Przekaż 1% podatku dla NTV

Osoby chcące wspomóc NTV poprzez przekazanie nam 1% podatku wystarczy, że podczas wypełniania formularza PIT-37 wypełnią odpowiednie rubryki tak jak pokazane poniżej.

Rubryka 132 – “0000365293”
Rubryka 134 – “NTV”
Rubryka 135 – Wyrazić zgodę poprzez zaznaczenie wskazanego pola

3 thoughts on “Przekaż 1% podatku dla NTV

  1. Szukałem informacji w jaki sposób można przekazać 1% podatku od lutego. Przekazałem już na inny cel. Koniec kwietnia i ktoś się obudził. Teraz podajecie taką informację? Chyba nieco za późno. Myślę że nie jestem sam w tym apelu i mogliście zdobyć znacznie więcej pieniędzy. Nauka na przyszłość. Pozdrawiam

  2. rychło w czas… pytałem o to miesiąc temu wysyłając wiadomość na biurontv@gmail.com. niestety do tej pory nikt mi nie odpowiedział. może dobrze tak miało się stać, bo wpłaciłem 1% innej organizacji. ta sytuacja pokazuje, że kwestie organizacyjno-administracyjne są w ntv zaniedbywane. od jakiegoś czasu mam również coraz większe zastrzeżenia do rzetelności i wiarygodności źródeł, zwłaszcza korespondentów zagranicznych. moim zdaniem, na ntv jest za dużo materiałów. zdecydowanie wolę mniejszą ilość materiałów ale przygotowanych bardziej rzetelnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *