Bukiet kwiatów dedykowany wszystkim kobietom uczestniczącym w zlocie Wolnych Ludzi – Harmonii Kosmosu 2021

16 thoughts on “Bukiet kwiatów dedykowany wszystkim kobietom uczestniczącym w zlocie Wolnych Ludzi – Harmonii Kosmosu 2021

 1. Piękna reakcja Panie Januszu aby pohamować tzw. złe kwasy; do Pani Hanny w podpisie do Dysharmonii (YT) napisałem taką prośbę i wierzę, że ten pański bukiet kwiecisty i ten w słowach był przyjęty :
  Pani Hanno moim zdaniem zbyt pochopne podsumowanie, ważne jest to co Pani powiedziała – ale są sytuacje podczas koordynowania wielkimi spotkaniami, które powodują stres i zmęczenie zarazem, reakcje bywają zaskakujące i pozostawiają niemiłe wrażenia drugiej stronie, potem w rzeczywistości wszystko się rozwiewa i czysta atmosfera powraca, dlatego proponuję “nie odwracać się” ; inaczej pozostaje teoria o “przejściu przez morze” kiedy wody powracają nieprzewidzianie zbyt szybko

 2. Każdy, kto ma dzieci w wieku szkolnym, wie co to jest mobidziennik czy inny portal “szkolny”.
  Przez mobidziennik przed końcem roku szkolnego szkoły rozsyłały propagandówki mające zachęcić do szczepienia dzieci.
  Teraz my też możemy wykorzystać tą drogę, by porozsyłać do rodziców np. apel niezależnych lekarzy i naukowców o to, by dzieci nie szczepić. Np. to:
  LIST POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH LEKARZY I NAUKOWCÓW
  DO DYREKTORÓW, PEDAGOGÓW I RODZICÓW

  https://psnlin.pl/list-polskiego-stowarzyszenia-niezale%c5%bcnych-lekarzy-i-naukowc%c3%b3w-do-dyrektor%c3%b3w-szk%c3%b3%c5%82-i-przedszkoli.html?fbclid=IwAR2w9fh5VBd_T0Lk0ifIZnafd9L0sQaNDlpT0ZSngSVdCFszscDCK2z_iz8

  1. A Co Mogą Globaliści – Jeśli ktoś zamieszka sam, z przyjaciółmi lub rodziną na swojej łodzi i zostanie “wodnym nomadem”
   “Dalsland Canal In Sweden The Most Beautiful Waterways In Europe” – (Video)
   https://www.youtube.com/watch?v=uwpShoDmwtA
   JAK ZDOBYĆ ŁÓDŹ ZA DARMO LUB PRAWIE ZA DARMO
   Mieszkanie na własnej łodzi może być stylem życia i ekonomiczną alternatywą dla “stałego” mieszkania lub domu.
   FREE BOAT 2020 – (Video)
   https://www.youtube.com/watch?v=01LnAXN69fE
   ŁODZIE DO WZIĘCIA ZA DARMO
   FREE BOATS
   https://www.free-boat.com
   FREE BOATS
   https://www.woodenboat.com/boats-sale-categories/free-boats

 3. RODZINA ZASTRZELONA POD CZĘSTOCHOWĄ – Trwa obława na zabójcę – JEST UZBROJONY i NIEBEZPIECZNY – (10-07-2021)
  Jak podała częstochowska policja, o zabójstwo podejrzewany jest 52-letni JACEK JAWOREK.
  Częstochowska policja opublikowała wizerunek podejrzanego i prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć istotne dla śledztwa informacje. Zgłaszać się można bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie pod numer telefonu 47 858 12 55 lub na numer alarmowy 112.

  https://nczas.com/2021/07/10/rodzina-zastrzelona-pod-czestochowa-trwa-oblawa-na-zabojce-jest-uzbrojony-i-niebezpieczny/

 4. “TO MUSI SIĘ STAĆ” – Słowa Jezusa Chrystusa o Apokalipsie.
  Ale czy ludzie wyciągną odpowiednie wnioski z narastających klęsk żywiołowych?

  Teologowie sprytnie wyrywają wersety, a nawet całe księgi z kontekstu Biblii i budują w naszych umysłach niewłaściwy intelektualny wizerunek Boga.
  Dzisiaj mówi się wiele lub tylko o miłości Boga, ale nadchodzi czas, że ludzie będą szukać ratunku w śmierci przed Jego gniewnym obliczem.

  “Oto idą dni, kiedy mówić będą do gór: Padnijcie Na Nas
  A do pagórków: Przykryjcie Nas.
  Błogosławione niepłodne i łona, które nie rodziły, i piersi, które nie karmiły” – (Słowa Jezusa Chrystusa o Apokalipsie)

  http://objawienie365.blogspot.com/2014/03/rozdzia-61617.html?m=1

  SIŁY NATURY – (Wideo Kanał)

  FORCES Of NATURE
  https://www.youtube.com/c/ForcesOfNature/videos

 5. “PAŃSTWO TO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA
  PAŃSTWO TO INSTYTUCJA DIABELSKA, INSTYTUCJA KTÓRA POWINNA PRZESTAĆ ISTNIEĆ
  Czy jakakolwiek inna organizacja ma prawo kraść i rozdawać łupy według własnego uznania, dla własnych korzyści majątkowych i politycznych, nazywając to podatkiem? Czy jakakolwiek organizacja ma prawo mordować ludzi nazywając to wojną? Czy jakakolwiek organizacja ma prawo zabierać rodzicom dzieci, indoktrynować, zastraszać, demoralizować i traktować je jak swoją własność nazywają to polityką społeczną?
  PAŃSTWO TO INSTYTUCJA DIABELSKA, INSTYTUCJA KTÓRA POWINNA PRZESTAĆ ISTNIEĆ. Politykę, która jest niczym innym jak przymuszaniem ludzi do robienia rzeczy, których nie chcą, gdzie rolę agresora pełni polityk, który działa sam lub częściej z bandą, która zapewnia mu wsparcie należy traktować na równi z każdym innym terroryzmem. Nie ma różnicy między rządem, a mafią wyłudzającą haracze i siejącą w społeczeństwie zamęt oraz destrukcję”

  https://zmianynaziemi.pl/comment/583122#comment-583122

  1. MASZYNOWA STANDARYZACJA DZIECI
   WELLCOME LEAP jest odnogą DARPy, która ma rozwinąć i wprowadzić na rynek TECHNOLOGIE WOJSKOWE POD PŁASZCZYKIEM DZIAŁAŃ CHARYTATYWNYCH.
   Jedną z rozwijanych przez Wellcome Leap inwazyjnych technologii medycznych jest program wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), noszonych czujników mobilnych i technologii mapowania mózgu dla ciągłego monitorowania noworodków do trzeciego roku życia. Program nazywany „THE FIRST 1000 DAYS: PROMING HEALTHY BRAIN NETWORKS” inaczej “1KD”, ma na celu wykorzystanie małych dzieci, zwłaszcza niemowląt jako obiektów testowych. “1KD” koncentruje się na opracowywaniu “OBIEKTYWNYCH, SKALOWALNYCH SPOSOBÓW OCENY ZDROWIA POZNAWCZEGO DZIECKA” poprzez monitorowanie rozwoju i funkcji mózgu niemowląt i małych dzieci, umożliwiając medykom “ROZKŁADANIE STATYSTYCZNE RYZYKA U DZIECI” I “PRZEWIDYWANIE REAKCJI NA INTERWENCJE” w rozwijającym się mózgu.
   WELLCOME TRUST, brytyjska organizacja charytatywna z siedzibą w Londynie. która była na równi z Billem Gatesem zaangażowana w programy wokół-epidemiczne Covid-19 (w tym szczepionkę Oxford-Astra Zeneca) w zeszłym roku (2020) uruchomiła własną globalną agencję badawczą. Inicjatywa trustu o nazwie WELLCOME LEAP posiada 300 milionów dolarów kapitału początkowego i ZATRUDNIA DWÓCH BYŁYCH DYREKTORÓW DARPA ORAZ INNE KLUCZOWE PERSONY ŚWIATA GLOBALISTÓW.
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/maszynowa_standaryzacja,p1977580919

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *