Jak obronić wolność – Refleksje wokół spotkania Wolnych Ludzi w Gdańsku

9 thoughts on “Jak obronić wolność – Refleksje wokół spotkania Wolnych Ludzi w Gdańsku

 1. Dobry wieczór, Panie Januszu proszę obejrzeć spotkanie u Andy Choińskiego – Policja dla wolności-wiem, że NTV pracuje 24 godziny bardzo to doceniam i jestem za to bardzo wdzięczna, ale na kanale została zaprezentowana bardzo ciekawa propozycja, którą warto rozpowszechnić może również w NTV. Dziękuję za wspaniałe spotkania. Pozdrawiam.

 2. Witam.
  Ja mam nadzieję że właśnie te wszystkie ugrupowania dorosną dojrzeją do odpowiedzialności . Bo to nie jest czas na dzielenie się i dzielenie tej części społeczeństwa która jest przeciwna terrorowi medycznemu. I tylko razem możemy wygrać . Panie Januszu ja bardzo bym prosiła o informowanie kto i gdzie z naukowców umieszcza swoje badania opinie , ponieważ w rozmowie z osobami pro szczepionkowymi każdy pyta o fakty dokumenty informacje sprawdzone . Pozdrawiam

 3. Wszystkie sily skupic! Wojna bedzie coraz ostrzejsza!
  Zrobmy 8 filmow nt krasnoludkow :))))
  Oj wtedy przylacza sie do nas wojskowi, finansisci, przedsiebiorcy itp.

 4. https://banned.video/watch?id=60a78cd84e54ea3f588b0bba

  Polecam wyklad Icke.
  Po 14 miesiacach od wziecia za morde pandemia i po 12 latach od 3 innych falszywych pandemii Janusz w koncu : , hmm trzeba jakos organizowac ruch oporu. Tak jakby troche pozno slimaczku.

  Ludzie wolni nie zbuduja zadnej sktruktury partii czy parlamentu. Ludzie wolni chca byc jednostkami polaczonymi luzno z innymi pod wzgl wartosci. Dlatego wiekszy sens ma zdecentralizowana siec antysystemowcow np skupiona wokol idei preppingu. Np 50 tys adolfow kudlinskich kazdy z zapasem jedzenia na 10 lat.

  Luzna siec ludzi ktorzy nie wspieraja korporacji tylko gromadza wlasne aktywa – ziemie, srebro, aktywa zagraniczne, ddzialajana rzecz decentralizacji wszystkiego – informacji, dostaw zywnosci, pieniadza, energii elektr. Srodkow transportu.

  Reszta skoro tak chce niech zyje w orwellu i ciaglego ingerowania w kod genetyczny.

 5. Ja bym bardzo prosiła i wysyłanie na email kiedy i gdzie odbywa się harmonia kosmosu ,kiedy i gdzie będziecie się pojawiać jako ruch wolnych ludzi. Gdzie można było się dowiedzieć o tym że będziecie w Gdańsku i ze miał być konferencja. Pozdrawiam Gosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *