Bioelektronika – Homeostaza – Zdrowi nie chorują – Jerzy Józef Czerny

8 thoughts on “Bioelektronika – Homeostaza – Zdrowi nie chorują – Jerzy Józef Czerny

 1. I.Przed mojim blokiem przedefilował młodzieniec lub młody mężczyzna ogołocony. Widać, że zdawał sobie sprawę, że był przeze mnie widziany. Ciekawe, czy teraz przestanie niszczyć swoje Włosy i Zarost.
  II.Przypadek Owcy australijskiej nie jest bezpodstawny, tak jak okaleczone Drzewo wypuszcza jeszcze więcej Gałązek tylko wątłych, słabych, tak przycinanie Paznokci i Włosów powoduje, że Organizm dostosowywuje się i rośnie więcej Włosów lub Paznokci niż gdyby nie były w ogóle obcinane.
  III.Święty Paweł mówił, że Kobiety mają/powinny mieć dłuższe Włosy. Ozdoba ogólnoludzka. Ale One nie mają Zarostu na twarzy. Ozdoba męska. Dla tego mężczyźni powinni mieć Włosy do Ramion, Zarost do Piersi a Kobiety Włosy dużo dłuższe niż mężczyźni, czyli do okolic Pupy/Bioder.
  IIII (IV). W Audycji Kronos na TVP Kultura, odcinek Dionizos, mówiono o dowiadywaniu się i doświadczaniu. A co z uświadamianiem sobie, że czegoś się dowiedziało lub doświadczyło?
  To teraz ważne, kiedy nie zdefiniowano, co to jest Życie i próbuje się przekonywać/dowodzić, że Istota Żywa to Istota Świadoma. Czyli, że Robot lub Robotojid, jeśli ma Sztuczną Inteligencję to Istota Żywa a Człowiek lub inna Istota Biologiczna jeśli straci przytomność to nie jest Istota Żywa. Nie zgadzam się z tym.
  V.Daje do myślenia to co powiedziano u Państwa, że jeśli ktoś zaczyna zastanawiać się, co to jest Życie, czyli i Istota Żywa, to jest wyrzucany z Pracy.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pana Janusza. Dla Obu Panów. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie” w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowy nawiasach było kasowane.
  Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_30_17_01_ Fr_ee_day_CG.
  Bioelektronika – Homeostaza – Zdrowi nie chorują – Jerzy Józef Czerny 30 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (17:04)

 2. Witam .
  Gratuluję programu.
  Pan Jerzy Józef to gejzer roziskrzonego światła.
  Czy nie byłoby możliwe zorganizowanie odpłatnych wideokonferencji ?.
  Takie konferencje nie musiały by być drogie dla jednej osoby ale w sumie mogłyby się Wam opłacać.
  Pozdrawiam .
  Swiat wirtualny nie redukuje możłiwości kontaku do tylko dwóch sfer zmysłowych 🙂

 3. czy w kazdym piarwiastku i jego atomie ( a wszak nie wszystkie znamy wg tworcy tablicy Mendelejewa, on sam zakladal istnienie wiekszej ilosci pierwiastkow ) elektron jest 1800razy mniejszy od protonu ?

 4. Witam widzow I tworcow Telewizji Niezaleznej, dziekuje za wasz cenny przekaz, probuje tak jak kazdy łapać strzępy wiarygodnych informacji z roznych zròdeł, ròwnież anglojęzycznych.W Kilku materiałach zetknełam się z informacja, że osoby ‘niezatrzepione’ ktòre przebywaja W bezpośrednim otoczeniu osob ‘zatrzepionych’ choruja, sa to roznego rodzaju dolegliwosci, u mezczyznych wybroczyny, u kobiet silane krwawienie, a nawet poronienia, alergie I inne potencjalnie grozne objawy, jest to temat warty zglebienia I obserwacji, prosze o przekazywanie informacji dalej

 5. Ciąg Dalszy
  V.Tak jak należało się domyślać to była Pusta Demonstracja. Swoje Włosy może nie będzie niszczył ale ja mam tylko do wyboru. 1.Codziennie wyrywać Włosy lub Zarost zpryskane na pośmiewisko jakimś sprajem i wtedy będzie wyglądało, że Te Osoby „zmarły jakże słuszną naturalną śmiercią”. 2.Nie będę wyrywał zpryskanych sprayem lub jakimś innym świństwem Włosów ale będę miał trwałą ondulację, jaką sobie zażyczy „Rada Miejska” (ktoś z Rady Miejskiej) a Włosy przy okazji coraz bardziej będą wyglądały jakby były zlepione od brudu. A po tem te zlepione włosy zostaną hurtem usunięte jak w 2020 roku, kiedy zamordowano te Osoby, między innymi Pana Ministra Szyszko lub w 2021 roku, kiedy zamordowano Maestro Pana Krzysztofa Krawczyka. Puszcza się Alarm! i roni łzy nad tragedią Żony Pana Krzysztofa a jednocześnie szkoli takich , którzy to robią. „Obława, obława, na młode wilki obława…”. Tak teraz „młode wilki” tępią „bydło” czyli spokojne, nie zagrażające otoczeniu Osoby. To jest to Dobro, które mają zwalczać wyznawcy Subkontynentu Indyjskiego a nie to „dobro”, które zrobił Generał von dem Bach – Zelewski w Warszawie. Zwalczają „terrorystów” w ujęciu Autorów jednego z Odcinków Cyklu „Through the Wormhole with Morgan Freeman”- „Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem”. Najpierw mi, i nie tylko mi, zrobili „Kosmos rok 1999” a teraz to. Najeżdżają na „Ciapatych” a sami zwalczają Dobro i to co słuszne, pożyteczne, jeszcze zacieklej.
  Tak wdzięczność wobec Panów z pod celi nie ma granic. Nawet jeśli ktoś podzieli los Profesora Modzelewskiego. Ale co się nie robi, żeby „zwalczyć komunę”, która podobno już upadła. No ale “walka zaostrza się”, co, nie? Tylko jak się amputuje/ucina gospodarkę to żeby „bydło” się nie buntowało, trzeba brać kredyt. No i tępiciele „bydła” nie zjedzą i nie wypiją byle czego. A jak ktoś ma zrujnowane Zdrowie i nie nadaje się do „ustawek”, „kryteriów ulicznych” i tępienia „bydła” to pracuje na tych „dzielnych chlopców”, którzy nie są pozbawiani Zdrowia. Mają pewnie większą satysfakcję niż „policja żydowska” w Getcie w czasie WWII (Drugiej Wojny Światowej). Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_05_01_08_26_ Sabat_CG. Jeszcze „Szabes”(?). (08:26).

 6. Ciąg Dalszy
  Ten opisany przemarsz to “ściema”. Może doczekam się na zatwierdzenie całości. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)] ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. 2021_05_01_08_36_ Sabat_CG. Jeszcze „Szabes”(?). (08:26).

 7. Ciąg Dalszy 3
  Myślicie, że tam było coś nieprzyzwoitego? Nie było nawet takich słów jak „ściema”. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)] ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. 2021_05_01_09_06_ Sabat_CG. Jeszcze „Szabes”(?). (09:06).

 8. O ziołach i o mocy ich – Falimirz, Stefan 1534r
  https://www.dbc.wroc.pl/dlibra/doccontent?id=2228

  Herbarz polski, to iest O przyrodzeniv zioł y drzew rozmaitych, y innych rzeczy do lekarztw nalezących. 1595r
  https://www.wbc.poznan.pl/dlibra/publication/1631/edition/2636/content

  O ziolach tutecznych y zamorskich y o mocy ich – Spiczyński, Hieronim -16w
  https://www.wbc.poznan.pl/dlibra/publication/493326/edition/419223/content

  zielarstwo ; zielnik 16w. ; Polska 16w.
  https://www.wbc.poznan.pl/dlibra/show-content/publication/edition/31243?id=31243

  Poradnik domowy lekarski na wszystkie choroby i cierpienia ludzkie – 19w
  https://www.sbc.org.pl/dlibra/show-content/publication/edition/42955?id=42955

  medycyna ludowa – 18 w. ; zielarstwo – 18 w.
  https://www.dbc.wroc.pl/dlibra/doccontent?id=10973

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *