USA kipi od kontrowersji – Ewelina Frihauf

Kontakt do Eweliny:
klubnabosso@gmail.com

47 thoughts on “USA kipi od kontrowersji – Ewelina Frihauf

 1. Poradnik Duchowy – [zmieszczony w komentarzach]
  Spis treści
  1 – Przebudzenie
  2 – Wygląd duszy ducha
  a – Serce – b – Zagrożeniaw
  3 – Energia seksualna
  4 – Totalne zwiedzenie
  a – wahadełko – b – Jestem – Bogiem – Stwórcą – Źródłem ?
  c – Jestem Bogiem – kocham siebie ?
  d – Niema dobra ani zła ? – e – Nie oceniaj ?
  5 – Przebudzenie energetyczne
  6 – Wewnętrzny i zewnętrzny uśmiech
  7 – Cisza umysłu
  8 – Nadzieja
  9 – Korzenie
  10 – Podsumowanie
  https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/04/30/mandale-drogi-do-duchowych-transformacji-30-kwietnia-2021/#comments

 2. I.„Nic tak nie gorszy jak Prawda”.
  II.Ci, którzy mówią lub myślą, że „nie ma Boga” są występni i głupi.
  Zgodnie z tym, na pierwszym miejscu „gwałtem” jest lekceważenie nakazów i zakasów(zakazów?). wcześniej zamiast nakazów i zakasów było rozkazów (i może poleceń). Czyli jeśli ktoś nie wykonuje najwyższych Przykazań, takich jak : gwałć, morduj, niszcz, to dopuszcza się „gwałtu”.
  III.Kto to jest Bóg: A)ten, kto ma prawo zabijać, B)„mądry, dobry Tata”?
  Tych pierwszych jest pod dostatkiem. Takiego kogoś jak ten drugi może nigdy nie spotkałem.
  (15:05). (15:06).
  IIII(IV).Wysłuchałem z uwagą, z ciekawością. „syntetycznie”, „w punkt”. „głód internetowy”?

  • Autor: Kazimierz Winkler
  • Rok powstania:
  • Kompozytor: Romuald Żyliński
  • Wykonanie oryginalne:
  • Inne wykonania:
  • Albumy, na których znalazł się utwór:
  • Tagi: stanisława celińska
  Dzwonki:
  • Tekst dodał: /
  • Ulubiony tekst: 0 użytkowników
  Stanisława Celińska
  Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej – tekst piosenki
  • zgłoś błąd / edytuj tekst
  • edytuj video
  • do ulubionych
  Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!
  Już od pierwszych godzin dnia,
  Gdy noc pójdzie spać!
  Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!
  Tak, jak ja do ciebie,
  Jutro twój szczęśliwy los o sobie da ci znać.

  Już dzisiaj pożegnaj twe smutki,
  Niech dyskretnie ulotnią się gdzieś,
  Bo żywot twych smutków jest krótki,
  Jeśli ty sam tego chcesz!

  Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!
  Już od pierwszych godzin dnia,
  Na słowo uwierz mi!
  http://teksty.org/stanislawa-celinska,usmiechnij-sie-jutro-bedzie-lepiej,tekst-piosenki .
  (15:28).
  A nawet „jeszcze lepsiej, jeszcze dobrzej (dobrziej)”-SAM Pan Redaktor Stanisław Andrzej Michalkiewicz.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  Uwielbienia dla Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia także dla Pana Janusza i dla całego Zespołu NTV. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_05_12_15_51_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.
  USA kipi od kontrowersji – Ewelina Frihauf 11 maja 2021 niezaleznatelewizja.pl . (15:52).

 3. Ciąg Dalszy
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)] ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin.
  2021_05_12_16_11_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.

 4. Panie Januszu, nie negowałabym tak bardzo tych “dni bez internetu”, o których wspomniał FoxNews. 9 lipca odbędzie się międzynarodowy cyber poligon, ma to być event z ćwiczeniami technicznymi dotyczącymi cyberbezpieczeństwa. A jak weźmiemy pod uwagę, iż zaangażowany w to jest Klaus Schwab, to jestem w stanie uwierzyć, iż zaczynają coś kombinować z internetem. Wystarczy przypomnieć sobie ich ćwiczenia na wypadek pandemii w 2019 roku tzw. Event 201. Może to być oczywiście zbieg okoliczności, choć bardzo w to wątpię. Została nawet utworzona na tę okoliczność specjalna witryna internetowa: „Cyber ​​Polygon 2021”.

 5. Ciąg Dalszy 2
  Ci, którzy każą zabijać są chwaleni i sławieni. Zasługują na uwagę Uczonych w Piśmie.
  Ci, którzy nie każą zabijać dostają miano „gnuśni”. Zasługują na zniewagę Uczonych w Piśmie.
  Zarzuca się im także, że lubią towarzystwo Kobiet. No, gdyby jeszcze lubili towarzystwo chłopców, młodzieńców-efebów lub kóz. No, gdyby chociaż kazali zabić jeńców. Czy to na pewno Uczeni w Piśmie wydają takie opinie, czy ktoś sprawuje nad nimi światłą „opiekę merytoryczną”?
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_12_17_47_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.

 6. To moj wpis z dzisiaj na albicla.com jako Jan Pawlowski:
  Stracilem zaufanie do tego rządu 2 miesiace temu. Dane o zachorowaniach sa sfalszowane, a rozni niby-eksperci (ich eksperctwo polega na braniu duzej kasy z naszych podatkow) co chwila strasza spoleczenstwo C19, zeby zmusic do szczepien. Politycy musza sobie szybko-tydzien,dwa – odpowiedziec na pytanie: dzialaja dla narodu polskiego czy dla Sorosa i spolki? Inaczej beda strajki, demonstracje i byc moze wczesniejsze wybory. Ludzie juz wszystko wiedza i nie dadza sie nabrac.

 7. Ciąg Dalszy 3
  I.Obejrzałem kilka odcinków Serialu: „Z Archiwum X”, dotyczących chorych psychicznie, czym to się właściwie różni od Psychuszki w Dziele: „Mistrz i Małgorzata”. Może jeszcze na niekorzyść.
  II. (01:38). David Childress: „Jeśli Pojazd/Statek ma własną Grawitację, to nie podlega ziemskiej”.
  Starożytni Kosmici USA 2014/06/19/ Tajemnicze Urządzenia.
  III.Nie dawno do Podaudycji: Rozmowy Niedokończone, Audycji: Radio Maryja, Rozgłośni Ojców Redemptorystów/ TV TRWAM zadzwonił Widz, który powiadomił zebranych w Studio, że w Jego okolicy przeprowadzono wycinkę Lasu w taki sposób, że wycięto nawet Rezerwaty Przyrody w tym Lesie/(?)Puszczy.
  IIII(IV).Może to bełkot ale czy te „szczepionki” oprócz depopulacji nie mają także na celu uniemożliwienie Przywrócenia Osób/Pań, które mają szare tęczówki i czują wstręt do Światła, Wody, Powietrza, do stanu, kiedy jeszcze „nie przyjęły Chrystusa” i miały normalne, różnokolorowe tęczówki i były wolne od wstrętu do Światła, Wody, Powietrza?
  V.Dla czego Państwo Izrael nie przejęło Półwyspu Synaj. Wtedy Hamas i to drugie ugrupowanie (Islamski Dżihad?) było by mniej bojowo nastawione. Przecież jakieś Rakiety spadły na Terytorium Państwa Izrael. Co to za maniera, żeby wyrzucać Mieszkańców z domu. Jeszcze rozumiem uczestnik zamachu terrorystycznego ale cała Rodzina? Nic nie słychać o tym Uczonym Izraelskim, który doszedł do wniosku, że Palestyńczycy to rdzenni mieszkańcy Palestyny, czyli Żydzi, którzy przeszli na Chrześcijaństwo a po tem na Islam. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_14_16_56_ Fr_ee_day_CG.

 8. Ciąg Dalszy 4
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_14_17_09_ Fr_ee_day_CG.

 9. Taki kontekst: USA – IZRAEL

  25 marca 2019 prezydent Donald Trump zadeklarował uznanie przez Stany Zjednoczone Wzgórz Golan, jako części terytorium Izraela. Sprzeciw wobec takich działań wyraziła m.in. Rosja, Turcja, Polska, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Belgia oraz sekretarz generalny Organizacji Wyzwolenia Palestyny Saeb Erekat.

  To tak jak by dzisiaj Banderowcy powiedzieli, że Przemyśl jest Ukraińskim miastem i uznał by to na arenie międzynarodowej Joe Biden.

  “Izrael Popełnia Zbrodnie Wojenne – Zbrodnie Przeciwko Ludzkości – Wybitny amerykańsko-żydowski politolog ” – (Tekst+Wideo z 14-05-2021)

  – Palestyńczycy mają prawo do samoobrony w obronie swoich ziem przed Izraelem – to słowa amerykańskiego politologa żydowskiego pochodzenia Normana Finkelsteina

  https://nczas.com/2021/05/14/wybitny-amerykansko-zydowski-politolog-izrael-popelnia-zbrodnie-wojenne-zbrodnie-przeciwko-ludzkosci-video/

  WARTO ODNOTOWAĆ I ZAPAMIĘTAĆ

  Antypolską kampanię pt.: “THIS IS NOT POLAND 1945” rozpętał współpracownik Benjamina Netnayahu – zatrudniony do… obsługi social mediów. Nazywa się Hananya Naftali.

  Tu więcej o nim:

  “Who Is Hananya Naftali?”

  https://ffoz.org/discover/israel-news/who-is-hananya-naftali.html

  ====

   1. Erdogan do Bidena:

    “Przechodzisz do historii z krwią na rękach, wspierając Izrael, który atakuje Gazę w nieproporcjonalny sposób.

    Zmusiłeś nas do tego. Nie będziemy milczeć i będziemy kontynuować naszą walkę o Al-Quds.

    Izrael jest państwem terrorystycznym, które próbuje legitymizować swoje działania, wspominając o oporze Palestyńczyków”

    Oni nie mają samolotów bojowych, wy macie ich niezliczoną ilość.

    Z kogo próbujecie robić głupców…”

    ====

  1. USA (14-05-2021)

   Opublikowane dzisiaj dane VAERS pokazały 192954 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych po szczepionkach COVID w USA, w tym 4057 ZGONÓW i 17190 poważnych obrażeń w okresie między 14.12.2020 a 7.05. 2021 roku.
   Dopuszczenie szczepień dzieci powyżej 12 roku życia.

   “CDC Data Show 4,000+ Reported Deaths Following COVID Vaccines as Kids 12 and Older Now Eligible”

   VAERS data released today showed 192,954 reports of adverse events following COVID vaccines, including 4,057 deaths and 17,190 serious injuries between Dec. 14, 2020 and May 7, 2021.

   (By Megan Redshaw)

   https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-cdc-data-reported-deaths-covid-vaccines-kids-12-now-eligible/

   ====

   “Zaprezentowano chipa tak małego, że może być wstrzyknięty ze szczepionki” – (14-05-2021)

   Celem Rockefellerów, których intencje zdradził nieżyjący już Aaron Russo, było zaczipowanie wszystkich ludzi i całkowita kontrola nad społeczeństwem. Inżynierowie Columbia University, bardzo mocno przybliżyli nas do momentu, w którym to, o czym mówił Russo, stanie się prawdą.

   Najmniejszy na świecie wszczepialny chip, jest widoczny tylko pod mikroskopem.

   Powierzchnia czipa jest mniejsza niż 0,1 milimetr sześcienny. Jest on tak mały, jak cząstka kurzu.

   UWAGA!
   Może być wszczepiony za pomocą igły!

   Oficjalnie, urządzenie ma odpowiadać za monitorowanie parametrów medycznych, wspieranie i wzmacnianie funkcji fizjologicznych oraz leczenie schorzeń…(?)

   Władze robią wszystko, żeby złamać konstytucje i jednak zmusić obywateli do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym o skali większej, niż ta, którą mógł sobie wyobrażać doktor Mengele. Jeżeli Russo mówił prawdę, to właśnie wchodzimy w finalny etap wizji Rockefellerów.

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zaprezentowano-chipa-tak-malego-ze-moze-byc-wstrzykniety-ze-szczepionka

   ====

   1. “ALERT – WILL YOU REALLY TAKE THE VACCINE After Watching This – 2021-05-01 – AFTER SKOOL” – (Video)

    https://ourtube.co.uk/watch/6FIZ6VCO1cn4zKt

    If you got the JAB, you are participating in a medical EXPERIMENT for an UNlicenced, UNapproved “INVESTIGATIONAL product.” In a couple of years, please be sure to let us all know how that worked out for ya…IF you can.

    The VAXX wasn’t introduced to stop CONvid – CONvid was introduced to use the VAXX
    When you understand that, everything else makes sense.
    – Reiner Fuellmich (German attorney for Covid Crimes Against Humanity)

    ====

   1. USA
    Sanders :”Powinniśmy również przyjrzeć się bliżej naszej rocznej pomocy wojskowej dla Izraela, wynoszącej prawie 4 miliardy dolarów.
    Wykorzystywanie pomocy USA do wspierania łamania praw człowieka jest nielegalne”

  2. Lucyferiański scenarusz jest konsekwentnie realizowany, zgodnie ze słowami masona 33 stopnia – Alberta Pikea:

   “Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu.

   Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

   W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

   Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

   Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”

   Google – Albert Pike Trzecia Wojna Światowa

   https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=ALeKk02ooAwNVKBNsLRCAwEbYQyuroNPkA%3A1621034036473&q=Albert+Pike+Trzecia+Wojna+%C5%9Awiatowa&oq=Albert+Pike+Trzecia+Wojna+%C5%9Awiatowa&aqs=heirloom-srp..

   ====

   1. Proroctwo Zachariasza – “OSTATECZNA WALKA O JEROZOLIME” – (Księga Zachariasza 14)

    https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=830

    Google – Księga Zachariasza 14

    https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=ALeKk00tbBk9S_PGYkCOBuVmWEcMLomjrQ%3A1621259045269&q=Ksi%C4%99ga+Zachariasza+14&oq=&aqs=heirloom-srp..

    “Proroctwa Nie Lekceważcie.
    Wszystko Badajcie, A Co Szlachetne – Zachowujcie”

    Nowy Testament – 1 List do Tesaloniczan 5:20,21

    https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1000

    Google – 1 List do Tesaloniczan 5

    https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=ALeKk012ULQ7EWlvgGIxGzMyMzXKUuVhKQ%3A1621260353726&q=1+List+do+Tesaloniczan+5&oq=1+List+do+Tesaloniczan+5&aqs=heirloom-srp..

    ====

  3. “Prasa – To Nie Krytyka Netanjahu – To Nienawiść Do Izraela” – (15-05-2021)

   W Niemczech doszło do antyizraelskich wystąpień.
   Zniszczone albo podpalone flagi Izraela, antysemickie okrzyki.
   W kilku miejscach doszło do ataków na synagogi.

   Do zasiedziałego antysemityzmu przyłącza się nienawiść do Izraela, która dotarła tu z imigrantami i dociera nadal…
   “Strasznie” to właściwe słowo –
   mówi minister spraw wewnętrznych (landu Nadrenia Północna-Westfalia) Herbert Reul.

   https://m.dw.com/pl/prasa-to-nie-krytyka-netanjahu-to-nienawi%C5%9B%C4%87-do-izraela/a-57538141

   ====

   1. Niemcy – Magdeburg

    Trzech młodych ludzi z Magdeburga zostało pobitych wieczorem na Heinrich-Heine-Platz bez powodu (?) przez grupę 10 Arabów.
    Byli bici i kopani przez całą grupę. Pasy były również używane jako narzędzie katowania

    https://mobile.twitter.com/Magmag77711777/status/1394279803545690114

    “Drei junge Magdeburger von unbekannter Gruppe zusammengeschlagen” – (11-05-2021)

    https://www.volksstimme.de/amp/blaulicht/magdeburg/drei-junge-magdeburger-von-unbekannter-gruppe-zusammengeschlagen-3169503?__twitter_impression=true

    ====

  4. Wysoki Komisarz ONZ ds Praw Człowieka o działaniach izraelskiej armii:

   “Nieprzestrzeganie zasad rozróżnienia (cele cywilne-wojskowe), proporcjonalności i ostrożności stanowi poważne naruszenie międzynarodowego prawa humanitarnego i może stanowić zbrodnię wojenną” – (15-05-2021)

   ====

  5. Haniyeh – (lider Hamasu):

   “Armia wroga uwierzyła, że powstrzyma ruch oporu i jego inkubator, dokonując masakr na ludności cywilnej w Gazie…

   Ruch oporu nie ma żadnych żądań związanych z Gazą. Raczej tytuł jego walki z wrogiem to:
   Jerozolima,
   Al-Aksa,
   Szejk Jarrah i prawo powrotu…”

   * Szejk Jarrah – dzielnica Jerozolimy, z której Izrael chce wysiedlić Palestyńczyków (od tego się zaczęło)

   * Prawo Powrotu: Izrael zakazuje powrotu Palestyńczykom wygnanym poza granice

   (żyjącym obecnie jako uchodźcy w Libanie, Jordanii, Syrii i Egipcie)

   ====

  6. Gaza (16-05-2021)

   181 zabitych w tym 52 dzieci, 31 kobiet, 1225 rannych

   Wg info (IL) – ponad 100 nalotów w ciągu godziny

   Wiele rodzin znajduje się wciąż pod gruzami

   W nocy izraelskie samoloty uszkodziły (ale nie zniszczyły) klinikę MSF (Lekarzy Bez Granic) w Gazie

   Rzecznik obrony cywilnej w Gazie:

   “Izrael bez wcześniejszego ostrzeżenia zaatakował 5 domów przy ulicy Al-Wahda. Wiele rodzin znajduje się wciąż pod gruzami”

   To przykładowe zdjęcia z dziś (16-05-2021) z tych lokalizacji:

   https://mobile.twitter.com/wszewko/status/1393873265349771268

   ====

  7. “Polscy obywatele będą ewakuowani z Izraela – Jabłoński – Jesteśmy gotowi, jeśli pojawi się taka potrzeba” – (13-05-2021)

   Mamy kontakt z polskimi obywatelami w Izraelu, na ten moment nie zgłaszają oni chęci ewakuacji; natomiast jesteśmy gotowi – jeśli taka potrzeba się pojawi – żeby ich wesprzeć czy ewakuować, gdyby doszło do otwartego konfliktu zbrojnego – powiedział w czwartek wiceszef MSZ Paweł Jabłoński.

   https://forsal.pl/swiat/bezpieczenstwo/artykuly/8162422,polscy-obywatele-beda-ewakuowani-z-izraela-jablonski-jestesmy-gotowi-jesli-pojawi-sie-taka-potrzeba.html.amp?__twitter_impression=true&fbclid=IwAR1mXz6jNjBtAEPbsy7SJMmDKpFm-1ZDkXmATynHUHAvGcGkH0Nem6mLdSQ

   Czy planowana jest ewakuacja żydow do Polski…(?)

   Około 300 000 żydów ma w tej chwili polskie obywatelstwo – Większość z nich nie mówi po Polsku…

   https://zmianynaziemi.pl/comment/570817#comment-570817

   ====

  8. Izrael – Jerozolima – (Wideo z 16-05-2021)

   Samochód w pobliżu Bramy Damasceńskiej celowo uderzył w ludność cywilną.
   Rannych zostało 5 osób.
   Incydent został opisany jako atak terrorystyczny.

   https://mobile.twitter.com/Magmag77711777/status/1393940792071307266

   Prawdopodobnie producenci Tesli zorientowano się, że pojazdy autonomiczne mogą być wykorzystywane także jako broń…

   Przez różnego typu zdesperowanych ludzi…

   “Przedstawiciele Tesli, przyznali się niedawno kalifornijskiemu Departamenowi Pojazdów Samochodowych, że do końca tego roku najpewniej nie osiągną pełnej technologii autonomicznej jazdy.

   Staje to w zupełnej sprzeczności do słów, jakie jeszcze styczniu (2021) wygłosił właściciel tej firmy Elon Musk”

   Tak więc:

   “Autonomiczne samochody nie powstaną w 2021 roku”

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/autonomiczne-samochody-nie-powstana-w-2021-roku#comment-569973

   ====

 10. Ciąg Dalszy 5
  To nie ja jestem nielojalny wobec jakichś władz tylko jakieś władze są nielojalne wobec mnie. Zmuszanie do tego, żeby mieć w nienawiści siebie i swoje Życie („Życie”) nie jest wzywaniem do lojalności ani ewangeliczne, zgodne z ewangelią, tylko żądaniem niedopuszczalnym, wzywaniem do czegoś niedopuszczalnego. Święty Koran zawiera wypowiedź, że Pan Jezus, gdyby mógł to by nie umarł. A dla czego nie mógł? A może mógł tylko Go oszukano. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_15_11_54_ Sabat_CG. Jeszcze „Szabes”. (11:55).

 11. Ciąg Dalszy 6
  I.Tak jak Pan ZEFIR tak i [H]Enoch od Jezus ujawnia PRZYSZŁOŚĆ! orędzia czasu może mieć rację.
  Tylko oczyszczenie w stylu biblijnym i w stylu WWII łączy się z brakiem higieny a wtedy łatwo o naturalne/normalne zarazy, nie trzeba „świńskich gryp” wyprodukowanych w laboratoriach. To co zdarzyło się w przeszłości, że lepiej unikać oczyszczeń bo to podnosi moralność (mort, mór) a obniża etykę.
  II.Nie trzeba microchpów i „Lucyferazy”. Już w opakowaniu zastrzyku, który mi przepisano były dwie igły. Jedna cienka – zwykła i druga – gruba. W tej drugiej bez trudu zmieścił by się zwykły chip a nie tylko microchip.
  III.W Materiale Filmowym o JCM Napoleonie I Buonaparte/Bonaparte TVN24BiŚ circa/około 19:00 powiedziano, że ktoś, kto chce pisać Historię powinien być wolny od uprzedzeń, stronniczości i próżności. Takie zalety przydałyby się każdej i każdemu. Pisać historię/story może Scenarzysta, Powieściopisarz. Odpowiednio Scenarzystka, Powieściopisarka. Pisać Historię próbował Pan Elliot Carver w Filmie pod tytułem: „Jutro nie umiera nigdy”. Uwielbienia dla Pań występujących w tym Filmie/Obrazie i dla Ozdób Kobiecych Pań występujących w tym Filmie/Obrazie. To, że rola Pani Paris McKenna Carver (Pani, Devi Teri Hatcher) zakończyła się tak wcześnie sprawiło mi przykrość.
  Nie wiem, kto próbuje robić jakieś trudności Francji. Opatrzność, według mnie(?) to wypadkowa intencji, czyli dobrej lub złej woli oraz dobrych lub złych uczynków wszelkich Osób, Istot, Istnień i Bytów. Wierzę, że „moje myśli, nie są mojimi myślami”.
  IIII(VI).Mam nadzieję, chcę mieć nadzieję, że mój „Gracz”, którego jestem „Pionkiem”, jest po nad to, co wyczyniają Osoby lub Istoty wpływające z daleka na to co robią „Gracze” i pozostające z dala od „Szachownicy”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_15_20_33_ Sabat (po Zachodzie Słońca)_CG.(20:37).

 12. Ciąg Dalszy
  Ciąg Dalszy 7
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_15_20_33_ Sabat (po Zachodzie Słońca)_CG.(20:37).

 13. Ciąg Dalszy 8
  Dla Szarookich to może być obojętne ale dla Ludzi to było ważne. „buraki” czyli Osoby lub Ugrupowania głupie, nieokrzesane, okrutne to nie Buraki ćwikłowe czyli Komuniści – „Czerwoni” tylko Zasmażka czyli raczej naziści – „Brunatni” ewentualnie zdominowani przez nazistów Narodowi Socjaliści, czyli też „Brunatni”, razem „Populiści” oraz kawałki słoniny ale nie elegancko przyrządzone w Skwarki tylko trudniej strawne kawałki słoniny, jeszcze bardziej skłonne do „rzucania mięsem” i zabijania niż Mięso na Kotlety Schabowe. Skutek wmówienia Niemcom/Dobrej Polsce, że „Czerwoni” – Komuniści mu szkodzą. Po 1952 PRL mógł być komunistycznym Państwem Dobrobytu ale wprowadzono stalinizm- „Czarny” czyli Faszyzm w wersji radzieckiej a po tem Populizm lub Narodowy Socjalizm ewentualnie łagodną (w porównaniu z III Rzeszą przed 1945 rokiem) „soft” wersję nazizmu, Władysław Gomółka był Rzemieślnikiem („szare kimona”-Neonacjonaliści, „brązowe kimona”-Nocjonaliści/Endecy, „brunatne koszule”-Narodowi Socjaliści lub naziści, razem Populiści) a nie Robotnikiem przemysłowym, ewentualnie Fabrykantem lub Robotnikiem rolnym („Czerwoni”). Po 1952 udał by się też w Polsce Etatyzm lub Monarchia, oba kolor „Biały”. Po 1975 w Polsce mógł się udać tylko Faszyzm – kolor Czarny, Demokracja autentyczna czyli ludowa – kolor Zielony, lub Socjalizm – kolor Żółty. Nie umiano się zdecydować czy budować Demokrację ludową (autentyczną) – Zielony, czy Socjalizm – Żółty. Faszyzmu –kolor Czarny wtedy nie rozważano (a teraz właśnie to SB –„Czarny” Ząb słuchało Partii a nie Partia SB) a Komunizm już by wtedy się nie udał. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_16_04_53_ Dominika_CG. Według Starego Stylu ( z przed II 2010) Dziś jest dokładna Rocznica Urodzin Enya-Devi (Enya Patricia Brennan (Irish: Eithne Pádraigín Ní Bhraonáin /ˈɛnjə/; born 17 May 1961) Happy Birthday to Thow Enya, Aha Dominika to Niedziela w Irlandii, nie wiem tylko w Języku Angielskim, czy także w Języku Gaelickim (Irlandzkim)?(05:05).

 14. Ciąg Dalszy 9
  Enya-Devi (Enya Patricia Brennan (Irish: Eithne Pádraigín Ní Bhraonáin /ˈɛnjə/; born 17 May 1961)) urodziła się w Miejscowości Gweedore czyli „in Dore, in the parish of Gaoth Dobhair, in the northwestern county of Donegal, Ireland”. Gaeltacht region. Można się domyślić, że Gaoth Dobhair po indoeropejsku-aryjsku to Gott Dobry czyli Dobry Bóg. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_16_05_27_ Dominika_CG.

 15. Ciąg Dalszy 10
  I.Może być Dobry Bóg, może być i Dobra Bogini.
  II.Jeśli Panu Profesorowi Janowi Franciszkowi Miodkowi przeszkadza Król Jadwiga (Słownik polsko@polski Odcinek 505/2021), to może być Królini Jadwiga i Jej Małżonek Królowy Władysław.
  III.Jest Papież, może być Papieżyca.
  IIII(IV).Jest Patriarcha, może być Matriarchini (Zachodu).
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_16_09_00_ Dominika_CG.

 16. Ciąg Dalszy 11
  I.To co się robi w CERN badanie przez niszczenie (Astronarium 120/2021/Promieniowanie kosmiczne)
  to technological breakdance i Road to Hell (Bruce Springstin Przeboje Wszechczasów 10), niszcząc Cząstkę będącą Odpowiednikiem naszego Świata lub Wszechświata lub Cząstkę z nią splontaną możemy zniszczyć nasz Świat lub Wszechświat a nie tylko utworzyć Tunel Czasoprzestrzenny (Most Rosena-Einsteina) do „Piekła”.
  II.1.Czekam na Skaner Neutrinowy – żeby nie niszczyć warstw geologiczych lub archeologicznych, kiedy nie jest to konieczne.
  2.Czekam na Chronovisor (podobno jest Watykanie) lub Chronograf, na przykład żeby nie musieć się fizycznie, osobiście cofać w czasie.
  3.Czekam aż Ktoś sporządzi sprawnie działający Statyw, Stelaż do Opisu Ceramiki z Badań Archeologicznych. Mi się nie udało tego dokończyć. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_05_16_09_16_ Dominika_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *