Islamizm to nie Islam – Ewa Pawela

https://strategika.fr/2020/12/08/lislam-politique/
https://www.youtube.com/watch?v=RQXCL3pH2w4
https://strategika.fr/2020/11/16/la-nation-francaise-et-la-question-musulmane/
https://www.youtube.com/watch?v=jNhUmHgOlms&t=2665s
https://www.youtube.com/watch?v=NNqk6E_PZFs

5 thoughts on “Islamizm to nie Islam – Ewa Pawela

 1. I.Dziś kolejny raz obejrzałem i wysłuchałem filmu o Katedrze Notre Dame. Teraz oglądam to jak filmy o Iraku lub Syrii z przed wprowadzenia tam Wolności. W filmie o Katedrze wspomniano, że z czasem zapomniano jak robi się szkiełka do Witraży o barwie niebieskiej. Czy wiadomo coś więcej na temat
  Masonów niebieskich lub błękitnych? Czy tylko Ci Masoni szanują Świętego Jana (Chrzciciela?).
  II.Gdzie indziej pisałem o tym, że po wojnie krymskiej Masoni francuscy i Masoni brytyjscy zaopiekowali się Wszechkatolikami (“Chrześcijanami”) w Imperium Osmańskim.
  III. “Księgę tysiąca i jednej nocy” chwali się, bo Masoni popierają takie traktowanie jak jej Bohaterki i jak traktuje się Kobiety w Islamie, w Krajach Muzułmańskich. Komu to bardziej się podoba? Masonom francuskim, czy brytyjskim?
  IV.Mądrzejsi ode mnie używają określeń: „Prowokacja listopadowa”, „Prowokacja styczniowa”, „Rewolucja antyfrancuska”. Kierując się tym paradygmatem ośmielam się dodać: „Prowokacja Chmielnickiego”, „Prowokacja Barska”, […], „Mistyfikacja Gliwicka”, wcześniej niedoszła „Mistyfikacja Gdańska”, „Masakra Warszawska”.
  Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_27_18_27_ Sabat_CG.
  Islamizm to nie Islam – Ewa Pawela 27 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl .
  POST SCRIPTVM: Trochę martwi mnie to określenie Islamizm. Hinduizm oznacza po prostu Religię hinduistyczną a nie ideologią powołującą się na daną Religię. Po za tym fundamental_izm – tak, ekstrem_izm, a tak na prawdę instrumentalne traktowanie Religii – nie, nawet mimo mojej opinii o Religii, Związkach Wyznaniowych. (18:33).

 2. Ciąg Dalszy
  I.Egipt to teraz Kraj głównie islamski, muzułmański.
  II.Oglądałem dwa Filmy w Telewizji TRWAM o wyjściu Narodu Wybranego z Egiptu i o Mojżeszu.
  W drugim filmie mówi się, że dobrze, że Mojżesz stworzył lub przyjął pismo alfabetyczne bo, gdyby chcieć napisać Torę Hieroglifami to trzeba by dużo więcej napisać. Może tłumacz lub lektor coś zmienił.
  To jest litera „W”, duże W, odpowiada głosce „w” ale taki sam znak nazywa się „Łękawica”, jest to część Godła lub Herbu, a zdaje się także także samodzielne Godło lub Herb. Jest też Miejscowość o nazwie Łękawica. Można by ją zapisać : „ W”, także jako Łękawica Duża i „w” jako Łękawica Mała.
  Czyli jeden znak W może zastąpić osiem (8) liter.
  W Walii jest miejscowość o najdłuższej nazwie. Przytacza ją Pan Makłowicz (MacŁowicz)
  „Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch” ma pięćdziesiąt osiem (58) liter.
  Gdyby udało się ją zastąpić jednym znakiem? Tak jak można by zastąpić, wyrazić, nazwę Łękawica?
  III.W Katechizmach Tablice z Dziesięciorgiem Przykazań mają tylko zapisane dziesięć liczb rzymskich.
  W Piśmie Świętym jest napisane, że Mojżesz otrzymał Kamienne Tablice od Boga, po tem je połamał, a po tem sam zapisał nowe Tablice świętymi znakami boskimi. Święte znaki boskie to Hieroglify. Pewnie zajmowały więcej miejsca niż same Numery Przykazań ale (jak przypuszczam) dużo mniej niż zapisane pismem alfabetycznym.
  IV.Tora zapisana Hieroglifami byłaby dużo krótsza, ale Dzieciom musiały by ją czytać Osoby bardziej wykształcone.
  V.Nie wiem jak to jest z Pismem/Znakami Kanji (Kandżi) używanymi, przynajmniej kiedyś, na prawie całym Dalekim Wschodzie. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_28_14_33_ Dominika_CG. ○ 20:49 Pełnia Selene-Lvnae-Księżniczki-Królewny-Miesiączki (Miesiąca-Księżyca). Niedziela Palmowa.(14:35).

 3. A gdy już mesjasz się pojawi, to kolejny wyznawca religijny “jedynie słusznej prawdy”, będzie usiłował go zabić dla naszego dobra. (bo za nasze grzechy już swoje odcierpiał). I tak bezdenna głupota w postaci pośredników Boga, szerzy swoje ideały. Bo ten Bóg nie może być wszystkim we wszystkim jako świadomość, a tym samym nie możemy przyznać się sami przed sobą że nim jesteśmy, tylko jak stado zmanipulowanych idiotów idziemy przez życie, wyznając cudze prawdy jako “nieświadomy obiekt doświadczalny”. A na końcu tej drogi będziemy się śmiać z siebie, jak to wszystko sami wykreowaliśmy jako ta Świadomość która daje początek wszystkiemu i wymykająca się słownemu opisowi siebie samej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *