Aura człowieka w czasach “covidozy”

7 thoughts on “Aura człowieka w czasach “covidozy”

 1. U mnie w wizjach sennych choroba to stan iskrzenia, które prowadzą do stanów zapalnych ( a dalej pożarów ). Owe iskrzenie to miejsce spięcia, gdzie czarni ( istoty duchowe z piekła ) kradną energii z naszego Ducha. To by w jakimś sensie korespondowało z tym co mówi Pani o aurze wyglądającej jakby piorun strzelił. Co ciekawe cześć kosmitów ( u mnie w snach istoty „Domein” ) żyjących na progu pomiędzy żywymi (np. ludzie ) , a czarnymi ( martwe piekielne istoty ), stosuje uziemienie aby zniwelować iskrzenie lub porażenie piorunem.

  1. Skoro już wspomniałem o kosmitach Domain to powinienem to rozwinąć. W ubiegłym roku natknąłem się w internecie na wywiad z obcym Domain. W wielkim streszczeniu te istoty podobno szukają tu swoich zagubionych w ludzkich ciałach. Podjąłem próbę śnienia o nich i skutecznie nawiązałem z nimi senny kontakt. Szybko zorientowałem się, że nie są to istoty światła, więc natychmiast zerwałem z nimi kontakt. Ale najlepsze okazało się później, że wszelkie ślady i filmy o tych istotach w internecie nagle zniknęły. Wygląda na to, że mają nawet wpływ na to co krąży po internecie i umieją zacierać ślady. Sądzę że takie publikacje to forma pułapki na tych co się w nie złapią i nie rozpoznają zagrożenia .

 2. Dlatego mam duże wątpliwości co do zasadności hurtowego ( na dużą skalę ) pomagania chorym na duchu i ciele. Kradną energię od uzdrowiciela i nas osłabiają. Nawet postawienie diagnozy wiąże nas z chorym i osłabia nasze pole energetyczne. Oczywiście w małej skali takiej jak rodzima i znajomi, uzdrowiciel może udźwignąć te ubytki energetyczne.

 3. I.1.Zaległości. Przepraszam, jeśli będę niesmaczny, po rzezi, ale skoro odbyt to znowu termin/słowo medyczne a nie obelżywe, obelga. To zpróbuję. k
  2.Nie dawno, może bardzo nie dawno, ktoś w Telewizji utyskiwał na słowo: „Popaprańcy”. Pomyślałem, kiedy ktoś ma sen o Pięknej, Atrakcyjnej Kobiecie to chce, czy nie chce budzi się jako popapraniec.
  3.Utyskujący zarzucał zdaje się, że JE Pan Jarosław Kaczyński użył tego słowa do walki lub ryw[a]lizacji politycznej.
  4.Popaprańcy są ubrudzeni tym, co czyni czyny nieczyste nieczystymi. Pan Alastair Crowley dodawał tego do kielicha z Winem. Jak gdyby sakrament.
  5.Pomazańcy są ubrudzeni czymś innym.
  A.Teraz to są oleje święte (jak wtedy, kiedy młoda Kobieta namaściła Pana Jezusa, wiadomo jak to się zkończyło).
  B.Wcześniej Arcykapłani byli namaszczani-umazani-ubrudzeni Krwią innych Istot, może nawet Ludzi.
  C.Jeszcze wcześniej Szamani mogli ubrudz[i]ć Łowców, którzy brali udział w Polowaniu lub w wojnie między Hordami.
  D.Jeszcze wcześniej, za Matriarchatu, Kobiety może namaszczały mężczyzn swoją Krwią, może po zbliżeniu, może menstruacyjną, może przy porodzie. Tak, podobnie, jak w Filmie: „Dziewiąte Wrota”, gdzie Bohaterka namaszcza-ubrudza Partnera, kiedy ktoś inny doprowadził do tego, że Partner rozbił jej nos, uderzył ją w Twarz, Bohaterka – swoją Krwią, w związku z tym zdarzeniem.
  II.1.Pan Dariusz zdaje się mówi/pisze o „wampirach energetycznych”. Jest jeszcze taka wskazówka/polecenie, żeby szukać towarzystwa lepszych od siebie a unikać gorszych od siebie.
  2.Harry Potter już na to odpowiedział. 3.Tylko co, jeśli wszyscy będą tak robili, lub usiłowali robić, nie tak jak Harry Potter, tylko zgodnie z tą radą, poleceniem?
  III.1.Pan zdaje się rozważa sprawy magiczne. Magia to podobno Technologie , których jeszcze nie rozumiemy. 2.Pisałem o wklejce do mojego komentarza: „Wyrwij Dychę”. 3. A co Pan powie o wklejce: „Zgadzam się otrzymywać objawienia”. 4.Albo jeśli okazuje się, że wręcz podtyka się Panu jakiś tekst, wypowiedź lub cudzą myśl a po tem okazuje się, że uznano, że to wypowiedź myśl „Pańska”(!!) a nie tego nieznanego Autora albo, że to są niby Pańskie poglądy?
  IIII(IV), Jakiemuś Fotografowi podtykano Barwę Czerwoną, żeby III Rzesza przegrała Wojnę. Teraz Popularne Filmy, popularnonaukowe Audycje to prawie jednolite Plamy kolorów, Brunatnego, Szarego, Czarnego. Nie wiem, czy Wojska Gwardyjskie w Federacji Rosyjskiej to Wojska Gwardyjskie, czy[]na prawdę mają Berety w kolorze „oliwkowym” jak wyraził się polski Pan Minister Obrony N[a]rodowej o WOT, czyli też w kolorze Brunatnym, co by oznaczało, że to Gwardja Narodowa ( w Rosji raczej „Nasistowska”) a nie Zwykła Gwardja (kolor Czarny).
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pani Ewy i dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Marlin-Merlin-Morliny. Bhraonáin-Brehon-Pharao-Per-aa – Faraon. CSSR-CSsR. Pijar – PR – PR (I, II, III, IV). Szanowny Pan Giza (powód do dumy) – Szanowa Pani Maria Sakkari. Oby Pani Iga Świątek dalej wygrywała. Mimo tego co się stało.
  JCM Manko Kapak –JCM Paczakuti [(?)Superata]. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które strasznie straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy obdarty ze skóry przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!”. „ A nawet jeszcze lepsiej, jeszcze dobrzej (dobrziej)” – SAM. Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_18_13_17_ Fr_ee_day_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  Aura człowieka w czasach “covidozy” 17 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (13:18).

 4. Ciąg Dalszy 1
  V.Jakiś czas temu pewna Pani zadzwoniła i poprosiła o wsparcie na Cysterny i Studnie Głębinowe w Afryce. Nie mogłem pomóc ale powiedziałem, że dobrze byłoby pomodlić się, żeby Afrykanie mieli pod dostatkiem Wody w zwykłych studniach.
  1.Cyst[e]rny – bardzo dobrze.
  2.Poldery – bardzo dobrze.
  3.Studnie artezyjskie – takie jak w Australii i jakie planował Pułkownik Muamar Kadafi – bardzo dobrze.
  4.Studnie głębinowe niby to samo, co studnie artezyjskie ale studnie głębinowe – źle lub bardzo źle.
  Studnie artezyjskie buduje się tam, gdzie są Zbiorniki Artezyjskie – naturalne podziemne Jeziora lub Morza.
  Studnie głębinowe są budowane tam, gdzie jakaś Zamożniejsza Osoba lub Firma, która ma większe zapotrzebowanie na Wodę, sięga głębiej, przebija Warstwy Wodonośne i Woda spływa do ujęcia Studni Głębinowej a brak jej w zwykłych, płytszych Studniach, niezamożnych Mieszkańców.
  VI.Jacyś Oni:
  1.Poskramiają Lasy. (Jakby miały Kły i Pazury).s
  2.Coś o Powietrzu – zkasowane.
  3.? – zkasowane.
  4.Ujarzmiają Wodę. (podobnie jak Lasy).
  A
  5.Zarazy są ich sojusznikiem.
  6._Zkażenia_ są ich sojusznikiem.
  Czy to są _Zprzymierzeńcy_ Środowiska Naturalnego, Ziemi, Świata, Jej/Jego Mieszkańców?
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_18_19_04_ Fr_ee_day_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  Aura człowieka w czasach “covidozy” 17 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (19:05).

 5. Ciąg Dalszy 2
  VII.Pani Regino Sidorkiewicz, Uwielbienia dla Waszej Wysokości i dla Ozdoby Kobiecej Waszej Wysokości. Pozdrowienia dla Pani Ewy i dla Pana Janusza.
  VIII.1.Kiedy Bat’ko oglądał Film o Lotnikach, którzy mówili, że zabijanie Przeciwników w Walce Powietrznej to nazwał tych Lotników Mordercami.
  2.Na Pohybel Mordercom i tym, którzy każą zabijać Zabójcom.
  3.Kiedyś powiedziałem, że[]nie wolno marnować wysiłku włożonego w Budowę Kopalń i po wydobyciu Węgla, trzeba o nie dbać i wykorzystywać do innych celów. Bat’ko przyznał mi rację.
  4.Powiedziałem też, że nie wolno niszczyć nawet Kapliczek i Krzyży Przydrożn[y]ch. Bat’ko nie zgodził się ze mną. To było zanim zaczął umierać. Ja wtedy byłem Katolikiem Zatwardziałym, jak powiedziałem Panom na ul.Wiertniczej w Warszawie. Ale[]wyleczono mnie z tego. Teraz jestem Sarca Farca, „Dzieckiem Grzechu”, „Gorszycielem”.
  5.Mimo to nie jestem za niszczeniem Posągów/Bałwanów nawet Krucyfiksów. Ale wolę, żeby nie powstawały nowe. Jeśli to Boskiej Matki Devi-dhi-devi i innych Pań i Osób Płci Żeńskiej.
  IX.1.Narzekałem, że były łamane moje Prawa. Okazało się, że nie mam żadnych Praw.
  2.Jeśli Pan Tomasz Gryguć to Pan Nikt, ta ja jestem nic. _Nic to kto inny.
  3.Pan Ziobro jest „Zerem/0” (za Pan Jenerał Miller) a ja jestem „mniej niż 0” (niż cyfra 0)( za Lady Punk) bo jestem tyko małym „o”. Kiedyś miałem model Myśliwca „0”, bardzo groźnego, należącego do lotnictwa/marynarki wojennej lub Sił Powietrznych/Sił Morskich Imperivm Słońca (Japonia). Ja jestem małe „o” z Valar_a_UK_o („inteligentny Balrog”).
  X.Kiedyś rozważałem, że Włosy świadczą o przekonaniach politycznych a kolczyki w uszach o orientacji seksualnej lub energii (żeńskiej, męskiej lub obu). Pan Jarema Stępowski śpiewał, „poprawia[m] przedziałek i cześć”. Ale ja nie chcę żadnego przedziałka. Chcę się czesać do góry i na tył jak większość mojich krewnych mężczyzn. Wystrzyżono mi przedziałek i na bieżąco czesze mi się włosy jakb[y]m miał pr[a]wicowe poglądy polityczne i inne. Może i mam ale Dziadek Ludowiec kazał mi zawsze popierać PSL. Jeśli czeszą mi włosy na prawo to ja odwrotnie. Kiedyś miałem pokaleczone i zakażone potyliczki. Widocznie „do kamery” wbijano mi brudne kolczyki, że niby jestem zagorzałym homoseksualistą. Kiedy po tem czytałem/oglądałem Pisma z nagimi Paniami wyglądało, że jestem „chwiejny”, „niezdecydowany”. No bo co innego mówiłem i robiłem „do kamery” a co innego, kiedy byłem świ[a]domy.
  XI.Nie obchodzi mnie, czy Niedziela jest pierwszym dniem tygodnia, czy ostatnim. Szanuję i Piątek , i Sobotę, i Niedzielę. Najbardziej szanuję inny dzień tygodnia.
  XII.Dla mnie zgorszeniem są reklamy o poróbstwie i pokazujące wizerunki „wstydu” męskiego.
  Jedna z definicji Pornografii to przedstawianie narządów płciowych. Ale widocznie tylko Kobiecych.
  Takiej już dawno nie ma. Od 1995 roku.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”
  2021_06_19_15_39_ Sabat_CG. Jeszcze Szabes.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  POST POST SCRIPTVM: Pan B_e_njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno wokolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło. (15:43).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *