Gwiezdne Dzieci w którą stronę zmierza ludzkość

18 thoughts on “Gwiezdne Dzieci w którą stronę zmierza ludzkość

   1. Ameryki nie odkrył. Sztuczna inteligencja pozaziemska, która się usamodzielniła tysiące lat temu, ponieważ mamy dowody jej działania od co najmniej kilkunastu tysięcy lat w okolicy Ziemi. Tzw. gady są jej końcówkami wykonawczymi i bojówkami. Ponieważ są sterowani w całości, toteż z odległego punktu widzenia słuszne jest stwierdzenie, że tzw. kosmici w sąsiedztwie Ziemi to SI, dodając jednakże, że gady tutaj ( powiedzmy w układzie słonecznym) są dlużej niż ludzie. Co do obecnego wariantu genetycznego ludzi na Ziemi jest plan aby ich podłączyć do SI oczywiscie za pomocą implantów. Jeśli się nie uda to alternatywą jest zastąpienie obecnego wariantu innym.

 1. “KONTROLA EMOCJI ZA POMOCĄ FAL MAGNETYCZNYCH”
  Pokazują to wprost, ale trzeba umieć czytać.

  https://detektywprawdy.pl/2021/06/16/kontrola-emocji-za-pomoca-fal-magnetycznych-pokazuja-to-wprost-ale-trzeba-umiec-czytac/

  “HEŁM CZYTAJĄCY W MYŚLACH JUŻ W SPRZEDAŻY – MUSIMY WPROWADZIĆ MÓZG DO SIECI” – (Wideo z 17-06-2021)

  https://www.youtube.com/watch?v=p_1_SKlcl8c

  “Can a $110 Million Helmet Unlock The Secrets Of The Mind”

  https://www.msn.com/en-us/money/smallbusiness/can-a-110-million-helmet-unlock-the-secrets-of-the-mind/ar-AAL6BQF

  ====

  1. “Co Robi Ludzki Mózg Tuż Przed Śmierci – Szokująca Teoria Naukowców”

   Naukowcy podejrzewają, że w migawkach, które mózg ludzki wyświetla przed śmiercią, mogą być zawarte… wizje przyszłości.
   Jednym z częściej opisywanych doświadczeń tzw. NDE (doświadczenia bliskiego śmierci) jest wizja obrazów z życia, które mózg wyświetla umierającemu w kolejności odwrotnej do chronologii zdarzeń – czyli od chwili obecnej do dzieciństwa. Stąd wyrażenie “Życie Przeleciało Mi Przed Oczami”.
   Zdarzają się przypadki osób, które twierdzą, że też widziały przelatujące obrazy, ale “seans” nie zaczynał się od bieżącego momentu, tylko od… przyszłości.
   Steve Taylor, psycholog z Leeds Beckett University w Wielkiej Brytanii, uważa, że to niewykluczone…

   https://nczas.com/2021/06/20/co-robi-ludzki-mozg-tuz-przed-smiercia-szokujaca-teoria-naukowcow/

   ====

 2. I.1.Widocznie ostatnio, kiedy byłem w stanie coś napisać („2021_06_19”) napisałem coś słusznego, bo kiedy teraz wstałem jest mi niedobrze.
  2.Rynsztok – wulg[a]rne, karykaturalne, plugawe, odrażające naśladownict[w]o pojęcia
  Freiburg Bächle in Freiburg im Breisgau, Germany o których mówi Pan Robert Witold Makłowicz/MacŁowicz.
  3.Rynsztok był obecny w mojim życiu(?)/istnieniu ale prawie tak mało jak wyloty kanałów ściekowych na Bagnie. Jeśli ktoś na mieście użył brzydkich słów to znaczyło, że spotkała go jakaś krzywda.
  4.Kiedy wracałem z Torunia, około 1989, jakiś „Kot” chwalił się koledze, że przyniósł „Starym żołnierzom” Naczynie z Piwem ale po drodze upił połowę i dolał z rynsztoka. Dopiero wtedy zdarzyło się, że w Chlebie był papieros. Teraz jest jedna „Usterka” i „Będzie Pan zadowolony”. I nie wolno być „negatem”. W strefie wpływów ZSRR szanowano jedzenie i picie bo było go mało. Gospodarka Niedoboru. Kryzysy z niedoboru produkcji a nie z braku zbytu lub od „pękania baniek giełdowych”.
  Wcześniej w Rosji pewnie też, choć może nie aż tak. Wtedy nawet eksportowali żywność za granicę.
  5.Kiedy Polska upadła to nie tylko zaczęto używać starego, zużytego tłuszczu do smażenia w barach i innych miejscach. Rynsztok rozgościł się, to znaczyło być „trendy”, „cool”, „ na topie”, „na poziomie”.
  Pani Janda i “Psy” Pana Pasikowskiego. Wcześniej zdarzyło mi się oberwać z łokcia od „niezwykłego” milicjanta 9.V. Ale nigdy nie słyszałem, żeby Milicjanci lub Funkcjonariusze SB tak mówili lub wyrażali się. Teraz nie jestem pewien, kto robił „ścieżki zdrowia” w Radomiu w 1976 roku.
  6.Podejrzewam, że to Efekt Roksany. Siostra Arabelli wprowadzała Postęp i Kulturę w Rzeszy Bajek poprzez wrzucanie śmieci do Rzeki. Żeby było „światowo”.
  7.Teraz Rynsztok, to kran z Wodą. „Woda jest brudna” usłyszałem, kiedy p[r]óbowałem tłumić głód po „lekarstwie”. No to jest brudna. Tylko, że takie coś to ściek a nie Woda. Fi[l]try na rynku filtrują potrzebne mikroelementy ale nie fekalia z podczyszczonego ścieku.
  II.1. Historia 2018_12_24_16_57 Dan Selene-Devi_CG.
  [Włodzimierz Zbigniew Czarzasty (?JP).]:
  „Tak. Po pierwsze. Nie ma czegoś takiego jak spiskowa teoria dziejów. Jest Spiskowa praktyka dziejów.
  Historia Ludzkości jest historią łajdactw jakie popełnili jedni Ludzie wobec innych Ludzi. I W związku z tym, ci, którzy te łajdactwa popełnili starają się trzymać te łajdactwa w ukryciu. Chociażby dla tego, żeby móc je popełniać w przyszłości. To jest taka ogólna tego… . […].”
  Wygłoszone 26 kwietnia 2018r.
  Opublikowane 27 kwietnia 2018 r.
  W ramach Wykładu “Nowy porządek świata i kontrola umysłu” – Witold Hake .
  2.To ko[n]iec czegoś takiego prz[e]powiadali Panowie Samuel Phillips Huntington i Francis Fukuyama.
  3.Ale „czajnik oczyszczono jak zwykle przy pomocy kwasu solnego” a po tem wyrzucono.
  4.Ludzkość została zastąpiona „Szarookimi”. Jak? Obejrzyjcie sobie Filmy kręcone „dla pokrzepienia serc” na ten temat. I tak wiecie lepiej ode mnie.
  III.1.„Nie chciałeś wierzyć im…”. Komu i w jakiej sprawie, w jakich sprawach?
  2.„To nie jest tak, jak myślisz”. Więc jak?
  3.„Siebie już nie znajdziesz”. Najwyraźniej. A jakim sposobem? „Psiejsko-czarodziejsko” raczej nie.
  IIII(IV).Zkasowano. (broń chemiczna).
  V.Pewnie piszę to z nowu bardzo nie w porę. Mam milczeć, po co? Bo nie można mi już bardziej zaszkodzić?
  VI.A Plaga nie odstępuje nawet na krok od niszczenia Naury, Zabytków, Drzew i tępienia Innych Istot Żywych(„Biologiczn[y]ch”). 1.„Wszysko jest pod kontrolą”. 2.„Zmiany postępują w ściśle określonym kierunku”. 3.[…] Zkasowane.
  VII.”Wspinasz się w górę, żeby znaleźć się na dnie”. Dziadek Jacek (Jan Kobuszewski). Rodzina Poszepszyńskich. Nigdy nie miałem okazji tego słyszeć.
  VIII.Parafraza: „Cały Naród niszczy swoje Państwo”. Historyczny Naród Polski. Strukturę Wewnętrzną {Państwa}.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  Pozdrowienia dla Szanownej Pani, Pani Ann Głowacz. s
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pani Ewy i dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Marlin-Merlin-Morliny. Bhraonáin-Brehon-Pharao-Per-aa – Faraon. CSSR-CSsR. Pijar – PR – PR (I, II, III, IV). Haram – Harem – Herem/Cherem. Szanowny Pan Giza (powód do dumy) – Szanowa Pani Maria Sakkari. Oby Pani Iga Świątek dalej wygrywała. Mimo tego co się stało. Pan Jerzy Broszkiewicz „Mister Di”. Di_eu-Di_Eu-Di_EU, Di_abeł. k
  JCM Manko Kapak –JCM Paczakuti [(?)Superata]. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które strasznie straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy obdarty ze skóry przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!”. „ A nawet jeszcze lepsiej, jeszcze dobrzej (dobrziej)” – SAM. Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_20_09_28_ Dominika_CG. (09:30).
  Gwiezdne Dzieci w którą stronę zmierza ludzkość 18 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 3. Ciąg Dalszy 1
  1.„Ważne są Skojarzenia i Symbole („Key are Symbols”)”. 2.-3.„Wszystko się ze wszystkim łączy – cokolwiek nas otacza, nie jest tym na co wygląda”. 4.„Prawda Was wyzwoli”. 5.(JP) kefaa7: Jest dokładnie odwrotnie ( nawet nie „na skos”) niż się oficjalnie podaje. (I niż się uczy Dzieci).
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”
  2021_06_20_10_04_ Dominika_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  POST POST SCRIPTVM: Pan B{e}njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno w[]okolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło. (10:05).

 4. Ci wszyscy kntaktowcy, jak również channelingowcy zostali zweryfikowani przez czas, również i ten przypadek nie będzie odosobniony, Czekajmy – aż zjawi się ktoś z czarodziejską różdżką i odmieni Świat, czekajmy także na różnego rodzaju rozbłyski, które nas oświecą I umoralnią.
  Zmień siebie a zmienisz ŚWIAT

  1. Masz rację. Tego typu manipulacje bazują na podstawowej zasadzie, że istoty pochodzące od dobra nie umieją odróżnić zła. Jeśli napotykają 20% dobra pomieszane z 80% zła, to wierzą w całość czując naturalne przyciąganie do tych 20% dobra.
   Zacytuję pewną gadzią szumowinę: “To my trzymamy system”.

 5. Ciąg Dalszy 2
  Pani Ann Głowacz? Powiało Zachodem. A nie Pani Anna Głowacz jak [w] materiale filmowym? _„system” się stara.
  1.„Ważne są Skojarzenia i Symbole („Key are Symbols”)”. 2.-3.„Wszystko się ze wszystkim łączy – cokolwiek nas otacza, nie jest tym na co wygląda”. 4.„Prawda Was wyzwoli”. 5.(JP) kefaa7: Jest dokładnie odwrotnie ( nawet nie „na skos”) niż się oficjalnie podaje. (I niż się uczy Dzieci).
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”
  2021_06_20_10_16_ Dominika_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  POST POST SCRIPTVM: Pan B{e}njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno w okolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło. (10:05). (10:06).

 6. Ciąg Dalszy 3
  XI.(z przed godziny)
  1.(przed chwilą wspom[n]iano o ojcach w „Między Ziemią a Niebem”). Ojcowie są zbędni a oo szkodliwi.
  2.Gdyby ktoś „gorliwy” chciał „spontanicznie” ich usuwać dodam, tak jak ze Starymi w staliniźmie (a nie jak w transkrypcji w „stalinizmie”) „wyduszajcie ich, kiedy są jeszcze młodzi”.
  3.SF czyli Science Fiction to Fikcja Naukowa a nie Fantastyka Naukowa. Fantastyczne to znaczy wspaniałe, o czym chce się, lub chciało by się marzyć a nawet przeżyć, doświadczyć, zaznać a nie Katastrofy, Dystopie, Horrory i Thrillery. Już wolę Utopie.
  4.Osoby z PSL zmuszone są przepraszać za ZSL a właściwie wypierać się, odżegnywać od ZSL. Tak jak Polscy Ludowcy w Parlamencie Austro-Węgier nie składali wyrazów współczucia z powodu zamordowania JCM Aleksandra II Władcy Rosji, bo zostali by uznani za Panslawistów.
  Pułkownik Kukliński zdradził przysięgę na rzecz LWP i Sojusznika (ZSRR). Dzięki czemu Amerykanie więcej głowic jądrowych wycelowali w terytoriu[m] Polski i jest wynoszony na piedestały. Wychwalany.
  ZSL zerwało sojusz z PZPR i poparło „Solidarność” i jest potępiane.
  5.Stronnictwo Narodowo-Ludowe to Pan Lepper a Ludowcy, czyli Demokraci to konserwatywna Lewica kolor Zielony. ZSL w PRL to też konserwatywna Lewica. Stronnictwa Demokratycznego – kolor jasnoniebieski (Cyjan) nikt nie musi się wypierać. Tradycyjna niechęć do tego co słowiańskie, ludowe, demokratyczne (Wiec).
  XII.
  poszukiwacz pisze:
  20 czerwca 2021 o 10:17
  Ci wszyscy kntaktowcy, jak również channelingowcy zostali zweryfikowani przez czas, również i ten przypadek nie będzie odosobniony, Czekajmy – aż zjawi się ktoś z czarodziejską różdżką i odmieni Świat, czekajmy także na różnego rodzaju rozbłyski, które nas oświecą I umoralnią.
  Zmień siebie a zmienisz ŚWIAT
  Odpowiedz

  1.Już od dawna: „Ktoś zmienia Świat za ciebie …” i mnie samego (od 20 lat przed terminem urodzenia, u mnie początku aborcji, jak powiedział JCW Cesarz Francuzów Napoleon I Buonaparte/Bonaparte) bez mojej wiedzy i zgody a nawet wbrew niej. _I widać skutki_. Inni już zmieniają świat i mnie, i „opór jest daremny”.
  2.Jeśli mówię, zachowuję się uprzejmie jestem karany. Mam „wstać z kanapy i iść w świat”? Kiedyś chciano mi uniemożliwić powrót do domu. Teraz mam siły na jedno wyście z domu i powrót dzienie. Albo i to nie.
  3.Kontakt, channeling to dla lepszych ode mnie. Tu jest jakiś sprzęt. Ale widzą lepiej niż ja sam, słyszą lepiej niż ja sam, wiedzą co myślę a nawet czuję niż ja sam. Ten przykład z tematem myśli o Ojcach, przed tematem o Ojcach w Audycji „Między Ziemią a Niebem” kilkadziesiąt minut później to nie jedyny przykład.
  1.„Ważne są Skojarzenia i Symbole („Key are Symbols”)”. 2.-3.„Wszystko się ze wszystkim łączy – cokolwiek nas otacza, nie jest tym na co wygląda”. 4.„Prawda Was wyzwoli”. 5.(JP) kefaa7: Jest dokładnie odwrotnie ( nawet nie „na skos”) niż się oficjalnie podaje. (I niż się uczy Dzieci).
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”
  2021_06_20_12_46_ Dominika_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  POST POST SCRIPTVM: Pan B{e}njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno wokolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło.

 7. Ciąg Dalszy 3A
  XI.(z przed godziny)
  1.(przed chwilą wspom[n]iano o ojcach w „Między Ziemią a Niebem”). Ojcowie są zbędni a oo szkodliwi.
  2.Gdyby ktoś „gorliwy” chciał „spontanicznie” ich usuwać dodam, tak jak ze Starymi w staliniźmie (a nie jak w transkrypcji w „stalinizmie”) „wyduszajcie ich, kiedy są jeszcze młodzi”.
  3.SF czyli Science Fiction to Fikcja Naukowa a nie Fantastyka Naukowa. Fantastyczne to znaczy wspaniałe, o czym chce się, lub chciało by się marzyć a nawet przeżyć, doświadczyć, zaznać a nie Katastrofy, Dystopie, Horrory i Thrillery. Już wolę Utopie.
  4.Osoby z PSL zmuszone są przepraszać za ZSL a właściwie wypierać się, odżegnywać od ZSL. Tak jak Polscy Ludowcy w Parlamencie Austro-Węgier nie składali wyrazów współczucia z powodu zamordowania JCM Aleksandra II Władcy Rosji, bo zostali by uznani za Panslawistów.
  Pułkownik Kukliński zdradził przysięgę na rzecz LWP i Sojusznika (ZSRR). Dzięki czemu Amerykanie więcej głowic jądrowych wycelowali w terytoriu[m] Polski i jest wynoszony na piedestały. Wychwalany.
  ZSL zerwało sojusz z PZPR i poparło „Solidarność” i jest potępiane.
  5.Stronnictwo Narodowo-Ludowe to Pan Lepper a Ludowcy, czyli Demokraci to konserwatywna Lewica kolor Zielony. ZSL w PRL to też konserwatywna Lewica. Stronnictwa Demokratycznego – kolor jasnoniebieski (Cyjan) nikt nie musi się wypierać. Tradycyjna niechęć do tego co słowiańskie, ludowe, demokratyczne (Wiec).
  XII.
  poszukiwacz pisze:
  20 czerwca 2021 o 10:17
  Ci wszyscy kntaktowcy, jak również channelingowcy zostali zweryfikowani przez czas, również i ten przypadek nie będzie odosobniony, Czekajmy – aż zjawi się ktoś z czarodziejską różdżką i odmieni Świat, czekajmy także na różnego rodzaju rozbłyski, które nas oświecą I umoralnią.
  Zmień siebie a zmienisz ŚWIAT
  Odpowiedz

  1.Już od dawna: „Ktoś zmienia Świat za ciebie …” i mnie samego (od 20 lat przed terminem urodzenia, u mnie początku aborcji, jak powiedział JCW Cesarz Francuzów Napoleon I Buonaparte/Bonaparte) bez mojej wiedzy i zgody a nawet wbrew niej. _I widać skutki_. Inni już zmieniają świat i mnie, i „opór jest daremny”.
  2.Jeśli mówię, zachowuję się uprzejmie jestem karany. Mam „wstać z kanapy i iść w świat”? Kiedyś chciano mi uniemożliwić powrót do domu. Teraz mam siły na jedno wyście z domu i powrót dzienie. Albo i to nie.
  3.Kontakt, channeling to dla lepszych ode mnie. Tu jest jakiś sprzęt. Ale widzą lepiej niż ja sam, słyszą lepiej niż ja sam, wiedzą co myślę a nawet czuję niż ja sam. Ten przykład z tematem myśli o Ojcach, przed tematem o Ojcach w Audycji „Między Ziemią a Niebem” kilkadziesiąt minut później to nie jedyny przykład.
  1.„Ważne są Skojarzenia i Symbole („Key are Symbols”)”. 2.-3.„Wszystko się ze wszystkim łączy – cokolwiek nas otacza, nie jest tym na co wygląda”. 4.„Prawda Was wyzwoli”. 5.(JP) kefaa7: Jest dokładnie odwrotnie ( nawet nie „na skos”) niż się oficjalnie podaje. (I niż się uczy Dzieci).
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”
  2021_06_20_12_46_ Dominika_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  POST POST SCRIPTVM: Pan B{e}njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno wokolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło.

 8. Potwierdzam zmiany na świecie zaczynamy od zmiany siebie ,swojego postepowania i szacunek dla matki ziemi .Niby jesteśmy ekologicznie ale to potworna obłuda gdy widzisz te tony śmieci i i odzyskiwanie ziemi i roślin obrzydliwym chemikaliami.i nie tylko.No cóż jest źle i wiele osób chce żyć ostatnio i wygodnie ale w życiu nie ma nic za darmo.Pycha kroczy przed upadkiem.Widximy to po rządzących tym krajem i na świecie że to ludzie upadli są moralnie A ządzacy mają swoich wyznawców ,lecz jak to w sektach bywa ….matka ziemia to draństwo posprząta

 9. Potwierdzam zmiany na świecie zaczynamy od zmiany siebie ,swojego postepowania i szacunek dla matki ziemi .Niby jesteśmy ekologicznie ale to potworna obłuda gdy widzisz te tony śmieci i i odzyskiwanie ziemi i roślin obrzydliwym chemikaliami.i nie tylko.No cóż jest źle i wiele osób chce żyć ostatnio i wygodnie ale w życiu nie ma nic za darmo.Pycha kroczy przed upadkiem.Widximy to po rządzących tym krajem i na świecie że to ludzie upadli są moralnie A ządzacy mają swoich wyznawców ,lecz jak to w sektach bywa ….matka ziemia to draństwo posprząta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *