. Ogłasza się nowe. Zdarza się, że to mężczyzna jest ofiarą przemocy. Czy to znaczy, że nie ma takich przypadków, że Kobieta boji się lub wstydzi przyznać, że doznała przemocy?
  VI.Sprawca przemocy ma być usuwany z domu, gdzie mieszka Ofiara lub Ofiary. A co jeśli dom jest spuścizną po Rodzicach sprawcy. Albo jeśli małżonkowie podpisali intercyzę, mają rozdzielność majątkową? Przepraszam, jeśli nie na temat.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_30_20_38_ 2S-SS_day_CG.
  Relacje partnerskie w ujęciu tantryczno-psychologicznym – Mario Wiśniewski w rozmowie z Donatą Majchrzak 29 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (20:39).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *