Przerwany los Marty Maliszewskiej

3 thoughts on “Przerwany los Marty Maliszewskiej

 1. I.Mąż Królowej Elżbiety II zmarł w wieku 99 lat, 9 Kwietnia, w 99 Dzień Roku. Czyżby poprosił o „zaprzestanie terapii” jak Paani Bush, Żona i Mama Prezydentów US?
  II.1.O „teście” 2010-04-10 na ile udał się „remont” Struktury Wewnętrznej Państwa Polskiego już pisałem. Zginęły 96 Osoby. Oby Wszystkie te Osoby zmartwychwstały ku Zbawieniu lub odrodziły się ku Zbawieniu. Salut.
  2.Około 96 roku przed naszą erą (BC) zaczęła się Siódma (7) Era w Vniversvm/Świecie/Wszechświecie, który stworzył Mistrz Profesor John Ronald Reuel Tolkien, według jego Fanów i Kontynuatorów.
  3.69 i 71 to pozycje seksualne, czy 96 też?
  III.1.Właśnie obejrzałem i wysłuchałem Mszę żałobną w intencji tego, że zmarł Mistrz Krzysztof Krawczyk. Powiedziano wiele ciekawych, ważnych i pięknych Słów. Przy złożeniu Ciała Pana Krzysztofa do grobu powie się pewnie jeszcze więcej. 2.Mój Bat’ko powiedział: „najgorsze, co można zrobić Człowiekowi, to odebrać mu życie”. 3.Najgorsze, co można zrobić Ciału (Ciało to Całość Człowieka), to odebrać mu Życie. Dusza, 5 Dusz, Duch, 9 Duchów otrzymają odpuszczenie grzechów, win i zostaną oddelegowane-skierowane-wysłane do innych zadań. Osoba to Ciało a nie Dusza, Duch czy Ciało opanowane przez Duszę, Ducha. 4.Nakręcono film w Wytwórni Walta Disneya o hodowcy z Pensylwanii, który wyhodował amerykańską rasę Koni. Kiedy przekonywał do tego rodaków, pozwolił im usiąść na pniu, który miał ciągnąć pierwszy Koń tej rasy ale tak, że usiedli na końcu pnia a wierzchołek uniósł się i Konnowi było łatwiej. 5.Panu Krzysztofowi i innym Artystkom i Artystom zrobiono odwrotnie, pień miał się zaryć w grunt bardziej. 6.To czego mimo to dokonał Mistrz Krawczyk świadczy, że to Tytan. Oby Szanowny Pan Krzysztof Krawczyk zmartwychwstał ku Zbawieniu lub odrodził się ku Zbawieniu. Salut.
  7.Świątynia w Gdańsku wydaje się wąska wewnątrz. Świątynia w Łodzi z zewnątrz wydaje się wąska ale wewnątrz jest bardzo przestronna.
  8.Bagnety Żołnierzy z Asysty, towarzyszących trumnie Pana Krzysztofa robiły wrażenie ale Czerwone Berety to Berety w kolorze Bourdeaux czyli zmieszana Purpura Królewska – kolor/barwa Ciemnoczerwony i Purpura Cesarska czyli kolor/barwa Fioletowy a nie Berety w kolorze Karmazynowym – Ciemnoczerwony zmieszany z Brązowym ani „Czerwień chińska”. W reklamach niesłusznie zaznacza się Wątrobę barwą/kolorem Fioletowym. „Karmazynami” z przekąsem nazywało się Dostojników Kościelnych a nie żadnych Żołnierzy. Kolega, który służył w Czerwonych Beretach był wstrząśnięty lub oburzony, że to są właśnie „Czerwone Berety”. Zamiast Żandarmerii Wojskowej („Jasnoczerwone Berety”) było WSW z białymi otokami jak Military Police w US ( a nie żadne Army Police).
  IV.1.Czy, gdyby Pan Seweryn Krajewski zaczął karierę samodzielną – indywidualną wcześniej a Pan Krzysztof Klenczon pozostał Leaderem-Liderem Zespołu „Czerwone Gitary”, to Pana Krajewskiego spotkał by podobny Los, jak Pana Krzysztofa Krawczyka?
  2.To, że Artyści zaczynają karierę samodzielną to właściwie reguła.
  3.Czy niesnaski w Zespołach też?
  4.A to, że Aktorka, jeśli odniesie wielki sukces to nie może dostać Pracy-angażu?
  5.A to, że impresario-menedżer-opiekun Zespołu lub Artystki lub Artysty zaprzepaszcza możliwość _karjery_ podopiecznych?
  6.A głupie utraty życia lub zdrowia przez Ludzi Kultury?
  7.Ktoś chętnie zwali winę na swojego „cholernego Czecha”, jak w filmie, gdzie Jean-Claude Van Damme gra jednocześnie Braci Bliźnaków („Maksimum ryzyka”?). A te wszystkie „pracowite mróweczki” i „krople drążące Skałę”? Ale to widocznie koszt do przyjęcia. Tylko w jakim celu?
  8.Artystki, Artyści i inni Zabawiacze to Ludzie Kultury. Kultura to Drzewa, Krzewy i inne Rośliny a także Owłosienie i Pióra Ludzi, różnych Zwierząt i Ptaków.
  9.Strzyżenie, golenie, depilowanie i inne sposoby „pielęgnowania” owłosienia Głów Działu kończą się takimi jak powyżej kłopotami i tragediami Ludzi Kultury z Ich Działu-Kraju-Państwa. Niszczenie to nie tylko obcinanie lub wyrywanie są jeszcze inne spoosoby znęcania się. Podobnie jest z Paznokciami i Zębami.
  Dawno już to wiadomo, ale i tak się tak robi. Z tym jest pewnie jak z poparciem dla eutanazji ( „tak” ale dla innych Osób).x
  10.A.Teraz jest może trochę inaczej ale od dawno wciskano Ludzi oGołoconych a przynajmniej Łysych jako najlepszych, najmądrzejszych.
  B.Ktoś wychwalał nie dawno Cywilizację Egipską. Rzeczywiście miała wiele dokonań ale temu komuś może chodziło o to, że w Egipcie a) wiele Osób, szczególnie Kapłani, pozbawiało się Włosów i Zarostu,
  b)prześladowano i mordowano Żydów. Ciekawe, czy ten ktoś pochwala także c)obrzezanie?
  C.Kapłani zajmowali się obrządkiem pogrzebowym. Kiedy Sahara była Dżunglą-Lasem Tropikalnym a wcześniejsze trzy Piramidy nawiązujące do Pasa Oriona istniały, gdzie indziej niż te na Płaskowyżu Giza, Kapłani mieli duży kłopot, bo zmarłe Ciała łatwo ulegały rozkładowi. Sztuczna, zamierzona mumifikacja była niezbędna. Ale Kapłani znaleźli na to lekarstwo-terapię. Doprowadzili do tego, że Sahara z Dżungli zamieniła się w Step-Sawannę, a w końcu w Pustynię. Teraz nawet jak sztuczna- umyślna- zamierzona -(„intencjonalna”) mumifikacja Ciała nie wyszła- nie udała się to następowała naturalna mumifikacja i nie było kłopotu – było po kłopocie. A że Świat pokryły pustynie a Antarktyda pokryła się Lądolodem, i trzeba było opuścić tamte wielkie Piramidy. A co to szkodzi? Przecież „liczy się tylko to co będzie po śmierci, po życiu” i żeby Świat nie był wolny od śmierci i zniszczenia. Po śmierci, po życiu jest tylko dla Dusz i Duchów a nie dla Ludzi i innych Istot. Te pierwotne Wielkie Piramidy pokazano tylko raz i więcej nie. Miały być przebadane ale nic mi nie wiadomo.
  IV.Oby Pani Marta Maliszewska i Inne Osoby, które spotkał podobny Los, zmartwychwstały ku Zbawieniu lub odrodziły się ku Zbawieniu?
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_10_15_38_ Sabat_CG.
  Przerwany los Marty Maliszewskiej 8 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (15:39).

 2. Ciąg Dalszy
  po zapoznaniu się
  I.1.Panienka Marta Maliszewska zmarła z rozpoznaniem zespołu nerkowo-płucnego.
  2.Przed śmiercią między innymi pluła krwią.
  II.Wróżbita Pan Marcin ZEFIR Wierzbicki ogłosił w VTV STUDIO – VTV1 na YouTube, w 2020 roku, że miał Wizję o tym, że:
  1.W Polsce, na ulicy Ludzie pluli krwią.
  2.Władze polskie zostały postawione przed wyborem, czy będą mieć większe trudności ale i więcej suwerenności, czy zkorzystają z pomocy finansowej/ekonomicznej ale za cenę jeszcze większego ograniczenia suwerenności.
  III.1.W czasie pierwszej fali Pandemii, nikt nie pluł krwią na ulicy.
  2.W czasie drugiej fali też.
  3.Teraz jeszcze nie minęła trzecia fala ale Państwo powiadamiacie-informujecie o tragediach związanych ze szczepieniami.
  4.Postaram się jeszcze raz przejrzeć powyższy Film. Nie zauważyłem, czy Panienka Marta została „zaszczepiona”/zaszczepiona. Miała problemy-kłopoty z Płucami i Nerkami i pluła krwią, choć nie na ulicy.
  IV.Dziś w Audycji Pytanie na Śniadanie w TVP wypowiadał się Pan Lekarz, Pan Doktor ale może i Profesor. Mówił, że jest 90% palaczy. Że nawet Żony palaczy zapadają na Nowotwory Płuc. Pewnie używał określenia „rak” ale nie jestem pewien.
  1.Pan Doktor Jerzy Jaśkowski vel Jaśkiewicz alias Jaśkowiak w jednym z Materiałów Filmowych, mówi o tym, że na palenie papierosów zrzucono skutki prób nuklearnych – wybuchów jądrowych.
  2.Nowotwór płuc za pewne powoduje „plucie krwią”. Czy teraz na palenie papierosów zrzucone będą skutki powikłań zpowodowanych „szczepieniami” na Koronawirusa?
  Podtrzymuję to co już wcześniej napisałem o Panience Marcie Maliszewskiej i o Innych Osobach. Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani.
  V.Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_12_20_52_ DanSelene-Devi_CG.
  Dziś o 04:32 był ● Środek Nowiu. (20:54).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *