Przekaż 1% podatku dla NTV

Osoby chcące wspomóc NTV poprzez przekazanie nam 1% podatku wystarczy, że podczas wypełniania formularza PIT-37 wypełnią odpowiednie rubryki tak jak pokazane poniżej.

Rubryka 132 – “0000365293”
Rubryka 134 – “NTV”
Rubryka 135 – Wyrazić zgodę poprzez zaznaczenie wskazanego pola

3 thoughts on “Przekaż 1% podatku dla NTV

  1. Szukałem informacji w jaki sposób można przekazać 1% podatku od lutego. Przekazałem już na inny cel. Koniec kwietnia i ktoś się obudził. Teraz podajecie taką informację? Chyba nieco za późno. Myślę że nie jestem sam w tym apelu i mogliście zdobyć znacznie więcej pieniędzy. Nauka na przyszłość. Pozdrawiam

  2. rychło w czas… pytałem o to miesiąc temu wysyłając wiadomość na biurontv@gmail.com. niestety do tej pory nikt mi nie odpowiedział. może dobrze tak miało się stać, bo wpłaciłem 1% innej organizacji. ta sytuacja pokazuje, że kwestie organizacyjno-administracyjne są w ntv zaniedbywane. od jakiegoś czasu mam również coraz większe zastrzeżenia do rzetelności i wiarygodności źródeł, zwłaszcza korespondentów zagranicznych. moim zdaniem, na ntv jest za dużo materiałów. zdecydowanie wolę mniejszą ilość materiałów ale przygotowanych bardziej rzetelnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *