Profesor Mirosław Matyja znanym w świecie orędownikiem demokracji bezpośredniej

https://miroslawmatyja.com/

5 thoughts on “Profesor Mirosław Matyja znanym w świecie orędownikiem demokracji bezpośredniej

 1. U nas jest” demokracja” – decydenci mają przywileje, podatnicy-obowiązki Obecnie prawo-bezprawia, pisane “na kolanie”, na potrzeby tylko tych, którzy je tworzą, wskazują na jawne stawianie się, decydentów ponad prawem. Podatnicy, są głuchym głosem i zbytecznym głosem- oj przepraszam, raz na cztery lata wskazany. Stary system się nie sprawdził, okazał się tylko zwykłą “piramidą -lichwy i pychy wladzy”. Wyborów nie ma, są to tylko obcje między-między. Wszystkie partie powinno się rozwiązać, a kontrola. nad decydentami musi być interesem społecznym. Reprezentanci kraju, muszą mieć odpowiedzialność i za swoje słowa, decyzje jak i swój podpis. Referendum społeczeństwa, powinno być priorytetem w innym przypadku, podatnik czuje się zbyteczny i nie widzi, swojego interesu i wspólnego-społecznego. Nie można veto wać czegoś, co jest ustalone, i wdrożone w życie, bez konsultacji z społeczeństwem. Brak dialogu ze społeczeństwem to, państwo w państwie. Globalna Żenada i bezprawie.

 2. I.1.Ojciec Święty Papież Franciszek mówi o pierwszej kanonizacji i o tym, że Chrystus (lub Pan Jezus) jest jedynym Zbawicielem lub jedynym Zbawicielem Świata.
  2.W czasie Naamszy powiedziano, że Kościół Katolicki od początku wierzy, że Świat został zbawiony.
  II.1.Pan Jezus (lub Chrystus) na krzyżu powiedział do Dobrego Łotra – Dismasa – Dyzmy: „Jeszcze dziś będziesz ze mną w Niebie” lub „jeszcze dziś będziesz ze mną w Raju”. Raczej to pierwsze.
  2.Co to znaczy? A.Jeszcze tego samego dnia Pan Jezus i Dobry Łotr trafią z Ciałem i Duszą (i Duchem?) do Nieba. Może do Domu Ojca, „gdzie jest mieszkań wiele”, czyli na przykład do „Niebiańskiego Jeruzalem”? Które w czasach ostatecznych – eschatologicznych zstąpi na Ziemię? A może trafią na nie ten Świat, inny Świat. Ciało Pana Jezusa pochowano w grobie, jego, Ciała, brak odkryto w Niedzielę rano. Z innych źródeł wiadomo, że w czasie Zmartwychwstania straże czuwające przy grobie Pana Jezusa uciekły. Pewnie było to w nocy, o koło 03:00 lub 03:33 a nie w dzień ukrzyżowania Pana Jezusa i Dobrego Łotra. O Zmartwychwstaniu a przynajmniej Wskrzeszeniu Dobrego Łotra nic nie wiadomo.
  B.Chrystus powiedział do Dobrego Łotra, że jeszcze tego samego dnia Dusza ( może także Duch) Dobrego Łotra będzie z Chrystusem-Logosem w Niebie („Niebiańskie Jeruzalem” lub inny Świat).
  C.Dwie siostry Badaczki ze Szkocji odnalazły w Ziemi Świętej wersje Pisma Świętego, gdzie nie ma opisu spotkania Pana Jezusa zmartwychwstałego i przyszłego Świętego Tomasza – Didymosa.
  D.Kościół wierzy, że po śmierci Pan Jezus ( lub tylko Chrystus-Logos) zstąpił do Piekieł. Czy za raz po śmierci? Tego samego dnia? Czy to znaczy, że Dobry Łotr ( lub Jego Dusza, Duch) trafił razem z Panem Jezusem lub z Chrystusem-Logosem do Piekieł? Kiedy Ciało Pana Jezusa zmartwychwstało (lub zostało wskrzeszone) co się z Nimi (Chrystusem-Logosem i Duszą lub Duchem Dobrego Łotra) stało?
  E.Dla czego, mimo, że wierzy się w Świętych Obcowanie i w Sukcesję Apostolską nie wiemy o tym, nie uczy się o tym Dzieci? A co na to Teologia i Dedukcja lub Natchnienie.
  F.Natrafiłem na dwa twierdzenia: a)że Pan Jezus po Zmartwychwstaniu lub Wskrzeszeniu udał się do Indyj, b)że Pan Jezus po Zmartwychwstaniu lub Wskrzeszeniu udał się do Ameryki.
  3.A.Pan Jezus lub Chrystus jest jedynym Zbawicielem (Świata, Ludzkości)?
  B.A co to znaczy Zbawienie? Świat bez śmierci i zniszczenia? Może chodzi o to, że nic nie będzie umierało i nic nie będzie ulegało zniszczeniu po tym jak „stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było”?
  Raczej nie o to chodziło na lekcjach Religii. A może Zbawienie polega na tym, co było wcześniej i co jest teraz? Co raz gorzej. Wolałbym, żeby tak nie było? I raczej nie jest to powód do wdzięczności.
  C.Święty Piotr w Nowym Testamencie mówi, „(kiedy) będziemy zbawieni”. Czy wtedy, kiedy Pan Jezus ponownie przyjdzie? Pan Jezus, czy Chrystus-Logos a może jakiś inny Chrystus? A co z dwoma wersjami? Wersja o Porwaniu Wybranych i porzuceniu Świata, i Wersja o zstąpieniu „Niebiańskiego Jeruzalem”i Panowaniu Baranka?
  D.A jeśli Zbawienie oznacza pozbycie się Głowy Działu przez Mącicieli? Takich Zbawicieli było pewnie wielu. Ale czy to jest zgodne z „Wolą Bożą”, z wolą Stwórcy, z wolą Opatrzności (a nie Opaczności)?
  E.Zbawiciel ale Ziemi (Świętej) czy Świata (Ludzkości, może Wszechświata)? Pan Jezus źle wypowiada się o Świecie. Pan Jezus źle wypowiada się, a przynajmniej ostrzega przed Wojskiem Niebieskim a przecież Niebo to także cała reszta Wszechświata.
  III.Takie pytania, część z nich, i jeszcze inne chciałem zadać na lekcjach Religii. W myślach nie pozwolono mi ich zadać. Liczyłem, że sprawy te będą poruszone, wyjaśnione, nawet bez wypowiedzenia mojich pytań, w starszych klasach, w czasie dalszej, późniejszej nauki.
  IV.Chciałem napisać jeszcze o tych, którzy chcą przerobić Ludzkość/Świat na wzór społeczności Pszczół, Mrówek lub Termitów ale napotkałem tak okropny opis Pszczół, że ode chciało mi się. Pewnie jacyś oni nie mogą wybaczyć, że u tych Istot jest także Dzieworódzctwo – Partenogeneza – „Jajo o jajo”. Dzieło xiędza Dzierżona jest nadal na Indeksie Ksiąg Zakazanych , o ile mi widomo.
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_08_09_03_ Day_of_Thunder_CG.
  Profesor Mirosław Matyja znanym w świecie orędownikiem demokracji bezpośredniej 7 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (09:11).

 3. I.Jeśli „ośmielam się” pisać o Strukturze Wewnętrznej Państwa utrudnia, choć nie uniemożliwia, mi się pisanie.
  II.Ci, którzy dla kaprysu niszczą Strukturę Wewnętrzną Państwa, rujnują Rolnictwo, Klimat i Środowisko Naturalne, mają to pewnie wynagradzane w „obowiązkach służbowych”.
  III.To, że Oficjalna Głowa Państwa może być Władczynią Kraju, Państwa, Wspólnoty a jest poniżana przez Stołeczną Aglomerację, Miasto Stołeczne to rażący przejaw działania obelżywego i groźnego powiedzenia: „Pod latarnią najciemniej”, nie zatrzymując się nad tym, co dzieje się pod latarnią, to, że z tego powiedzenia zrobiono zasadę jest spowodowane przez sakramenty, obrzędy, gusła i misterja jako narzędzia do urządzania polowania na Głowy Działu („niekoronowanych władców”).
  IV.Dobrze, że Gość może „przekroczyć granice”. Książkę wykonuje się tak, żeby był pewien margines swobody. Po to, żeby, na przykład, nie popękała, a nawet nie rozleciała się. PiotrJaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_08_14_29_ Day_of_Thunder_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *