Bądźmy czujni. Uwaga na super okazje – Krystyna Maciąg

3 thoughts on “Bądźmy czujni. Uwaga na super okazje – Krystyna Maciąg

 1. I.1.Pan ZEFIR mówił, że Władze staną przed wyborem: czy zachowają suwerenność – to co z niej zostało, czy przyjmą pomoc finansową i jeszcze bardziej uszczuplą to co zostało z suwerenności.
  2.Jak bardzo bywają potrzebne pieniądze, pomoc finansowa to już wiadomo od II Rzeczypospolitej, która starała się zdobyć środki z kredytów.
  3.Fundusz Odbudowy jest po to, po co była walizka pieniędzy dla „Starych Kiejkutów” ( o czym wspomniał sam SAM Pan Redaktor Stanisław Andrzej Michalkiewicz). I po to, po co były kredyty dla Państwa Greckiego.
  4.Nastąpi erozja suwerenności i tak, i tak a jeśli Władze nie otrzymają środków z Funduszu Odbudowy to będzie tylko gorzej. Erozja suwerenności jest celem Zasady Lojalnej Współpracy.
  II.EU jest/była Państwem federacyjnym od Traktatu z Maastricht. Teraz staje się Państwem unitarnym, gdzie jest tylko Jeden Naród, Jeden Lud jak kto woli.
  III.Nie sądziłem, że przyznam w czymś rację PO ale może to kolejny Podwójny Nelson.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  IIII(IV).1.Collevalenza [Lech].
  2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą.
  Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie?
  3.Jak morduje to kocha. Co, nie?
  4[…]?.
  Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_29_10_17_ Day_of_Thunder_CG.

  Bądźmy czujni. Uwaga na super okazje – Krystyna Maciąg 28 kwietnia 2021 niezleznatelewizja.pl . (10:16).

 2. Ciąg Dalszy
  IIII(IV).4. […]?. Powód – Użycie broni chemicznej.
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_29_10_29_ Day_of_Thunder_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *