Polacy z Niemiec wracają do Polski – Paweł Kucharski

30 thoughts on “Polacy z Niemiec wracają do Polski – Paweł Kucharski

 1. Bardzo dobrze niech Polacy wracaja do Polski , won z ta cala bolszewicka unia jewropejska

  1. “Powraca sprawa lekarki z Gratzu, zwolnionej, bo przy pacjentach mòwiła, że “szczepionka to paskudztwo, ktòre zabija”.

   Teraz, poza mainstreanem, kobieta opowiada, jak krytycznego dnia opiekowała się dwoma ciężkimi przypadkami powikłań po preparacie.

   Jednym z poszkodowanych cierpiała, zaraz po przyjęciu preparatu, na poważne zaburzenia neurologiczne.
   Nie była też w stanie panować nad czynnościami fizjologicznymi.
   Druga osoba częściowo utraciła czucie w rejonie twarzy i szyji oraz miała wrażenie jakby stała obok siebie”

   Wideo w j. niemieckim:

   https://mobile.twitter.com/agnieszkawolsk9/status/1395725437054160897

 2. Po co są te testy PCR w tych szkołach ? Po to by pokazać światu, że dzieci też są nosicielami wirusa, po to by je szczepić, po to by je i ich rodziców wymęczyć do takiego stopnia, aż sami poproszą o szczepionkę dla świętego spokoju, To się nazywa przymus bezpośredni połączony z praniem mózgu. Wzrosty samobójstw osób nieletnich to także plan depopulacji. Przykre ale niestety prawdziwe. Bo jakby mieli trochę empatii to by inaczej zareagowali dla dobra dziecka. To już się dzieje, mamy III wojnę światową w cichej formie.

 3. “Polska Zostanie Wciągnięta w Wojnę – Jasnowidz Jackowski i Ator” – (Wideo z 20-05-2021)

  https://www.youtube.com/watch?v=oyQumYJIIc8

  “CI, KTÓRZY WSPIERAJĄ ROZLEW KRWI PRZEZ IZRAEL – PRZEZ MILCZENIE LUB OTWARTE POPARCIE, POWINNI WIEDZIEĆ, ŻE PEWNEGO DNIA NADEJDZIE ICH KOLEJ.
  Nie będziemy przytakiwać okrucieństwu Izraela, nawet jeśli cały świat je zignoruje’ – (Erdogan)

  ====

  1. Pistolety z Plastiku – Potajemnie Drukowana w Europie Na Drukarkach 3D

   To film dokumentalny o nielegalnej broni palnej wytwarzanej na drukarkach 3D w Europie.
   Te pistolety są solidne – nie wybuchają w rękach.
   Nie można ich wykryć detektorem metalu.
   Co więcej, mogą być wytwarzane przez posiadacza drukarki 3D nawet w pokoju sypialnym…

   “Plastic Defence – Secret 3D Printed Guns in Europe” – (Video 24-11-2020 Popular Front)

   PLASTIC DEFENCE is a documentary about illegal 3D printed firearms in Europe and the decentralised network behind them.
   These guns are robust – they don’t blow up in your hands. They’re untraceable.
   What’s more, they’re being made in people’s bedrooms…

   https://www.youtube.com/watch?v=jlB2QV5wVxg

   ====

  2. Dajmy ludziom broń do rąk to dopiero będzie chaos jak wyjdą ludzie którzy wiedzą lepiej i swoje racje zaczną narzucać innym lub własne żale wyładowywać na innych. W czasie względnego pokoju różne incydenty się zdarzają a co dopiero będzie w chwili zagrożenia jak chore jednostki zaczną chodzić po ulicach z bronią w ręku.

   3-latek strzelił do koleżanki (USA):
   https://www.o2.pl/informacje/usa-3-latek-postrzelil-2-latke-w-drodze-do-szpitala-doszlo-do-wypadku-6643018928306976a
   —–
   Atak na aktywistkę – postrzał w głowę (Anglia):
   https://wiadomosci.wp.pl/wielka-brytania-aktywistka-black-lives-matter-postrzelona-w-glowe-6643031360990048a

   1. “WIELKA FETA Z POWODU ZASTRZELENIA GANGSTERA – Sąsiedzi odetchnęli z ulgą – TO BYŁ KAWAŁ CH**A”

    SĄSIEDZI rozpoczęli Z RADOŚCI świętowanie i zapowiedzieli, że BĘDĄ ŚWIĘTOWAĆ JEGO LIKWIDACJE PRZEZ MIESIĄC…

    Po akcji kontrterrorystów i zlikwidowaniu groźnego przestępcy, w Rudzie Śląskiej odetchnęli przede wszystkim jego sąsiedzi. Jak mówią, byli wielokrotnie zastraszani i zwyczajnie się go bali.

    Jeden z mieszkańców Rudy Śląskiej zdradził w rozmowie z „Super Expressem”, że kiedyś Łukasz P. po zwróceniu na coś uwagi przez sąsiada spalił mu samochód.

    “…Tu niejeden się cieszy, że go zastrzelili. Kompletny wariat. Chory. To był kawał ch**a. Handlował sterydami. Tutaj takie chłopy po 100 – 150 kilo przyjeżdżali…”

    Wcześniej mężczyzna był karany za handel narkotykami oraz fałszowanie dokumentów.
    Zajmował się także stręczycielstwem prostytutek.

    https://nczas.com/2021/05/24/wielka-feta-z-powodu-zastrzelenia-gangstera-sasiedzi-odetchneli-z-ulga-to-byl-kawal-cha/

    ====

  1. “Berlin – ZATRZYMANIA W SPRAWIE METODY NA WNUCZKA” – (22-05-2021)

   Podejrzani z berlińskiej dzielnicy MITTE dzwonili do osób w Polsce i próbować je oszukać. Ci, którzy odbierali telefon, mieli być proszeni o przekazanie pieniędzy osobom, które następnie pojawiały się w ich domach.Oszuści wymyślali różne historie…

   Podejrzani są w wieku od 14 do 51 lat. Dwóch nastolatków zostało przekazanych pod opiekę odpowiednich służb. 38-letnia podejrzana kobieta zemdlała i została zatrzymana po wizycie w szpitalu. 35-letni mężczyzna z kolei był już wcześniej poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Podczas obławy śledczy zabezpieczyli liczne dowody – w tym rzadkie złote monety, prawdopodobne „łupy” z wcześniejszego przestępstwa.

   W marcu berlińscy śledczy aresztowali w Polsce już trzech mężczyzn i kobietę za oszustwa związane z „metodą na wnuczka”. Osoby te miały również należeć do grupy przestępczej. Zarzuca się im, że od 2018 roku dopuścili się 60 czynów przestępczych. Śledztwa w obu sprawach trwają…

   https://m.dw.com/pl/berlin-zatrzymania-w-sprawie-metody-na-wnuczka/a-57629482

   ====

 4. “Zaszczepieni” – ludzie zmanipulowani przez media głównego ścieku (RTV-Prasa-Internet).
  Wyłączcie RTV i zacznijcie samodzielnie myśleć, dopóki nie jest jeszcze za późno.
  Dlaczego kasty rządzące w UE i na świecie “troszczą” się o nas tak bardzo i chcą wszystkich nas, w jak najkrótszym czasie “zaszczepić”?????
  Demokracja bezpośrednia- Wybory będą zmanipulowane, system Dominion, zmanipulowane serwery i odpowiednio zmanipulowany software, cyber-manipulacja i skorumpowani “pracownicy”, odpowiedzialni za prawidłowość wyborów. Brak odpowiednich zapisów w Konstytucji, uniemożliwia, w trybie natychmiastowym odwołania przez naród, rządzących różnego szczebla ( np. radnych z Wałbrzycha), ludzie manifestują, a oni mają to wszystko w dupie, i to jest tzw. dyktatura demokratyczna.
  Wszyscy politycy, którzy dziś rządzą narodami, są, z nielicznymi wyjątkami, częścią głębokiego państwa, deep state.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/03/arcybiskup-vigano-wszyscy-politycy-ktorzy-dzis-rzadza-narodami-sa-z-nielicznymi-wyjatkami-czescia-glebokiego-panstwa-deep-state/
  https://soulowicz.wordpress.com/2013/01/28/nigdy-nie-nazywaj-ich-archontami-jak-ty-mozesz-pomoc-zniszczyc-matrix-cz-1/
  Na zakończenie, ważna informacja dla nie “zaszczepionych”. Istnieje wspaniałe!!! urządzenie zwane ZAPPER (Dr. Clark, Dr. Rife) które odpowiednio zastosowane niszczy WIRUSY, bakterie, grzybice i pasożyty. Urządzenie jest dostępne w internecie, informacje na ten temat też.

 5. Witam wszystkich! Dla corki zakupilam test ze sliny i na szczescie dyrektor jej szkoly wyrazil zgode na jego przeprowadzanie. Moj syn zostal ostatnio wyrzucony ze szkoly przez policje za brak maseczki i wylaczony z jednego z kursow przez co zostal rowniez wyrzucony z miejsca praktyki. Dwa lata szkoly poszlo na marne. Znajomy policjant jest szykanowany w miejscu pracy, bo ani on, ani jego rodzina nie chce sie szczepic. Jego lekarz powiedzial mu zeby tego za zadne skarby nie robil.

 6. Przecież w Polsce będzie to samo co w upadłej rzeszy…. jak uciekać to rzeczywiście na wschód Rosji gdzieś, albo nie wiem – Nowa Zelandia może, Skandynawia ….

 7. Jestem obywatelem niemieckim od 38 lat i raczej krytycznym obserwatorem i muszę stwierdzić,że pan Kucharski opowiada jakieś histeryczne bzdury.Nie wiem w jakiej części Niemiec ten pan mieszka i może tam istnieją tak straszne realia,Ja mieszkam pod Hamburgiem,codziennie przemieszczam się pomiędzy Schleswig Holstein,Hamburgiem i Niedersachsen czyli pomiędzy trzema Landami i żadnych takich rzeczy nie dostrzegam.Zycie toczy się prawie normalnie i nie mamy żadnych powodów do rozpaczy.Maseczek w przestrzeni publicznej nigdy tu nie wymagano,żadnej paniki również nie dostrzegam.Ja i moja żona nie szczepimy się i nie ukrywamy tego ani przed znajomymi ani sąsiadami a dotychczas nie spotkałem się z żadną nieprzychylną reakcją.Telefonował do mnie mój lekarz rodzinny z pytaniem czy mamy już termin szczepienia,odpowiedziałem,że nie zamierzamy się szczepić i przyjął to bez komentarza do wiadomości.Są różne opinie ,wielu się szczepi ale wielu również odmawia i jak narazie nikt nie ponosi z tego powodu żadnych konsekwencji.Z Polakami żyjącymi w Niemczech mam niewiele kontaktów ale z wśród tych kliku,których znam nie dostrzegłem żadnej paniki ani chęci ucieczki do Polski.Panie Pawle zalecałbym coś na ostudzenie emocji ponieważ w pana stanie nerwowym pańskie komentarze są bardzo nieobiektywne.
  Pozdrawiam

 8. witam,
  na inny temat. Ciesze sie, ze wasz player na stronie wspolgra z chromecastem i moge ogladac na tv.

  pozdrawiam

  3R

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *