Zabierają się za uczciwych prawników – rozmowa z mec. Katarzyna Tarnawą – Gwóźdź

26 thoughts on “Zabierają się za uczciwych prawników – rozmowa z mec. Katarzyna Tarnawą – Gwóźdź

  1. PRZYGOTOWANIA DO CZIPOWANIA LUDZI
   “Przepowiednia Billa Gatesa Sprzed Roku Spełniła się w 100% – Co Zapowiada Teraz” – (Wideo z 25-07-2021)
   https://www.youtube.com/watch?v=0kWFtdtyHDA
   ARGUMENTEM HANDEL FAŁSZYWYMI ZAŚWIADCZENIAMI
   “Kwitnie Handel Fałszywymi Zaświadczeniami o Szczepieniu – Zapłacić Trzeba Nawet 1600 zł”
   https://nczas.com/2021/07/25/kwitnie-handel-falszywymi-zaswiadczeniami-o-szczepieniu-zaplacic-trzeba-nawet-1600-zl/
   #billgates #gates #komentator
   “Bill Gates rok temu zapowiedział to, co dzieje się teraz” – (24-07-2021)
   https://nczas.com/2021/07/24/bill-gates-rok-temu-zapowiedzial-to-co-dzieje-sie-teraz/
   O CO CHODZI DOCELOWO…?
   “Nowe badania dowodzą, że fizyka kwantowa może powodować mutacje w naszym DNA”
   Mechanika kwantowa jest z natury dziedziną interdyscyplinarną, która skupia fizyków jądrowych, biochemików i biologów molekularnych. Przełomowe badania potwierdziły, że odgrywa ona rolę w procesach biologicznych i powoduje mutacje w DNA.
   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowe-badania-dowodza-ze-fizyka-kwantowa-moze-powodowac-mutacje-w-naszym-dna
   PATENT NA CZŁOWIEKA PATENT NA GENY ZASZCZEPIENI ZALICZENI DO TRANS-LUDZI
   Stowarzyszenie Patologii Molekularnej wraz z kilkoma innymi stowarzyszeniami medycznymi, lekarzami i pacjentami w 2013 rokupozwało Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych (USPTO) i Myriad Genetics, aby zakwestionować kilka patentów związanych z genetyką człowieka. Przełomowy wyrok sądu w tej sprawie wskazuje na bardzo niepokojącą kwestię…
   https://www.odkrywamyzakryte.com/patent-na-czlowieka-zaszczepieni-trans-ludzie/

   1. Porażka Polityki Dotyczącej Kowidowego Terroru.
    Niemiecki “Frankfurter Rundschau” Komentuje:
    „Dwie SZCZEPIONKI NIE ZAPEWNIAJĄ BEZPIECZEŃSTWA.
    Według badań, dwanaście na sto osób zaraża się, nawet jeśli są one uodpornione szczepionką firmy Biontech/Pfizer. Chorują mniej ciężko – ale mogą zarażać innych.
    Tak więc: osoby zaszczepione nie powinny być automatycznie klasyfikowane jako niegroźne.
    W pewnych sytuacjach potrzebują również pewności, jaką dają testy. Dlatego też muszą one pozostać nieodpłatne”.

    https://m.dw.com/pl/niemiecka-prasa-o-obowi%C4%85zku-test%C3%B3w-pora%C5%BCka-polityki/a-58679046

    1. “Królestwo Boże Zasadza Się Nie Na Słowie, Lecz Na Mocy (Ducha)”
     (Pierwszy list św. Pawła do Koryntian 4:20)
     http://www.biblia-internetowa.pl/1Kor/4/20.html
     “Gdyż Ewangelia Zwiastowana Wam Przez Nas, Doszła Was Nie Tylko w Słowie, Lecz Także w Mocy i w Duchu Świętym, i z Wielką Siłą Przekonania”
     (1 List do Tesaloniczan 1:5)
     Link 1
     http://www.biblia-internetowa.pl/1Tes/1/5.html
     Link 2
     http://bibliepolskie.pl/zzteksty_wer.php?s=712115774139484&book=52&chapter=1&verse=5&tlid=31&e=
     “Duch Ożywia. Ciało Nic Nie Pomaga. Słowa, Które Powiedziałem Do Was, Są Duchem i Żywotem”
     (Ewangelia wg św. Jana 6:63)
     Link 1
     http://www.biblia-internetowa.pl/Jan/6/63.html
     Link 2
     http://bibliepolskie.pl/zzteksty_wer.php?book=43&chapter=6&verse=63&tlid=8

  2. Oni chcieli zminimalizować populację z 8miliardów ponad do 1,5miliarda ludzi na świecie Co im się nie udało,Jack pokazują statystyki sam byłem w szpitalu w UK(LU48QY),I byłem take otrówany zarówno Covid 19 jak I inne choroby zakaźne I wynik wyszedł negatywny. Oni zmieniali daty dnia miesiąca lub godziny przerw I posiłków,I zostałem wypisany przez komisję lekarską dnia 23.07.2021.roku anymore nie miał gdzie wrócić tylko do starego mieszkania na 19Chapel Street,312flat(mieszkanie)I Nadal nie mam prądu a lodówka jest do wyrzucenia bo family było przez ponad 3tygodnie bez prądu. Komisja lekarska w nr.adresu(post CODE LU48QY)składała since z:Dr.Majid(consultant),Dr.Fayyaz(SHO),Dr.Franco(SHO),Sandra(Staff Nurse),Kemi(Student Nurse).Byłem w Piątek I dzisiaj w Luton Borough Council I było zamknięte I w Ratuszu miasta Londyn Luton I też było zamknięte, potem byłem na Policji I nikt ze mną nie porozmawiał a potem byłem w Sądzie miasta Londyn Luton I też nikt mi nie pomògł.Jutro idę ponownie w te same miejsca,nawet nie mogę zapłacić rachunkòw za wodę I Council Tax,Temporary Accommodation (tymczasowe mieszkanie).

  1. Oni chcieli zminimalizować populację z 8miliardów ponad do 1,5miliarda ludzi na świecie Co im się nie udało,Jack pokazują statystyki sam byłem w szpitalu w UK(LU48QY),I byłem take otrówany zarówno Covid 19 jak I inne choroby zakaźne I wynik wyszedł negatywny. Oni zmieniali daty dnia miesiąca lub godziny przerw I posiłków,I zostałem wypisany przez komisję lekarską dnia 23.07.2021.roku anymore nie miał gdzie wrócić tylko do starego mieszkania na 19Chapel Street,312flat(mieszkanie)I Nadal nie mam prądu a lodówka jest do wyrzucenia bo family było przez ponad 3tygodnie bez prądu. Komisja lekarska w nr.adresu(post CODE LU48QY)składała since z:Dr.Majid(consultant),Dr.Fayyaz(SHO),Dr.Franco(SHO),Sandra(Staff Nurse),Kemi(Student Nurse).Byłem w Piątek I dzisiaj w Luton Borough Council I było zamknięte I w Ratuszu miasta Londyn Luton I też było zamknięte, potem byłem na Policji I nikt ze mną nie porozmawiał a potem byłem w Sądzie miasta Londyn Luton I też nikt mi nie pomògł.Jutro idę ponownie w te same miejsca,nawet nie mogę zapłacić rachunkòw za wodę I Council Tax,Temporary Accommodation (tymczasowe mieszkanie).

   1. To care urabianie mnie trwa już 42 lata tyle ile mam lat. To jest wszystko Co chciałbym od siebie Donald.Resztę będe do skutku publikować jeśli zajdzie taka potrzeba a napewno zajdzie.

    1. To całe urabianie trwa już ponad 42 lata.To wszystko co narazie mam do przekazania. Jak mi się coś przypomni to będe, pisał dalej,I tak w kółko aż zakończę to wszystko co zaczęli Oni a ja I Wszechświat to zakończymy. To wszystko.

 1. Zamachowiec z Norwegii Anders Behring Breivik wspomina polską pisarkę Ninę Witoszek:
  “Witoszek ostrzega, że ludzie, którzy wychowali się w systemie komunistycznym, teraz mogą odczuwać pewnego rodzaju deja vu w Europie Zachodniej. WOLIMY BEZPIECZEŃSTWO PONAD WOLNOŚĆ. JEST TO PIERWSZY KROK DO DOBROWOLNEJ NIEWOLI” – można przeczytać w manifeście. Pada też nawiązanie do “Umysłu zniewolonego” Miłosza, w którym polski noblista opisywał “KETMAN”. Norweg zauważa, że muzułmanie stosują tę metodę, by oszukiwać wyznawców innych religii, choć w skrajnych sytuacjach może być to użyte i przeciw współwyznawcom.
  Nawołuje też do zniszczenia Unii Europejskiej w takim kształcie, jak jest teraz. Tłumaczy, że Unia zmienia się w ZSRR.
  Swój dokument szaleniec zatytułował “2083-A EUROPEAN DECLARATION OF INDEPENDENCE”. Norweg zamieszcza w nim m.in. praktyczne porady, jak powinien uzbroić się prawdziwy wojownik.
  https://wiadomosci.wp.pl/szokujace-informacje-o-polsce-w-manifescie-zamachowca-6031639183160449a?nil=&src01=f1e45&src02=isgf

  1. Berlin – Rekord przypadkòw seksualnych nadużyć wobec dzieci, w tym gwałtòw (blisko 1000 zarejestrowanych przestępstw). Plaga wykorzystywania seksualnego dzieci i młodzieży przy użyciu internetu (cybergrooming) i dramatyczny wzrost przypadķòw handlu pornografią dziecięcą.
   https://mobile.twitter.com/agnieszkawolsk9/status/1418839124514152453
   “Rekordzahl an Fällen von sexuellem Missbrauch von Kindern in Berlin”
   https://amp.welt.de/vermischtes/article232695595/Berlin-Rekordzahl-an-Faellen-von-sexuellem-Missbrauch-von-Kindern.html?__twitter_impression=true

 2. UKRYWANIE CZĘŚCI PRAWDY – “KETMAN”
  To taktyka praktykowana nie tylko w Islamie.
  “FALARICA: TAKIJJA, KETMAN, KŁAMSTWO W ISLAMIE”
  Istotną część islamu stanowi PRAKTYKA zwana „takijją” (arab. „taqijja” – dosł. „ostrożność), POLEGAJĄCA NA UMYŚLNYM WPROWADZANIU W BŁĄD w sprawach dotyczących religii, lub nawet na wyparciu się swojej wiary, w celu ochrony islamu i muzułmanów.
  Takijja ma swoje korzenie w historii szyizmu, którego zwolennicy doświadczali prześladowań, dlatego też aby uniknąć represji, uciekali się oni do tej zasady.
  Przykład zastosowania takijji stanowi stwierdzenie, iż słowo „islam” znaczy „pokój”, padające często ze strony muzułmanów. Jest to kłamstwo, ponieważ „ISLAM” oznacza dosłownie „PODPORZĄDKOWANIE SIĘ”, zaś „pokój” to po arabsku „salam”. Co prawda obydwa słowa posiadają wspólny rdzeń (slm), jednak ich znaczenie jest całkowicie inne.
  W komentarzu do Koranu znajdujemy słowa Al-Askariego: „Ten, kto ukrywa swoją religię, ten ochronił swoją wiarę. Ten, kto otwarcie głosi swoje przekonania, ten zniszczył swoją wiarę”[2]. W tym kontekście należy zwrócić uwagę na fakt, iż kłamstwo w islamie posiada korzenie w Koranie:
  – sura Al-Imran, 28: „Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, te nie ma nic wspólnego z Allahem, chyba, że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa (…)”.
  – sura Al-Imran, 54: „(…) Allah jest najlepszy spośród knujących podstępy”
  Również Mahomet, uważany przez muzułmanów za doskonałego człowieka i wzór do naśladowania, zalecał okłamywanie innych. Z hadisu[3] dowiadujemy się o tym, iż chciał się on pozbyć przywódcy żydowskiego plemienia Banu Nadir z Medyny, a zarazem poety, Ka’ba Ibn Al-Aszrafa, spiskującego przeciw niemu i kpiącego z niego w swoich utworach. Mahomet spytał swoich towarzyszy: „Kto zabije Ka’ba Ibn Al-Aszrafa, który szkodzi Allahowi i Jego apostołowi?” Na ochotnika zgłosił się Muhammad Ibn Maslama, który powiedział, że może wykonać zadanie, jednak w tym celu będzie musiał okłamać ofiarę. Uzyskawszy zgodę Mahometa, udał się on wraz ze swoimi ludźmi do jego domu. Ibn Maslama powiedział poecie, iż nienawidzi Mahometa i chce go opuścić. Wobec tego Al-Aszraf WPUŚCIŁ ICH DO SIEBIE i ZOSTAŁ PRZEZ NICH ZAMORDOWANY.

  https://myslkonserwatywna.pl/chmielowiec-takijja-ketman-klamstwo-w-islamie/

  1. “Naukowcy chcą zrozumieć… Dobre sobie. Naprawdę gorzko żałuję, że nie wybrałem kariery niczego nierozumiejącego naukowca, kultywującego swoją ignorancję za sute granty, w klimatyzowanym biurze. To może ja panom naukowcom podpowiem. Jak powszechnie wiadomo, większość obywateli charakteryzuje się inteligencją równą chodakowi i pamięcią muszki owocówki. Ja jednak mam pamięć całkiem dobrą. Oprócz tego, zanim w coś uwierzę, wolę pięć razy sprawdzić.
   Dlatego kiedy rozkręcał się ten cały covidowy obłęd najpierw sprawdziłem, co to właściwie za cholerstwo i czemu tym tak epatują. Wnioski były oczywiste. Jako regularnie trenujący, zdrowy mężczyzna bez nałogów i nadwagi nie miałem żadnych powód do obaw. Dlatego dalej funkcjonowałem tak, jakby nic się nie działo. Ale lud prosty, nieskory do zdobywania wiedzy – uwierzył. Naprawdę i szczerze uwierzył w straszliwość i nieuniknioną śmiertelność „nowego wirusa”. Pamiętam wyludnione ulice Warszawy, po których można było przejechać na rowerze praktycznie całe miasto, nawet nie zważając na sygnalizację świetlną. Pamiętam przerażenie w oczach nielicznych przechodniów, kiedy mijałem ich, „niezeszmacony”, chociaż wtedy nawet nie było jeszcze takiego „obowiązku”.
   Ludzie naprawdę się bali. I czekali na katastrofę. Trupy na ulicach, służby wchodzące w skafandrach do wymarłych domów. Nic takiego się jednak nie wydarzyło. Śmiertelność wirusa oscylowała na poziomie zwykłej grypy a większość zgonów dotykała ludzi bardzo wiekowych. Pojawiły się też informacje o różnych rządowych machlojach, pojawiły się rządowe absurdy. Zamykanie lasów, lockdawny, „godziny dla seniorów”, szmaty… A masowych zgonów jak nie było, tak nie było. W ten sposób upłynęły dwa lata absurdalnej dychtomii. Media i „rząd” straszyły „śmiertelną pandemią” a ludzie rozglądali się dookoła i nic takiego nie widzieli. W końcu więc nawet do tych bezmózgów dotarło, że robi się ich w balona. Do tego część się „zaszczepiła” i uważa, że dostali przepustkę do wiecznego życia. Konkluzja zaś jest taka, że covidowa hucpa będzie już coraz trudniejsza do wciśnięcia, bo od początku oparta była na łgarstwie i chęci zarobku korporacji medycznych. Który to wniosek dedykuję naukowcom. Do zapoznania się i utajnienia”

   https://zmianynaziemi.pl/comment/584236#comment-584236

 3. Ciekawy temat ale NADAL nie mowicie widzom co robic aby miec wieksze szanse na przetrwanie tego holokaustu. Nie interesuje was taka tematyka? Uwazacie ze jest niewazna? Aha. Super. W takim razie spodziewam sie ze gdy nas nieszczepow wyklucza kompletnie z zycia spolecznego, ekonomicznego prawnego i wszelkiego innego – bedziecie nadal mieli ochote robic TYLKO filmiki reporterskie?

  Wow, naprawde madre podejscie 😉

 4. Dla zrozumienia tego co dzieje się na tej planecie polecam przeczytać poniższe informacje,

  https://soulowicz.wordpress.com/2013/01/28/nigdy-nie-nazywaj-ich-archontami-jak-ty-mozesz-pomoc-zniszczyc-matrix-cz-1/

  przy odrobinie zdrowego rozsądku widać do czego to prowadzi, osiągnęli perfekcję przez tysiące lat jak nas zniewolić. Przeciętny śmiertelnik nie zdaje sobie z tego absolutnie sprawy, jak jest zmanipulowany! “Stworzyli” bezmyślne systemy polityczne, prowadzące do ucisku obywateli, tworzenia wojen, nisko wibracyjnych emocji,
  policji która za pieniądze podatników, gdy protestują leją pałami i wodą (totalny absurd), na polecenie form prymitywnego przetrwania powstałe w wyniku efektu skrajnego egoizmu, cynizmu i zakłamania.
  Dla uzupełnienia stworzyli, różnego rodzaju religie, żeby ich wyznawców łatwiej było skłócić i kontrolować (wyprawy krzyżowe Katarowie, Islam, itp.). To wszystko są doskonałe nisko wibracyjne emocje, potrzebne im do przetrwania. Wirus- i strach przed nim , tzw. szczepionki, są nisko wibracyjnymi energiami potrzebnymi im szczególnie w tej chwili. Żeby nie zanudzać szanownych państwa podaję trzy adresy do oglądania na YT.

  https://www.youtube.com/watch?v=OQ20tIQ_wlE

  https://www.youtube.com/watch?v=H_Q8jaibWl0

  https://www.youtube.com/watch?v=CU7-hvXYN6Y

 5. Chiński producent pojazdów elektrycznych XPeng Motors zaprezentował prototyp autonomicznego aerosamochodu X2, który MOŻE WYSTARTOWAĆ BEZ PILOTA. Przy swojej masie własnej 360 kg maszyna latająca jest w stanie przewozić towary o łącznej masie do 560 kg.
  560 Kg. płynu typu “Power Clean” mocno czyszczącego (żrącego) lub innego “Kreta” do czyszczenia kanalizacji w jednym takim “autonomicznym dronie” może być “dylematem” nawet dla obrony przeciwlotniczej…

  https://zmianynaziemi.pl/comment/584347#comment-584347

 6. 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH ZA INFORMACJE – KTÓRE POMOGĄ ZATRZYMAĆ JACKA JAWORKA LUB ODNALEŹĆ JEGO CIAŁO – (26-07-2021)
  Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112. Policja gwarantuje anonimowość, jednocześnie przypomina, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat. Przestrzega też, że poszukiwany może posiadać broń palną i zachowywać się agresywnie.
  Śledczy nie wykluczają żadnej opcji – biorą pod uwagę, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo, ale też ukrywać się nadal na terenie Polski lub Niemiec, gdzie pracował przez dłuższy czas jako budowlaniec.
  Za Jaworkiem wystawiono czerwoną notę Interpolu – Międzynarodowej Organizacji Policji Kryminalnej. Nota jest informacją dla organów ścigania na całym świecie o konieczności zlokalizowania i tymczasowego aresztowania poszukiwanej osoby.
  10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy w domu jednorodzinnym wezwani do awantury domowej policjanci znaleźli ciała 44-letniego małżeństwa oraz ich 17-letniego syna.
  Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest brat 44-latka, Jacek Jaworek, który w ostatnim czasie mieszkał z rodziną po opuszczeniu zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności w związku z uchylaniem się od płacenia alimentów.

  https://nczas.com/2021/07/26/policja-zakonczyla-dzialania-w-terenie-ws-poszukiwan-jacka-jaworka-wystosowano-za-nim-list-gonczy-w-calej-europie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *