Wokół portu w Trieście – Jan Góral

17 thoughts on “Wokół portu w Trieście – Jan Góral

 1. W Austrii też jest ciemnota w wiekrząści, ja wogóle już tego nie rozumiem, Nas jest Mała garstka, w sklepach każdy uważa na maski, tak to wygląda jak by następny był KAPO, więkrząść jak zahiponotyzowana

  1. W każdym tegionie Polski jest inaczej.Jest wielu nawiedzonych cowidiowców ale obserwując otoczenie to jednak więcej jest ludzi ,którzy nie poddają się temu zamordyzmowi.

 2. Ludzkość nie ma szans – większość nie wie nawet naprawdę przeciwko czemu protestuje i z kim ma do czynienia. Protestów i rewolucji – bo nie było co jeść i ograniczano wolność, było wiele w historii…. ale co z tego, ludzkość jest zbyt głupia i zezwierzęcona by uświadomić sobie przeciwnika – a ta marginalna, bardziej świadoma część, zostanie wdeptana w ziemię przez lawinę otępionej, posłusznej masy.

  1. Przeciwnik potrzebuje wystraszonych ludzi ,gdyż bez tego jest bezsilny.Nie są tacy wszechmocni na jakich się kreują.Strach ludzi jest ich mocą.Oni chcą abysmy zawsze byli zalęknieni i bezradmi.

   1. ludzkość jest zbyt głupia i ograniczona pod każdym aspektem by kiedykolwiek być wolna … jak nie skretynienie religijnie, to innym programowaniem będzie można was przeprogramować na posłusznych niewolników zabijających samych siebie. Bogowie patrzą na tą żałosną ludzką rasę jak ludzie na kurczaki – tylko jako zasób na mięso i do składania jaj.

 3. Panie Januszu lubię Pana i szanuję to co Pan robi, jednak proszę być bardzo ostrożnym z systemem e-vouting, jest Pan wykorzystywany….

 4. W każdym tegionie Polski jest inaczej.Jest wielu nawiedzonych cowidiowców ale obserwując otoczenie to jednak więcej jest ludzi ,którzy nie poddają się temu zamordyzmowi.

 5. Przeciwnik potrzebuje wystraszonych ludzi ,gdyż bez tego jest bezsilny.Nie są tacy wszechmocni na jakich się kreują.Strach ludzi jest ich mocą.Oni chcą abysmy zawsze byli zalęknieni i bezradmi.

 6. O apokaliptycznej wojnie genetycznej, czyli zmienianiu genomu I hybrydyzacji…

  “Demoniczne Ufo (polskie napisy) PL. HD” – (Wideo 1:41:03)

  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=F4ZdjcmOpQI

  Google Wideo – Demoniczne ufo (polskie napisy) PL. hd

  https://www.google.com/search?q=Demoniczne+ufo+(polskie+napisy)+PL.+hd&client=ms-opera-mini-android&sxsrf=AOaemvL3G6mc7UlCUeyIxoDXzyJ-MFwd4g:1635333119233&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwjIs6TNuurzAhXEl4sKHUu9D8wQ_AUIBigB

 7. Niestety nic nowego poniewaz powtarza sie scenariusz resocjalizacji podczas zsylki na Syberie. Zabrane prawa osbiste, zabrane wlasnosci, zabrana prywatnosc, zabrana wolnosc przemieszczania sie, praca za miske zupy, jednakowo dla wszystkich, karanie nieprawomyslnych i jedyna sluszna ideologia. Anna

 8. “Jezuici, Darby, Futuryzm, Prostytuujący Się Pastorzy. Cz III”

  Większość dzisiejszych pastorów naucza proroctw jezuickich, które nadal odwracają winę od bestii antychrysta Kościoła rzymskokatolickiego.
  Mogą być szczerymi chrześcijanami, ale nauczają doktryny Antychrysta i będą odpowiedzialni przed Panem!
  Większość z nich została oszukana w seminariach i szkołach biblijnych, gdzie jezuici infiltrowali szeregi, aby ich oszukać. Inni to wilki w owczej skórze, którzy sprzedali się bogactwom Rzymu.

  https://detektywprawdy.pl/2019/08/23/jezuici-darby-futuryzm-prostytuujacy-sie-pastorzy-cz-iii/

  “TERRORYZM SZCZEPIONKOWY PFIZERA, CZYLI JAK PRZERZUCIĆ CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYMORDOWANIE LUDZKOŚCI NA RZĄDY KRAJOWE I UZYSKAĆ CAŁKOWITĄ BEZKARNOŚĆ DLA TWÓRCÓW I WŁAŚCICIELI TEJ BIOLOGICZNEJ BRONI ZWANEJ COWIDEM”

  https://boskamatryca.pl/booming/swiat/

  ====

  1. Garbaty anioł zszedł na ziemię, powiedział: „nigdzie stąd nie pójdziecie, to więzienie. Choć wierzeń to macie zatrzęsienie, jesteście sami jak „Swoi” na antenie. Od dwóch tysięcy lat, porządkujecie świat według zasad, w herbie których jest topór i tasak. Przez kraj długi i szeroki płyną marzeń potoki. Jak przeżyć życie bez większych obrażeń? Powiedzcie mi. Ile jeszcze dni minie, zanim zobaczycie, że świat wyginie? Może zobaczycie, a może nie, przecież jesteście zamknięci jak kupa w klozecie. Jak to? Za dużo rzeczy tu przechodzi gładko. Coś mi się wydaje, że się rozbrykało stadko. Zrobię tu porządki, rozwieje wasze mrzonki. Jesteście tak potrzebni, jak ziemniaczane stonki”. „A co to, kurwa?” – powiedział ktoś z tłumu. „Czy ty przypadkiem nie zgubiłeś rozumu, gdzieś po drodze lecąc tu na jednej nodze, by pleść bzdury, robić miny jak kosze z wikliny? My wszyscy jesteśmy z tej samej gliny. Popełniamy błędy, bo życie ma zakręty, to jest logiczne, długie jak drzewo genealogiczne naszej rasy, ty trafiłeś w takie czasy. Życie to twardy orzech, każdy orze jak może, a ty „bum-pierdut”, o mój Boże i masz pretensje i wyrzuty, ty durny łbie zakuty. Jesteś tak potrzebny, jak kotu buty”. Garbaty anioł na to: „Skończ pierdolić tato, to ty jesteś matoł, jak nie to udowodnij. Powiedz mi tak, żeby wszyscy byli zgodni. Co wy tu robicie, odkąd powstało życie?!” Zaległa cisza wręcz grobowa. Nie powiedział nikt ni słowa. Pomyślałem, oto szansa wyjątkowa. Wychyliłem się, uderzyłem tak: „A ja wiem, ja wiem, co my tu robimy, po co na ten, na ten świat przychodzimy. Jeśli oczy otwierasz szeroko, pytasz czemu, spoko powiem ci, więc nadstaw dobrze uszy”. W ciszy nikt się nie poruszył, nie zaszeleści, nie zaszeptał, nikt nawet w miejscu nie zadreptał. Wszyscy czekali, oczy we mnie wlepiali. Doleciał mnie pomruk aprobaty z oddali. Pomyślałem – „tak, tak — to jest ta chwila, teraz moje ego zajebiście bardzo gila sytuacja, w której jestem centrum jak atrakcja turystyczna, ściśle jak akademia ekonomiczna. Myślę, czasem się przyśni, komu wydaje się, że oto spotkał kolesia, który wszystko wie”. Tysiąc uwag skierowanych we mnie, ich oczekiwania spełnię, obronię tezy, jak He-Man Eternię. Nie jestem idiotą, by mówić: „jestem tutaj po to, otwieram usta i niechaj płynie czyste złoto”. Nagle wiatr moim oknem skrzypnął, ja się obudziłem, a garbaty anioł zniknął

   Tekst Piosenki pt. : Konfrontacje pochodzi ze strony:
   https://www.tekstowo.pl/piosenka,kaliber_44,konfrontacje.html

   Google Wideo – KALIBER 44 KONFRONTACJE

   https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&tbm=vid&sxsrf=AOaemvJxF2Wt2qneNiFsDzCypWQe_xbSXA%3A1635501432910&q=Kaliber+44+Konfrontacje&oq=Kaliber+44+Konfrontacje&aqs=heirloom-srp..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *