Gospodarka i finanse. O co toczy się gra – Aleksander Kisil

9 thoughts on “Gospodarka i finanse. O co toczy się gra – Aleksander Kisil

  1. Korpokapitalizm rodzący niewolę jest według was lepszy od socjademokracji?Teraz powiedział…Życzę powrotu do rzeczywistości i wartości.

  2. Sprowadzajcie fachowców a nie lobbowanych amatorów, na ich nadmiar cierpią tzw. niezależne telewizje internetowe. Czy właśnie o to chodzi…

  3. Ludzie nawet nie patrzą i nie słuchają, to co tu mówić o czytaniu… Bezdyskusyjnie system społecznościowy jest dużo sprawniejszy, przede wszystkim dostrzega przyszłość, a władzy nie zdobywa się siłą, co najwyżej kontrolę. Na władzę pracuje się i to ciężko…

    1. Nie wiesz co piszesz, nie znasz historii komunizmu. Tawariszcz Beria by Ci to wyjaśnil, szczegolnie w zakresie “nie zdobywania wladzy siła”.Idz chlopcze gdzie indziej, tu nikt nie bedzie z Toba gadal.

  4. Zastrzeżenie, nie każdy chce pracować na zasadach B2B. Nigdy nie będę mieć firmy bo nie chcę tego, pracuję w fabryce z kapitałem japońskim i cieszy mnie silna pozycja związków zawodowych. Gdybyśmy pracowali w rozliczeniu B2B, byli byśmy w rozproszeniu i wtedy faktycznie byłby wyzysk.
    Po drugie młodzi ludzie chcą pracować w corpo bo one płacą lepiej niż polski przedsiębiorca. Jak młody człowiek ma spłacić koszt studiów w PL skoro nie bardzo ma u kogo odpracować? Nie, polski pracodawca niech się nauczy płacić na czas zamiast wymuszać darmową pracę na jego rzecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *