Z ostatniej chwili! spotkanie Biden – Putin – Geopolityczne refleksje

14 thoughts on “Z ostatniej chwili! spotkanie Biden – Putin – Geopolityczne refleksje

  1. “Kim Dzong-Un Szykuje Się NA KONFRONTACJĘ Z USA – MUSIMY BYĆ PRZYGOTOWANI”

   Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un powiedział w piątek (18-06-2021), że jego kraj powinien przygotować się zarówno do dialogu, jak i konfrontacji z USA. Bardziej jednak bierze pod uwagę konfrontację w związku ze „szczegółową analizą”, której Pjongjang poddał nową administrację w Waszyngtonie – podała państwowa północnokoreańska agencja KCNA.

   https://nczas.com/2021/06/18/kim-dzong-un-szykuje-sie-na-konfrontacje-z-usa-musimy-byc-przygotowani/

   ====

 1. Biden przekazał Putinowi prezent w postaci okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne to symbol chowania się w cieniu i strachu przed światłem ( strach przed oświeceniem ). Przekazanie Putinowi tego symbolu to pokazanie, że obydwaj są tacy sami i służą siłom ciemności. Skoro wrogowie siadają do rozmów to znaczy, że obydwoje obawiają się czegoś co może zdestabilizować ich ciemny świat , którego tak uparcie bronią.

 2. Odkąd Królową Polski została Matka Boska, nasz kraj cały czas doświadcza nieszczęść. W sumie nic dziwnego bo Maryja straciła swojego syna ( symbolicznie potencjalna jej przyszłość ) na krzyżu i Polska tak samo cały czas jest ukrzyżowywana w swoich dziejach przez inne nacje. Póki nie odetniemy się od wszelkich egregorów religijnych na rzecz naszego Ducha/Duszy to lepiej nie będzie. Rosja z kolei ma innego egregora w postaci Matuszki Rasiji, a ta symbolicznie niczego nie utraciła i symbolizuje jako kobieta kreację mniej lub bardziej udaną. Tak więc starcie tych dwóch symbolicznych egregorów jest bardzo niekorzystne dla Polski, bo Matuszka Rasija gospodaruje lepiej lub gorzej, a Matka Boska tylko opłakuje śmierć swojego syna.

 3. Na kwestię USA i Rosja można też spojrzeć pod kątem symboliki kolorów. Rosja to czerwień, a USA to zielony dolar. Czerwień to zrozumienie kwestii kauzalnych, czyli przyczyna rodzi skutek, zaś zielony to symbol emocji i wyobraźni. Reasumując Rosjanie są dobrymi strategami, zaś Amerykanie są niestabilni emocjonalnie ( zieleń ) i są niewolnikami stereotypów ( fałszywe wyobrażenia ). To też starcie zachodu ( USA) ze wschodem ( Rosja) . Zachód to symbolicznie śmierć Słońca, czyli Ducha, a wschód to narodziny Słońca czyli Ducha. Ale wystarczy, że wzniesiemy swoją Świadomość wyżej w kosmos ku gwiazdom i tam okazuje się że nie ma góry, nie ma dołu dołu, nie ma zachodu i nie ma wschodu. Także zrozumienie świata zależy od poziomu Świadomości. Na niskim poziomie dominuje walka i starcie ( mieczem wojujesz od miecza zginiesz ) , a na wyższym akceptacja i swobodna kreacja ( rozsądna kreacja znająca prawa przyczyn i skutków ) .

 4. “Niemiec, Który Dogadał Się z Polską – NIE SPEŁNIŁO SIĘ TAK, JAK OCZEKIWALIŚMY” – (17-06-2021)

  https://m.dw.com/pl/niemiec-kt%C3%B3ry-dogada%C5%82-si%C4%99-z-polsk%C4%85-nie-spe%C5%82ni%C5%82o-si%C4%99-tak-jak-oczekiwali%C5%9Bmy/a-57928662

  “Ponowne Zbliżenie z Polską Wyszłoby Nam Na Dobre” – (17-06-2021)

  „Po co to wszystko? Po co Niemcy w ogóle miałyby zajmować się tak tak trudnym partnerem? Dlaczego nie postawić od razu na Francję?
  Odpowiedź jest prosta. Bo leży to w niemieckim interesie. Już teraz Polska jest jednym z najważniejszych partnerów handlowych Niemiec, już dawno wyprzedziła Rosję, a niedawno USA. Prędzej czy później zostanie to przełożone na ambicje polityczne”

  https://m.dw.com/pl/die-welt-ponowne-zbli%C5%BCenie-z-polsk%C4%85-wysz%C5%82oby-nam-na-dobre/a-57932599

  W 30. Rocznicę Podpisania Przez Polskę i Niemcy Historycznego Traktatu o Dobrym Sąsiedztwie

  https://m.dw.com/pl/https-wwwdwcom-pl-dialog-30-lat-traktatu-o-dobrym-s%C4%85siedztwie/t-57902692

  ====

  1. “PIPISTREL VELIS ELECTRO – ONLINE EDUCATION TYPE-COURSE” – (Video Pipistrel Aircraft)

   Pipistrel Academy Lab instructors and Pipistrel test pilots present a course to increase safety and efficiency of flying the world’s first fully electric certified aircraft, the Velis Electro.
   Detailed and navigable online course with graphics, videos, and a lot of downloadable material is summed up in simple and logical lessons. When you finish the course and pass the final test, you receive a certificate

   https://www.youtube.com/watch?v=tSBYmqeKkL4

   ====

  2. Warto dodać, że osobną homologację otrzymał też zespół napędowy samolotu oznaczony symbolem E-811-268MVLC.

   Słoweńskie przedsiębiorstwo jest otwarte na udostępnianie go innym firmom, więc zbudowane dzięki niemu maszyny będą przechodziły szybszą ścieżką certyfikacji:

   E-811-268MVLC

   https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=ALeKk03vUiDc3KSgm6vHhTy-c-k7Qv-bwA%3A1624115417868&oq=&aqs=mobile-gws-lite..35i39l5…5&source=hp&q=E-811-268MVLC

   ====

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *