COVID-19 vs Borelioza – wojna informacyjna

8 thoughts on “COVID-19 vs Borelioza – wojna informacyjna

 1. kefaa7 pisze:
  21 czerwca 2021 o 16:06
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
  Miłość – perfidna forma Zagłady. Święty Paweł: 1.Dzieweczek swojich nie tykajcie, nawet jeśli się z Nimi ożenicie, to Ich nie tykajcie. 2.Ileż to razy ginąłem na Arenach. (JP) kefaa7: O małżeństwie, Parafraza: “Jak chcę zdobyć Etykietkę od Piwa, to muszę kupować Cały Browar?”. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”.2021_06_21_15_49_ DanSelene-Devi_CG. COVID-19 vs Borelioza – wojna informacyjna 18 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (15:55). (16:10).

 2. kefaa7 pisze:
  21 czerwca 2021 o 16:32
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.

 3. {Dzisiaj,wcześniej, o Dyrektor powiedział jeszcze raz o Arystokratach Ducha a po tem o Byle co. Pewnie po tym jak wczoraj napisałem, że Ojcowie są zbędni a oo nawet szkodliwi. Byle co (Lada co) to pewnie ja a kto to są ci Arystokraci Ducha, może ci którzy pokazują nagich mężczyzn i jako alibi Kobiety ale z Pięknymi Twarzami a jak na[j]mniej pięknymi Ciałami w Audycji „Magia Nagości”. A może ci, którzy zakazali pokazywać Nagich Pań na Hot Night na Fashion TV a pokazują Filmy dla Vojeurystów, gdzie uprawia się seks. Tu (NTV) zdaje się decydują młodzieńcy a nie Poważne Osoby. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_06_21_16_47_ DanSelene-Devi_CG. (16:52) (16:53).(17:23).}
  Jeszcze przed Niedzielą Radości z powodu zgonu Niemiec/Dobrej Polski powiedziałem Mu, że kiedy jechaliśmy kiedyś licznie wozem konnym z Domu na Wieś odebrałem myśl (wtedy nie zdawałem sobie z tego sprawy), żebym się nimi i tą Panią Pielęgniarką, którą mijali nie przejmował i powiedziałem: „Myślałem, że to znaczy, że nie muszę się martwić o to, że spokojnie dożyjemy do czasów, kiedy nikt nie będzie umierał (Zbawienia?) a to chodziło o to, żebym nad wami nie czuwał”. Teraz zrozumiałem, że tak do mnie wtedy pomyślano, lub poczuto i że dopiero tuż przed 2014 lub w 2014 pozwolono, żeby to do mie dotarło i żebym to powiedział, bo już wtedy dawno temu zrobiono mi takie rzeczy, jakie zrobiono a dopiero tak późno mi o tym powiedziano albo dopiero tak późno to zrozumiałem. Może NTV jest jeszcze niezależnątelewizją.pl i można tam jeszcze pisać o kontaktowcach i channelingach. Już pisałem dostrzegam entuzjazm i mobilizację ale takie entuzjazm i mobilizację widziałem już kilka razy i gdzie indziej w intrnecie i jeszcze wcześniej a po tem w najlepszym razie było ogromne rozczarowanie albo zalegała cisza i brakowało jakichś Osób. Nawet Dzieci Indygo i Dzieci Kryształowe, ktoś chciał lub chce do tego zaprządz i zużyć.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_22_06_03_ 2S-SS_day_CG.

 4. Ave
  Enya-Devi Eithne Pádraigín Ní Bhraonáin
  Selene-Devi Helena Karla Vondráčková
  Kyle-Devi Kylie Ann Minogue
  Devi Maïtène Marie Brigitte Doumenach i Wiele Innych Devi
  Sandra-Devi Sandra Ann Cretu-Menges
  Nena-Devi Gabriele Susanne Kerner
  I Wiele Innych Devi i Gopi
  Salut. (lista proskrypcyjna?).
  2021_06_22_06_28_ 2S-SS_day_CG.
  Pozdrowienia dla Innych Pań i Panów z Mojego Panteonu.
  Miłość – perfidna forma Zagłady. Święty Paweł: 1.Dzieweczek swojich nie tykajcie, nawet jeśli się z Nimi ożenicie, to Ich nie tykajcie. 2.Ileż to razy ginąłem na Arenach. JP) kefaa7: O małżeństwie, Parafraza: “Jak chcę zdobyć Etykietkę od Piwa, to muszę kupować Cały Browar?”.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_22_06_31_ 2S-SS_day_CG.

 5. Ave
  Enya-Devi Eithne Pádraigín Ní Bhraonáin
  Selene-Devi Helena Karla Vondráčková
  Kyle-Devi Kylie Ann Minogue
  Devi Maïtène Marie Brigitte Doumenach i Wiele Innych Devi
  Sandra-Devi Sandra Ann Cretu-Menges
  Nena-Devi Gabriele Susanne Kerner
  I Wiele Innych Devi i Gopi
  Salut.(lista proskrypcyjna?).
  2021_06_22_06_28_ 2S-SS_day_CG.
  Pozdrowienia dla Innych Pań i Panów z Mojego Panteonu.
  Miłość – perfidna forma Zagłady. Święty Paweł: 1.Dzieweczek swojich nie tykajcie, nawet jeśli się z Nimi ożenicie, to Ich nie tykajcie. 2.Ileż to razy ginąłem na Arenach. JP) kefaa7: O małżeństwie, Parafraza: “Jak chcę zdobyć Etykietkę od Piwa, to muszę kupować Cały Browar?”. [„Diabeł rządzi Światem […] Kościoła”. (06:53)]
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_22_06_55_ 2S-SS_day_CG.

 6. {Dzisiaj,wcześniej, o Dyrektor powiedział jeszcze raz o Arystokratach Ducha a po tem o Byle co. Pewnie po tym jak wczoraj napisałem, że Ojcowie są zbędni a oo nawet szkodliwi. Byle co (Lada co) to pewnie ja a kto to są ci Arystokraci Ducha, może ci którzy pokazują nagich mężczyzn i jako alibi Kobiety ale z Pięknymi Twarzami a jak namniej pięknymi Ciałami w Audycji „Magia Nagości”. A może ci, którzy zakazali pokazywać Nagich Pań na Hot Night na Fashion TV a pokazują Filmy dla Vojeurystów, gdzie uprawia się seks. Tu (NTV) zdaje się decydują młodzieńcy a nie Poważne Osoby. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_06_21_16_47_ DanSelene-Devi_CG. (16:52) (16:53).(17:23).}
  Jeszcze przed Niedzielą Radości z powodu zgonu NIemiec/Dobrej Polski powiedziałem Mu, że kiedy jechaliśmy kiedyś licznie wozem konnym z Domu na Wieś odebrałem myśl (wtedy nie zdawałem sobie z tego sprawy), żebym się nimi i tą Panią Pielęgniarką, którą mijali nie przejmował i powiedziałem: „Myślałem, że to znaczy, że nie muszę się martwić o to, że spokojnie dożyjemy do czasów, kiedy nikt nie będzie umierał (Zbawienia?) a to chodziło o to, żebym nad wami nie czuwał”. {Coś tak, jak Powiedzenie z Pisma Świętego: „Niczego sobie nie żałuj”. (07:11)}.Teraz zrozumiałem, że tak do mnie wtedy pomyślano, lub poczuto i że dopiero tuż przed 2014 lub w 2014 pozwolono, żeby to do mie dotarło i żebym to powiedział, bo już wtedy dawno temu zrobiono mi takie rzeczy, jakie zrobiono a dopiero tak późno mi o tym powiedziano albo dopiero tak późno to zrozumiałem. Może NTV jest jeszcze niezależnątelewizją.pl i można tam jeszcze pisać o kontaktowcach i channelingach. Już pisałem dostrzegam entuzjazm i mobilizację ale takie entuzjazm i mobilizację widziałem już kilka razy i gdzie indziej w intrnecie i jeszcze wcześniej a po tem w najlepszym razie było ogromne rozczarowanie albo zalegała cisza i brakowało jakichś Osób. Nawet Dzieci Indygo i Dzieci Kryształowe, ktoś chciał lub chce do tego zaprządz i zużyć.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_22_07_13_ 2S-SS_day_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *