Szczypawka na c-19 – W Brzegu Dolnym właśnie przychodzą po twoje dzieci

7 thoughts on “Szczypawka na c-19 – W Brzegu Dolnym właśnie przychodzą po twoje dzieci

 1. Paszporty Szczepień Będą NIE TYLKO PASZPORTAMI SZCZEPIEŃ

  Ta aplikacja będzie z czasem rosła poprzez update.
  Będzie miała dostęp do waszych kontaktów, historii medycznej, przestępstw, będzie służyła do skanowania twarzy.
  Ta aplikacja będzie wam również z czasem wystawiać oceny.
  To jest początek tego co jest w Chinach. Tam testowali a teraz wdrażają to na całym świecie pod przykrywką “Paszportu”…

  https://zmianynaziemi.pl/comment/576878#comment-576878

  “Covid Vaccine Status Feature On NHS App Reveals Plans For Domestic Use” – (Video 20-05-2021)

  “This is a matter of constitutional significance. We have never had ID’s in Britain, we don’t have internal passports”

  Our Director Silkie Carlo to Julia Hartley-Brewer after a closer look at the Covid vaccine status feature on the NHS app reveals plans for more than just international travel…

  https://www.youtube.com/watch?v=rpsLvHOjHCA

  ====

 2. Przecież to jest CUDOWNE – ludzie dali się tak ogłupić, ze teraz sami siebie będą eliminować … piękne, genialne, i słuszne. NWO ma rację, większość ludzkości to bydło. Nie dość, że wyśmiewają bardziej inteligentne jednostki, to niedługo będą linczować tych “niezaszczepionych” – oby zdychali szybko. A WY – z NTV łudzicie się, że cokolwiek zmienicie, przekonacie tępą masę, której szczytem wiedzy o świecie jest gazetka promocyjna na browary ze stonki….niech ten gatunek się oczyści w końcu z debili.

  1. Jak nabrudzisz w swoim domu to samo się nie sprzątnie . Podobnie na Ziemi. Nie ma co się łudzić, że samo coś się oczyści. Śmierć części zaszczepionych niczego nie zmieni, bo mamy nadmiar baranów. Pytanie co robić. Walka o zmianę nic nie da, bo kto mieczem wojuje od miecza ginie. Wydaje mi się, że jedyne co można zrobić to zmieniać swoje życie i patrzeć jak powoli zmienia się nasze otoczenie. Wszystko z sobą rezonuje, a więc zmieniając siebie, zmieniamy Ziemię ( Świat ). Dobrze aby NTV była platformą wymiany myśli i idei ,a nie walki, bo jak zaczną walczyć to nic z tego nie będzie i będą tylko przyciągać do siebie pseudo uduchowione osoby.

  2. A teraz z innej strony. Skoro tu na Ziemii jest tyle debili to co ja i inni tu robią. Przecież wszystko z sobą rezonuje. Ja już wiem, że sporo nabroiłem w poprzednich inkarnacjach i nie przypadkowo jestem tutaj. Warto aby każdy sobie to sam sprawdził ( np. w snach ), bo bez przyznania się do błędów nie ma szans na zmianę .

 3. kefaa7 pisze:
  17 czerwca 2021 o 08:06
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_17_07_49_ Day_of_Thunder_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż nic”(oby wydobrzał).
  Szczypawka na c-19 – W Brzegu Dolnym właśnie przychodzą po twoje dzieci 16 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (07:50). (08:04). (08:09).

 4. I.1.Panie Januszu Osta[t]nio kiedy odbywałem karę bo nie ch[c]iałem, żeby mój pokój był taki jak „u Ludzi” i nie chciałem chodzić do fryzjera ani w ogóle nic sobie obcinać, do sali przyszedł Kolega, który był wcześniej w innym miejscu odosobnienia. Z marszu, od razu zapytał, jak ma uporządkować rzeczy przy swojim Łóżku. Odpowiedzieliśmy, że tutaj każdy ma taki porządek, jaki mu odpowiada. Nie długo inny kolega zrobił mi porządek tak jak on uważał, że powinien być. Później przeniesiono mnie, do innej części. Niby, że z mojej woli ale nie pozwolono mi jechać od razu do domu. Tam zjawił się inny Kolega, który powiedział, że mnie ogoli. Nie byłem świadkiem ale moja Broda z każdym dniem zaczęła się robić co raz krótsza. Nawet, kiedy ten Kolega już udał się do swojego domu. Czyli ktoś „czynił obowi[ą]zki” za tego Kolegę. Aż miała takie rozmiary jak u Mistrza Pana Tadeusza Szymona Kobylińskiego, kiedy ją szarpie na zdjęciu w int[e]rnecie. A później jakoś tak „mu się umarło”, pewnie od nadmiaru wolności, tych którz[y] tak lub w podobny sposób jak mnie go traktowali. „Nie znam cię, ale masz się ogolić” to wypowiedziano w Telewizji już po tym, jak Pan Rynkowski przed kamerami kazał się ogolić Panu Fajbusiewiczowi. Państwo wiecie ile Osób takich jak Pan Szyszko ztraciło życie, mniej więcej w czasie kiedy Pan Szyszko ztracił życie. Kościół, który urządza polowania na Głowy Działu będzie udawał, że nie ma takich Osób, równie zaciekle jak Pan Diderot. Ale w czcić śmierć, Piekło i Szatana to nakazuje. Stalin kazał zabić wielu Ludzi? Tak, a ile Ludzi zginęło od 06 Kwietnia 2010? Struktura Wewnętrzna Państwa to wymysł Upośledz[o]nego, pewnie tak ale to działa a raczej działa jej niszczenie. Komentarze wyrżnięto ale posłuchajcie co Państwo na Spotkaniu mówią o „naszym Państwie”. „Diabeł rządzi Światem […] Koś[o]ciła”. To[] jest wbrew higienie a nie zgodne z higieną.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pani Ewy i dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Marlin-Merlin-Morliny. Bhraonáin-Brehon-Pharao-Per-aa – Faraon. CSSR-CSsR. Pijar – PR – PR (I, II, III, IV). Szanowny Pan Giza (powód do dumy) – Szanowa Pani Maria Sakkari. Oby Pani Iga Świątek dalej wygrywała. Mimo tego co się stało.
  JCM Manko Kapak –JCM Paczakuti [(?)Superata]. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które strasznie straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy obdarty ze skóry przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!”. „ A nawet jeszcze lepsiej, jeszcze dobrzej (dobrziej)” – SAM. Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_18_08_25_ Fr_ee_day_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  Z ostatniej chwili! spotkanie Biden – Putin – Geopolityczne refleksje 16 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 5. Ciąg Dalszy 1
  II.1.„Ważne są Symbole i Skojarzenia” („Keys are Symbols”). 2.-3.„Wszystko się ze wszystkim wiąże – cokolwiek nas otacza, nie jest tym na co wygląda”. 4.„Prawda Was wyzwoli”. 5.(JP) kefaa7: Prawda może być dokładnie odwrotna (a nie tylko „na skos”) w stosunku do tego, co się wydaje.
  III. Historia 2018_12_24_16_57 Dan Selene-Devi_CG.
  [Włodzimierz Zbigniew Czarzasty (?JP).]:
  “Tak. Po pierwsze. Nie ma czegoś takiego jak spiskowa teoria dziejów. Jest Spiskowa praktyka dziejów.
  Historia Ludzkości jest historią łajdactw jakie popełnili jedni Ludzie wobec innych Ludzi. I W związku z tym, ci, którzy te łajdactwa popełnili starają się trzymać te łajdactwa w ukryciu. Chociażby dla tego, żeby móc je popełniać w przyszłości. To jest taka ogólna tego… . […].”
  Wygłoszone 26 kwietnia 2018r.
  Opublikowane 27 kwietnia 2018 r.
  W ramach Wykładu “Nowy porządek świata i kontrola umysłu” – Witold Hake . „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_18_08_38_ Fr_ee_day_CG.
  To „od ex-Terminator” to nie są wymysły tylko „Crazy is my Life” i „Sterowany jestem…”.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał). (08:42).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *