Gospodarka i finanse. O co toczy się gra – Aleksander Kisil

9 thoughts on “Gospodarka i finanse. O co toczy się gra – Aleksander Kisil

  1. Korpokapitalizm rodzący niewolę jest według was lepszy od socjademokracji?Teraz powiedział…Życzę powrotu do rzeczywistości i wartości.

  2. Sprowadzajcie fachowców a nie lobbowanych amatorów, na ich nadmiar cierpią tzw. niezależne telewizje internetowe. Czy właśnie o to chodzi…

  3. Ludzie nawet nie patrzą i nie słuchają, to co tu mówić o czytaniu… Bezdyskusyjnie system społecznościowy jest dużo sprawniejszy, przede wszystkim dostrzega przyszłość, a władzy nie zdobywa się siłą, co najwyżej kontrolę. Na władzę pracuje się i to ciężko…

    1. Nie wiesz co piszesz, nie znasz historii komunizmu. Tawariszcz Beria by Ci to wyjaśnil, szczegolnie w zakresie “nie zdobywania wladzy siła”.Idz chlopcze gdzie indziej, tu nikt nie bedzie z Toba gadal.

  4. Zastrzeżenie, nie każdy chce pracować na zasadach B2B. Nigdy nie będę mieć firmy bo nie chcę tego, pracuję w fabryce z kapitałem japońskim i cieszy mnie silna pozycja związków zawodowych. Gdybyśmy pracowali w rozliczeniu B2B, byli byśmy w rozproszeniu i wtedy faktycznie byłby wyzysk.
    Po drugie młodzi ludzie chcą pracować w corpo bo one płacą lepiej niż polski przedsiębiorca. Jak młody człowiek ma spłacić koszt studiów w PL skoro nie bardzo ma u kogo odpracować? Nie, polski pracodawca niech się nauczy płacić na czas zamiast wymuszać darmową pracę na jego rzecz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *