Jak umiera się w polskich szpitalach? – rozmowa z Moniką

16 thoughts on “Jak umiera się w polskich szpitalach? – rozmowa z Moniką

  1. Dr Alexandre Caude jest genetykiem i dyrektorką ds. badań we francuskim Narodowym Instytucie Zdrowia i mówi w wywiadzie: SZCZEPIONKI PRZECIW COVID STWARZAJĄ OGROMNE RYZYKO NIEPŁODNOŚCI I NIE MA DOWODU, ŻE ORGANIZM PRZESTAJE PRODUKOWAĆ BIAŁKO KOLCZASTE S1.
   (Wideo)

   https://mobile.twitter.com/Magmag77711777/status/1404446603474309132

   “GENETICIST: COVID VACCINES POSE HUGE INFERTILITY RISK & NO PROOF BODY STOPS PRODUCING SPIKE PROTEIN”

   https://www.bitchute.com/video/gEacO6RAKBEY/

   ====

  2. “Przywódcy Krajów G7 Chcą Zaszczepić Na COVID-19 Wszystkich Ludzi Na Świecie Do Końca 2022 Roku”

   Jeżeli jednak G7 chce zaszczepić wszystkich do końca przyszłego roku, to znaczy, że prędzej czy później pojawią się naciski na opornych, którzy nie chcą przyjąć antycovidowych preparatów. Zatem znów mamy do czynienia z realnym ryzykiem globalnego wymuszania na ludziach decyzji o zaszczepieniu, pod różnymi groźbami…

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przywodcy-krajow-g7-chca-zaszczepic-na-covid-19-wszystkich-ludzi-na-swiecie-do-konca-2022

   ====

 1. Ciąg Dalszy
  Ciąg Dalszy 1
  P. Ruchomy Cel jest w lepszej sytuacji, niż ja. Bo ja to jestem raczej nie-Ruchomy Cel.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_12_06_38_ Sabat_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich), powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż nic”. (06:46).

 2. Ciąg Dalszy 2
  Plakat z Dzieckiem w Sercu-Łonie ma napis: „Jestem zależny. Ufam tobie.” Jak to „zależny”? Skoro nie „zależna” to może chociaż „zależne”, czyli Dziecko. To co, Kobiety noszą w Łonie tylko Osoby płci męskiej? A Dziewczynki pewnie znajduje się „na polu Kapusty”? Feministki i inne Kobiety nie były Dziećmi Poczętymi?
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_12_06_56_ Sabat_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż nic”. (06:56).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *