Zatrzymać bezprawną cenzurę – Czego Ci lekarz nie powie – Bogusław Tęczar

7 thoughts on “Zatrzymać bezprawną cenzurę – Czego Ci lekarz nie powie – Bogusław Tęczar

  1. Garbaty anioł zszedł na ziemię, powiedział: „nigdzie stąd nie pójdziecie, to więzienie. Choć wierzeń to macie zatrzęsienie, jesteście sami jak „Swoi” na antenie. Od dwóch tysięcy lat, porządkujecie świat według zasad, w herbie których jest topór i tasak. Przez kraj długi i szeroki płyną marzeń potoki. Jak przeżyć życie bez większych obrażeń? Powiedzcie mi. Ile jeszcze dni minie, zanim zobaczycie, że świat wyginie? Może zobaczycie, a może nie, przecież jesteście zamknięci jak kupa w klozecie. Jak to? Za dużo rzeczy tu przechodzi gładko. Coś mi się wydaje, że się rozbrykało stadko. Zrobię tu porządki, rozwieje wasze mrzonki. Jesteście tak potrzebni, jak ziemniaczane stonki”. „A co to, kurwa?” – powiedział ktoś z tłumu. „Czy ty przypadkiem nie zgubiłeś rozumu, gdzieś po drodze lecąc tu na jednej nodze, by pleść bzdury, robić miny jak kosze z wikliny? My wszyscy jesteśmy z tej samej gliny. Popełniamy błędy, bo życie ma zakręty, to jest logiczne, długie jak drzewo genealogiczne naszej rasy, ty trafiłeś w takie czasy. Życie to twardy orzech, każdy orze jak może, a ty „bum-pierdut”, o mój Boże i masz pretensje i wyrzuty, ty durny łbie zakuty. Jesteś tak potrzebny, jak kotu buty”. Garbaty anioł na to: „Skończ pierdolić tato, to ty jesteś matoł, jak nie to udowodnij. Powiedz mi tak, żeby wszyscy byli zgodni. Co wy tu robicie, odkąd powstało życie?!” Zaległa cisza wręcz grobowa. Nie powiedział nikt ni słowa. Pomyślałem, oto szansa wyjątkowa. Wychyliłem się, uderzyłem tak: „A ja wiem, ja wiem, co my tu robimy, po co na ten, na ten świat przychodzimy. Jeśli oczy otwierasz szeroko, pytasz czemu, spoko powiem ci, więc nadstaw dobrze uszy”. W ciszy nikt się nie poruszył, nie zaszeleści, nie zaszeptał, nikt nawet w miejscu nie zadreptał. Wszyscy czekali, oczy we mnie wlepiali. Doleciał mnie pomruk aprobaty z oddali. Pomyślałem – „tak, tak — to jest ta chwila, teraz moje ego zajebiście bardzo gila sytuacja, w której jestem centrum jak atrakcja turystyczna, ściśle jak akademia ekonomiczna. Myślę, czasem się przyśni, komu wydaje się, że oto spotkał kolesia, który wszystko wie”. Tysiąc uwag skierowanych we mnie, ich oczekiwania spełnię, obronię tezy, jak He-Man Eternię. Nie jestem idiotą, by mówić: „jestem tutaj po to, otwieram usta i niechaj płynie czyste złoto”. Nagle wiatr moim oknem skrzypnął, ja się obudziłem, a garbaty anioł zniknął

   Tekst Piosenki pt. : Konfrontacje pochodzi ze strony:
   https://www.tekstowo.pl/piosenka,kaliber_44,konfrontacje.html

   Google Wideo – KALIBER 44 KONFRONTACJE

   https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&tbm=vid&sxsrf=AOaemvJxF2Wt2qneNiFsDzCypWQe_xbSXA%3A1635501432910&q=Kaliber+44+Konfrontacje&oq=Kaliber+44+Konfrontacje&aqs=heirloom-srp..

 1. “Dowiodła, Że Większość Gwałtów Dokonują Imigranci – Zajęła Się Nią Prokuratura” – (Szwecja)

  Prof. medycyny Kristina Sundquist z Uniwersytetu w Lund jest podejrzana o złamanie etyki w związku z badaniami, w których dowiodła, że większość gwałtów dokonują imigranci. Prokuratura wszczęła w jej sprawie śledztwo. Współautor badania, Ardavan Khoshnood, w rozmowie z PAP tłumaczy, że naukowcy wcześniej nie przeprowadzali takich analiz, bo „nie chcieli być posądzani o ksenofobię”.

  https://nczas.com/2021/10/29/dowiodla-ze-wiekszosc-gwaltow-dokonuja-imigranci-zajela-sie-nia-prokuratura/comment-page-1/#comment-1486169

  1. Ile gwałtów na ciele i umyśle (duszy) jest dokonywanych, których nieobejmują rzadne statystyki, gdyż nie są zgłaszane – Któż to wie?

   Dotyczy to osób skutecznie zastraszonych oraz osób uzależnionych od różnego typu używek… Czyli w wielu przypadkach także od gwałcicieli.

 2. “Nielegalny Imigrant Miał Przy Sobie 130 000 Euro – Fałszywych” – (01-11-2021)

  W Paryżu zatrzymano koło Hal Senegalczyka bez prawa pobytu we Francji. Skonfiskowano mu 130 000 fałszywych euro. Zatrzymany podczas kontroli policyjnej 43-latek został tymczasowo aresztowany.

  Podczas rutynowej kontroli okazało się, że Senegalczyk nie miał papierów pobytowych. Za to miał przy sobie kopertę, a w niej 200 fałszywych banknotów. Policja przeprowadziła dalej przeszukanie jego mieszkania w podparyskim Pantin w departamencie Seine-Saint-Denis.

  Tam znaleźli prawie 130 000 fałszywych euro. Było to ponad 1000 banknotów o dobrej jakości w nominałach po 100, 50 i 20 euro. Co ciekawe, ten nielegalny migrant był już znany policji z wielu przestępstw związanych z narkotykami i paserstwem. Dziwnym trafem nikt go z kraju nie wydalił.

  Podczas przesłuchania stwierdził, że jest tylko „mułem” pracującym dla sieci fałszerzy pieniędzy. Policja zwraca uwagę, że banknoty były bardzo dobrze podrobione i trudne do rozpoznania. Według policji mogą pochodzić z okolic Neapolu.

  Podrabianie lub fałszowanie monet i banknotów jest uznawane za przestępstwo zagrożone we Francji karą nawet do 30 lat pozbawienia wolności oraz grzywną w wysokości 450 000 euro. Jest to jednak kraj, w który w strefie euro ma największe problemy z podrabianiem pieniędzy.

  (“Woda Na Młyn” do wycofania gotówki w skali globalnej)

  https://nczas.com/2021/11/01/nielegalny-imigrant-mial-przy-sobie-130-000-euro-falszywych/

 3. Gdzie mieszka kontrowersyjny szwedzki polityk? Ile zarabia mój sąsiad? Jakie poparcie polityczne ma moja dzielnica? Czy mój kolega z pracy brał udział w procesie sądowym? Ku zaskoczeniu wielu osób, wszystkie te informacje są dostępne (w większości za darmo) w Internecie! Możecie wpisać imię i nazwisko zameldowanej osoby w Szwecji i wszystkie jej dane podane są jak na tacy – imiona i nazwisko, adres zamieszkania, stan cywilny, posiadane auta, firmy i współlokatorzy. Gdzie tych informacji szukać? I jak to w ogóle możliwe w czasach RODO?

  “Wyguglaj Szweda – adres zamieszkania i zarobki na Hitta, Ratsit czy MrKoll” – (Wideo)

  https://www.youtube.com/watch?v=oaaOfVAtlTE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *