Gietrzwałd a cyfryzacja demokracji – Spotkanie Wolnych Ludzi na temat E-Parlamentu – Olsztyn

16 Lipiec o 17:00 Gietrzwałd – Okręg Olsztyński – Spotkanie z cyklu Cyfryzacja Demokracji – E-parlament Wolnych Ludzi Ul. Kościelna 1 11-036

3 thoughts on “Gietrzwałd a cyfryzacja demokracji – Spotkanie Wolnych Ludzi na temat E-Parlamentu – Olsztyn

 1. WOJNA INFORMACYJNA – gen. Konstanty Pietrow

  Generał który analizuje Biblię (?)
  Takie filmiki ogląda się z zapartym tchem.

  Główny temat wykładu to “ŻYDZI W PROCESIE GLOBALIZACJI ” w którym potrafił oddać sedno całej sprawy w prostych słowach. Przekaz od nieżyjącego już generała , dlatego powinniśmy docenić wartość tego archiwalnego nagrania.

  https://www.wykop.pl/link/872191/wojna-informacyjna-gen-konstanty-pietrow/

  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=97Xx75mJXSk

  Gen.Konstanty Pietrow – Wykłady

  https://dymilustra.wordpress.com/2015/03/24/gen-konstanty-pietrow-wyklady/

  ====

 2. Ciąg Dalszy
  Ciąg Dalszy 2
  Macie Państwo Przeczyszczenie?
  Po tym co napisałem w komentarzu chciałem zakpić kiedy Piosenkarce kazali wystąpić w stroju ślubnym. „moja” kapo nie pozwoliła mi dokończyć wypowiedzi. Ponieważ nie była to moja myśl, ta na temat czy w związku z małżeństwem, więc nie wiem jaka była. Nie wolno mi się odzywać kiedy coś chcę zkomentować w Tel[e]wizji ale moja kapo ma obowiązek zakazywać mi mówić i odzywać się g[ł]ośniej kiedy zacznę coś mówić. Mam do wyboru krzyczeć albo całkowicie lub prawie całkowicie zapomnieć co mi przyszło na myśl, co chciałem powiedzieć. Bakuba w Arabii gwałciła domniemanych „homoseksualistów” a teraz podobno ich zabijają. To sodomici są bliżsi Bogu niż ci zmuszani do tego?
  To jaki to „Bóg”? Dziś musiałem wstać wcześniej, bo: „dobrze gada, wyj… go” (wtedy będzie cuchnął i nie będzie mógł sprawnie myśleć, tak jak po „terapii” środkiem na agresywnych pacjentów lub innym „lek_s_arstwem”/”lekarstwem”). „kapo” jest po to, żeby mogli ze mnie robić szalet. _małżeństwo jest takie święte a „zakaz pedałowania” nie? To jaką oni „cywilizację” reprezentują? Chcą zakazu „pedałowania” to niech da_c_ą/dadzą przykład i sami przestaną „pedałować”, dopuszczać się sodomii, czyli „pedałowania” tylko jeszcze na przymus. Dla Historycznego Narodu Polskiego to jest „Wolność” dla mnie to jest „Zgnilizna Rozkładu” bo już nie „Słodycz Zgnilizny Rozkładu”. Tak mAŁŻEŃSTWO jest bardzo „święte”, tak jak ofiary krwawe i całopalne z Ludzi lub innych Żywych Istot, „ma wielką moc”- czyli zdolność błogosławienia. Jakie to „błogosławieństwa”: że małżonków ani ich Dzieci nie ominą choroby i że mają zagwarantowane, że „Wszyscy muszą umrzeć”(za Xiążę Arcybiskup Kazimierz Kardynał Nycz) taki jest podstawowy Dogmat każdej Religii. A „miłość” szczególnie „miłość małżeńska” jest najskuteczniejszym do tego narzędziem. (. Jak giną Ludzie? _sodomici wyrywają mi Włos i kładą w widocznym miejscu i tak, żeby przeszkadzał, żeby trudno go było nie zauważyć. A po tem jest „wspaniały” Koncert na cześć tych zboczeńców i śmierci w ogóle pod pozorem okazania s[z]acunku na przykład Osobie takiej jak Pan Korda lub Pan Korcz (Pani w PR II wymieniła Oba Nazwiska, nazwiska Obu Panów). Zrobiono mi jakąś blokadę i trudno mi ułożyć zdanie, żeby napisać w Mianowniku Imię i Nazwisko Osoby, o której piszę. Ci „czyściciele” i kapo w mojim domu zmuszają mnie, żebym grzeszył zaniedbaniem kiedy mam mówić to, co mam mówić, co jak już powiedziano i napisano w internecie: „Twoje myśli nie są twoimi myślami”. Nawet jeśli to nie są „moje” myśli, to można je niszczyć? Państwo na NTV i Państwo w „Nieznanym Świecie” dobrze wiecie, że takich „nie mojich” myśli _zwłaszcza_ nie wolno niszczyć, no może jeśli ktoś należy do Stowarzysz[e]nia „Vril” lub Stowarzyszenia „Thule” ale wtedy „rozumiem ale nie wybaczam” (za Bolesław Prus, czyli Aleksander Głowacki). Mistrz Prus powiedział to po tym jak opisał w dowcipny i życzliwy sposób studentów a następnie został pobity i okaleczony przez „przyzwoitki” takie jak te, które ze mnie robią szalet lub takie jakie Państwu robią „przeczyszczenie”, i które pewnie cz_y_ją/czują się piękniejsze i mądrzejsze, i „lepsze” od Panienek w ich wieku, tylko komu robią krzywdę?
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_12_06_05_ Sabat_CG.
  Jeszcze Szabes.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż nic”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *