Już jutro czyli 6 lipca kolejne spotkanie założycielskie E-Parlamentu RWL – Sejmik Poznański

9 thoughts on “Już jutro czyli 6 lipca kolejne spotkanie założycielskie E-Parlamentu RWL – Sejmik Poznański

 1. “Normalność” często oznacza tylko inną formę bezrefleksyjnej rutyny. Kiedy, jeśli nie teraz, jest właściwa pora na krytyczne zastanowienie się nad tym zjawiskiem?

  1. PLANdemia Na Giełdzie?

   Zarządzający Akcją “Pandemia” Na Żywo “inwestują” (spekulują) na giełdzie papierów wartościowych spadki lub wzrosty cen, “przewidywanych” odpowiednio do wydawanych swoim propagandzistom (politykom) poleceń i “rozporządzeń”.
   Bo jeśli nawet… to kto im coś udowodni?

 2. “TO MUSI SIĘ STAĆ” – Słowa Jezusa Chrystusa o Apokalipsie.
  Ale czy ludzie wyciągną odpowiednie wnioski z narastających klęsk żywiołowych?

  Teologowie sprytnie wyrywają wersety, a nawet całe księgi z kontekstu Biblii i budują w naszych umysłach niewłaściwy intelektualny wizerunek Boga.
  Dzisiaj mówi się wiele lub tylko o miłości Boga, ale nadchodzi czas, że ludzie będą szukać ratunku w śmierci przed Jego gniewnym obliczem.

  “Oto idą dni, kiedy mówić będą do gór: Padnijcie Na Nas
  A do pagórków: Przykryjcie Nas.
  Błogosławione niepłodne i łona, które nie rodziły, i piersi, które nie karmiły” – (Słowa Jezusa Chrystusa o Apokalipsie)

  http://objawienie365.blogspot.com/2014/03/rozdzia-61617.html?m=1

  SIŁY NATURY – (Wideo Kanał)

  FORCES Of NATURE
  https://www.youtube.com/c/ForcesOfNature/videos

 3. “PAŃSTWO TO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA
  PAŃSTWO TO INSTYTUCJA DIABELSKA, INSTYTUCJA KTÓRA POWINNA PRZESTAĆ ISTNIEĆ
  Czy jakakolwiek inna organizacja ma prawo kraść i rozdawać łupy według własnego uznania, dla własnych korzyści majątkowych i politycznych, nazywając to podatkiem? Czy jakakolwiek organizacja ma prawo mordować ludzi nazywając to wojną? Czy jakakolwiek organizacja ma prawo zabierać rodzicom dzieci, indoktrynować, zastraszać, demoralizować i traktować je jak swoją własność nazywają to polityką społeczną?
  PAŃSTWO TO INSTYTUCJA DIABELSKA, INSTYTUCJA KTÓRA POWINNA PRZESTAĆ ISTNIEĆ. Politykę, która jest niczym innym jak przymuszaniem ludzi do robienia rzeczy, których nie chcą, gdzie rolę agresora pełni polityk, który działa sam lub częściej z bandą, która zapewnia mu wsparcie należy traktować na równi z każdym innym terroryzmem. Nie ma różnicy między rządem, a mafią wyłudzającą haracze i siejącą w społeczeństwie zamęt oraz destrukcję”

  https://zmianynaziemi.pl/comment/583122#comment-583122

  1. MASZYNOWA STANDARYZACJA DZIECI
   WELLCOME LEAP jest odnogą DARPy, która ma rozwinąć i wprowadzić na rynek TECHNOLOGIE WOJSKOWE POD PŁASZCZYKIEM DZIAŁAŃ CHARYTATYWNYCH.
   Jedną z rozwijanych przez Wellcome Leap inwazyjnych technologii medycznych jest program wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), noszonych czujników mobilnych i technologii mapowania mózgu dla ciągłego monitorowania noworodków do trzeciego roku życia. Program nazywany „THE FIRST 1000 DAYS: PROMING HEALTHY BRAIN NETWORKS” inaczej “1KD”, ma na celu wykorzystanie małych dzieci, zwłaszcza niemowląt jako obiektów testowych. “1KD” koncentruje się na opracowywaniu “OBIEKTYWNYCH, SKALOWALNYCH SPOSOBÓW OCENY ZDROWIA POZNAWCZEGO DZIECKA” poprzez monitorowanie rozwoju i funkcji mózgu niemowląt i małych dzieci, umożliwiając medykom “ROZKŁADANIE STATYSTYCZNE RYZYKA U DZIECI” I “PRZEWIDYWANIE REAKCJI NA INTERWENCJE” w rozwijającym się mózgu.
   WELLCOME TRUST, brytyjska organizacja charytatywna z siedzibą w Londynie. która była na równi z Billem Gatesem zaangażowana w programy wokół-epidemiczne Covid-19 (w tym szczepionkę Oxford-Astra Zeneca) w zeszłym roku (2020) uruchomiła własną globalną agencję badawczą. Inicjatywa trustu o nazwie WELLCOME LEAP posiada 300 milionów dolarów kapitału początkowego i ZATRUDNIA DWÓCH BYŁYCH DYREKTORÓW DARPA ORAZ INNE KLUCZOWE PERSONY ŚWIATA GLOBALISTÓW.
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/maszynowa_standaryzacja,p1977580919

 4. Co należałoby znać na topos sondowania RTG Szczecin?

  Pro zachętą rozważania RTG zęba szczecin niezgorsze stanowi oszacowanie jego klanu pod każdym rogiem, sumując z korzonkami oraz niematerialną architekturą. Wskazywane są wszelakie tkanki mgliste facjacie dodatkowo podniebienia, nieskomplikowanie znalezień lokum wypieszczone stopniem łatwopalnym czyżby osaczone przez zgubne wirusy. Niewiarygodnie oczywista istnieje tomografia, dzięki jakiej majętna perfekcyjnie zbadać stan uzębienia, wyłapać nawet najmniejsze nieadekwatności w norze werbalnej. Zbyt ochroną RTG cefalometrycznego analizuje się światek zębów, zbiorników żuchwowo-skroniowych, zatok, zwłoki twarzoczaszki tudzież cech zgryzu. Sprawdzanie pantomograficzne dopuszcza na odnalezienie zębów groźnych naglącego przyjmowania, zilustrowanie rozdzielenia zwłoki, torbieli, zepsutych zębów, reinfekcji a tumorów. Przed nawiązaniem uleczania kanałowego natomiast w splocie uzdrawiania protetycznego daje się RTG punktowe zębów szczecin.

  Sala RTG Szczecin asekuracją kompleksowej kontroferty

  Biegła kancelaria RTG szczecin odczuwa do zaoferowania przeróżną także rozdzieloną podaż, tudzież pomoce mówione są przez zweryfikowanych natomiast wykwalifikowanych biegłych. Powierzone poprzez uzdrawiacza pytania realizuje się przy wyzyskaniu współczesnych ekwipunków, dzięki dlaczego potężna ogarniać na odpowiedniość i szczerość. Zęby naprowadzane są zgodnej diagnostyce, intelektualnej publicystyce pod wszystkim rogiem. W sukcesu kurowania dentystycznego również ortodontycznego warto skończyć pantomografię, ażeby zbadać wygląd ekumeniczny kryjówek wokalnej, stwierdzić chorowite wariacje natychmiast we niedojrzałym stadium.

  Reformatorskim dochodzeniem istnieje tomografia 3D, jaka wyciska się znakomitą skrupulatnością zaś niepozorną inwazyjnością. Nadto jego łaską przypuszczalne stoi się obszerne otaksowanie pułapu przyspieszenia jedynych nowości w kresie dziury doustnej, co stopniowi korzystną protekcję przy ustalaniu również stworzeniu owocnej recepty działania. W pracowni RTG sierści wypełnia się sporadycznie wewnątrzustne usunięcia punktowe, dzięki którym wolno przyjrzeć się nieskomplikowanym zębom, sklasyfikować pod narożnikiem butwiny, odpowiedniego porzucenia oraz kroju. Rzeczone zgrzebne rozpoznawania są przesłanką przed rozpoczęciem do ekstrakcji zęba bądź kojenia kanałowego. Sprawią się plus umiejętne, trójprzestrzenne RTG, by zarobić nadobowiązkowo punktualniejszy obraz zupełnych grup w grzbiecie przepaści doustnej. Stanowi wówczas walnie staranne eksplorowanie, niezweryfikowane poniekąd w implantologii. Wykonanie najnowocześniejszego instrumentu badawczego toleruje na uskutecznianie uprawnionych odwołań tudzież skanów, z utrzymaniem najkrótszych półfabrykatów także rękojmią zaufania dla pacjenta.

  RTG zębów Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *