Zatrzymać groźne szczepienia w Polsce – List otwarty polskich naukowców – Jerzy Zięba

https://ukryteterapie.pl/

https://jerzyzieba.com/

https://www.facebook.com/ukryteterapie

Link do petycji: https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_–_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2

27 thoughts on “Zatrzymać groźne szczepienia w Polsce – List otwarty polskich naukowców – Jerzy Zięba

 1. Modelowy przykład jakie poyeby nami zarządzają, luuudzieeee obudzcie sie i zadać kopa w rzyć koryciarzom i na zbity pysk, podobnie jest na każdym szczeblu waaaadzy od prezia, poprez knesejm i …itd. Warunek bycia przy korycie, to mały mierny ale wierny usraelowi
  „Urząd Miasta w Kielcach z roku na rok pracuje coraz lepiej…”
  https://www.youtube.com/watch?v=MVpddez7DLA

 2. Witam!
  W Polsce odbędą się [lub już się odbywają] – w jednym z czterech krajów – badania kliniczne “szczepionki” firmy Pfizer na dzieciach od 6 miesiąca życia !!!! Myślę,że możemy coś zrobić – nagłaśniać sprawę i pisać do Rzecznika Praw Dziecka oraz Rzecznika Praw Obywatelskich [ ja napiszę],zasypać ich listami i mailami – pomóżmy dzieciom nieświadomych rodziców!!!

 3. Mózg człowieka jest szczególnie wyposażony. Nawet bioenergetycznie posiada aż 7 barier ochronnych.
  Doposażanie wysokimi energiami całego systemu w tym naturalnych barier daje poczucie bezpieczeństwa.
  Bariera krew-mózg jest dość dobrze znana. O pobliskiej barierze krew-siatkówka już mało kto słyszał.
  Jest ona dość specyficzna i nie tylko ochrania nasze oczy w tym wzrok, ale mając uprzywilejowane cechy anatomiczno-fizjologiczne i immunologiczne znakomicie oddziela i zabezpiecza przed obcymi ciałami.
  Równocześnie zapewnia homeostazę gałki ocznej. Dlaczego poruszam ten temat. Odpowiedź jest prosta.
  Ponaszczykowe skutki uboczne dotyczą również uszczerbku na wzroku, a nawet doniesień o jego utracie.
  Zatem, uszkodzenie obu barier przez obce białko jest niezwykle groźne dla poddanego genozie ustroju.
  W nieskończoność będę powtarzał o jedynej możliwości i zarazem konieczności, czyli o ustawicznej dbałości
  o optymalny potencjał zdrowotny w tym obronny, uzupełniany i wzmacniany, jako antidotum na teraz i na jutro.
  W niepohamowanym mutacyjnym pędzie szpikowanie się nieograniczoną ilością wytwarzanych na prędce
  preparatów, na domiar zawsze opóźnionych w stosunku do szybko ewoluujacej rzeczywistości jest absurdem.

  1. “Jeśli Ktoś Wziął Już Dwie Dawki Szczepionki Na COVID-19 i Sądzi, Że Nic Mu Nie Będzie, To Niech Poczeka 48 Tygodni”

   Artykuł ten powstał dla tych z ludzi, którzy wzięli już dwie dawki szczepionki na COVID-19, nic im nie jest i śmieją się z tzw. „foliarzy” i ich rzekomej głupoty. Na ich miejscu jednak wstrzymałbym się z podnieceniem i poczekał na efekty długofalowe. Są bowiem specjaliści, którzy ostrzegają, że prawdziwe skutki działania tych preparatów, mogą pojawić się dopiero za rok…

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jesli-ktos-wzial-juz-dwie-dawki-szczepionki-na-covid-19-i-sadzi-ze-nic-mu-nie-bedzie-niech

   =====

  2. O czym może świadczyć tak wielki “ucisk” na “tempo” szczepień niewiarygodną substancją…

   Czy chodzi o to by zaszczepić jak najwięcej ludzi zanim zaczną się
   objawiać na masową skalę “niepożądane efekty”…

   “Biada Ziemi i Morzu – Bo Zstąpił Do Was Diabeł, Pałając Wielkim Gniewem, Świadom, Że Mało Ma Czasu”

   http://www.biblia-internetowa.pl/Obj/12/12.html

   1. CYTOWANY KOMENTARZ:

    (drako_tr)

    Wystarczy zadać trzy pytania, by te intelektualne ameby białej gorączki dostały:

    1- czy trwa eksperyment medyczny? – odpowiedzą – NIE!

    2- czy preparaty nazywane “szczepionkami przeciwko Covid19” przeszły już wszystkie wymagane badania, potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo, i osiągnęły już miano szczepionki? – i tu już zaczynają spuszczać swoje zakłamane łby i próbują odbiegać od tematu, bo na ulotkach jest dokładnie określona data, zakończenia badań, co jednoznacznie potwierdza fakt, że trwa eksperyment medyczny.

    No ale, żeby nie było im za słodko, należy zadać najważniejsze pytanie, po którym zazwyczaj rozwolnienia dostają:

    3- co oznacza, że preparat został dopuszczony WARUNKOWO – i w tym momencie, amebom puszczają nerwy, bo doskonale wiedzą co to znaczy:

    “W praktyce warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu oznacza, że szczepionki pozostają cały czas w trzeciej fazie badań klinicznych oraz są dodatkowo badane i monitorowane”

    https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/na-czym-polega-warunkowe-dopuszczenie-do-obrotu-szczepionek-przeciw-covid-19-w-europejskiej-agencji-lekow/

    …to już jest niepodważalny dowód na to, że trwa EKSPERYMENT MEDYCZNY!!! … na który wymagana jest nasza zgoda i dlatego dezinformacją próbują WYMUSIĆ na nas, byśmy poddali się eksperymentowi medycznemu DOBROWOLNIE!

    …ot i cała manipulacja….na szczęście już ponad 60% ludzkości to zrozumiała i stąd ten ból dupy na Fake-coś tam.

    Wystarczy powiedzieć – NIE chcę uczestniczyć w trwającym eksperymencie medycznym…i już”

    LINK DO KOMENTARZA:
    https://zmianynaziemi.pl/comment/567982#comment-567982

    ====

   2. CYTOWANY KOMENTARZ:

    (tubylec)

    “Dr Palevsky mówi o 48 tygodniach do uzyskania pełnych efektów szczepionki.

    W filmie poniżej jasnowidzka opowiada o energetycznych konsekwencjach przyjęcia szczepionki i wspomina o 6 miesiącach zanim zaburzenie w ciele eterycznym przeniesie się na ciało fizyczne i zaczną się pojawiać pierwsze poważne efekty w ciele fizycznym. Wyjaśnia też dlaczego jedni padają od razu, inni tylko przez jakiś czas gorzej się czują a jeszcze innym nic nie jest lub wręcz tryskają energią po szczepionce:

    RAPORT JASNOWIDZA – SZCZYPAWKA – (Wideo)

    https://www.youtube.com/watch?v=Cvgi3CN7DC8

    Z kolei były naukowiec Pfizera daje 3 lata życia (wersja optymistyczna) zaszczepionym.

    Więc myślę że należy szczególnie obserwować co się będzie działo z zaszczepionymi pół roku od rozpoczęcia szczepień i dalej.

    Są też informacje z wielu wypowiedzi, że zaszczepionym dość szybko po zaszczepieniu zmienia się zachowanie .. robią się drażliwi i apodyktyczni.

    Osobiście uważam że szczepionka posiada opóźniony zapłon, podobnie jak trutka na szczury.

    Szczury są cwane i dobrze wiedzą od pokoleń że człowiek może próbować je otruć. Dlatego gdy pojawiają się jakieś dziwne chrupki których nie znają to najpierw wysyłają zwiadowcę, najsłabszego ze stada, żeby ich trochę zjadł. Następnie go obserwują, w myśl zasady jeśli najsłabszy to zje i przeżyje to tym bardziej silni sobie poradzą. Jak zwiadowca przeżyje 2 dni reszta szczurów uznaje że to jest jadalne i wszystkie idą na wyżerkę. Niestety trucizna zaczyna działać po 3-4 dniach, jak już wszystkie jej sobie pojedzą.

    Wychodzi na to że człowiek jest głupszy od szczura, bo już tylu zwiadowców padło a człowiek nadal się ustawia w kolejce do trutki, nie widząc związku przyczynowo – skutkowego.

    Oczywiście nie piszę o wszystkich, bo już ogrom ludzi widzi co się święci po tym jak milion głupich poszło się zaszczepić i już nie żyje. Świadczy o tym fakt że pomału zaczyna brakować chętnych do szczepień.

    LINK DO KOMENTARZA:
    https://zmianynaziemi.pl/comment/568016#comment-568016

 4. BillGejts do rotszilda o zaskakujacym nawet ich przymusie szczypien w Walbrzychu: popatrz jacob, wiedzielismy ze w polsze sa sprzedajne sowieckie komuchy, ale zeby az tak? depopulowac mieli, ale krwa z klasa! Przydaloby sie troche polotu i finezji w tym ich smutnym jak p…da miescie…..

 5. Pan Jerzy udzielił wywiadu dla kanału Powiśle red. Mossakowskiemu. W żaden sposób nie mogę znaleźć tej rozmowy. Czy ktoś to oglądał? Jeżeli tak, to bardzo proszę o link!

 6. Panie Januszu podpis jeszcze trzeba potwierdzić emailem
  ( Nie ma Pana na statystyka Wrocław )

 7. Hi
  I object to Covid 19 Vaccination as this is an experiment on people leading to instant death or chronic autoimmune conditions.
  Danuta Hulajko , Naturopath, Australia

 8. Jedna uwaga do tego co powiedział Jerzy Zięba w rozmowie z red. Januszem Zagórskim odnośnie faktycznych ilości zgonów lub niepożądanych odczynów poszczepiennych, w stosunku do oficjalnych danych w tym zakresie podawanych przez np. polskie Ministerstwo Zdrowia lub odpowiedni organ innego państwa. Ludzie na pewno nie rozumieją skąd się biorą owe mnożniki wymienione przez pana Ziębę, kiedy liczbę np. oficjalnych zgonów lub liczbę ludzi oficjalnie zgłoszonych, jako tych u których wystąpił odczyn poszczepienny, mnoży on przez sto albo przez dwadzieścia. Otóż, pan Zięba zna te dane z badań naukowych i powinien w tym momencie powiedzieć telewidzom, że podając takie mnożniki, powołuje się tu na oficjalne badania naukowe w tym zakresie przeprowadzone bodajże na Uniwersytecie w Oksfordzie [ lub na Harwardzie ] z których wynika, że liczba zgonów oficjalnie zgłoszonych oraz podawanych w rządowych statystykach lub też, analogiczna liczba oficjalnie zgłoszonych negatywnych skutków ubocznych wynikająca z przyjmowania szczepionek, to jest zaledwie ok. 1 % wszystkich przypadków, które mają lub miały miejsce w rzeczywistości w danym okresie, ale nie zostały nigdy przez nikogo zgłoszone do oficjalnych rejestrów medyczno-rządowych. Mając taką wiedzę, dopiero wówczas można w pełni oraz ze zrozumieniem uświadomić sobie z jaką przerażającą skalą omawianego zjawiska możemy mieć w przyszłości do czynienia.

 9. Około godzinę temu podpisałam petycję, niestety nie doszedł do mnie link do potwierdzenia podpisu.
  Może to jest odpowiedź, dlaczego jest tak mało podpisów pod petycją?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *