Nie ma żadnych wątpliwości – Cud się wydarzy – Aja Iskra

39 thoughts on “Nie ma żadnych wątpliwości – Cud się wydarzy – Aja Iskra

 1. I jeszcze jedno! Zmiana świata nastąpi tylko w naszym postrzeganiu. To jest trudne do pojęcia, ale działa to w oparciu o fizykę kwantową. Nasza siła i moc uruchomiona sprawi, że ścieżka się zmieni i wraz z nią zmieni się rzeczywistość. Przeskoczymy jak gdyby do innej ścieżki programowej. W naszym świecie dokona się zmiana, zmiana oczekiwana i będzie dotyczyć wszystkiego co postrzegamy. To jest naprawdę niesamowite i zarazem piękne!

  1. Tak, działa to w oparciu o fizykę kwantową, ale i też dlatego zmiany jakie daje nie następują tylko w naszym postrzeganiu. Jak najbardziej zachodzą zmiany na poziomie fizycznym.

  2. Tak masz nieco szersze spojrzenie na to co jest niż przeciętny człowiek, ale i tak miej świadomość, że to i tak jest tylko część dużo, dużo, większej prawdy.

 2. Poradnik Duchowy – [zmieszczony w komentarzach] – na obecne czasy –
  Spis treści
  1 – Przebudzenie
  2 – Wygląd duszy ducha
  a – Serce – b – Zagrożenia
  3 – Energia seksualna
  4 – Totalne zwiedzenie
  a – wahadełko – b – Jestem – Bogiem – Stwórcą – Źródłem ?
  c – Jestem Bogiem – kocham siebie ?
  d – Niema dobra ani zła ? – e – Nie oceniaj ?
  5 – Przebudzenie energetyczne
  6 – Podnoszenie swoich wibracji – energii
  7 – Wewnętrzny i zewnętrzny uśmiech
  8 – Cisza umysłu
  9 – Nadzieja
  10 – Korzenie
  11 – Podsumowanie
  https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/04/30/mandale-drogi-do-duchowych-transformacji-30-kwietnia-2021/#comments

 3. Czy mogłabym dostać jakąś wiadomość na maila dlaczego mój komentarz nie został opublikowany? Tam były dość ważne informacje. Książka, którą poleciłam jest naprawdę przydatna w tym temacie. Bardzo proszę o jakąś podpowiedź co zrobiłam nie tak, że mnie ocenzurowano.

 4. Serdeczne pozdrowienia dla wspaniałego duetu.Wielki profesjonalizm w rozpowszechnianiu pozytywnej energii. Tak trzymać !!!!!!!
  P.S
  Takie rzeczy doświadczam dość często i nazwałem to wizualizacją. Dzieliłem się spostrzeżeniami dokładnie w omawianym zakresie ze znajomymi i przyjaciółmi , to ciekawe bo nikt nie interpretował tego w taki sposób. To nie są przypadki , to działa.
  Pozdrowienia z Gdańska i okolic.

 5. Wspaniała audycja , kolosalna ilość pozytywnej energii. Aja Ty jesteś tą iskrą która wyjdzie z Polski. Dajecie takiego kopa , brak słów. Pozdrawiam Robert z Oławy

 6. Aju czy ty na prawdę nie masz jeszcze świadomości, że ty nie zostałaś stworzona? Także jaki Stwórca?, o jakim stwórcy ty mówisz ? Czyżbyś nazywała Stwórcą tych, którzy stworzyli tylko ciała materialne? A masz w ogóle świadomość jakie to istoty stworzyły te ciała materialne, i co sobą tak naprawdę reprezentują?. No zastanów się troszeczkę nad tym.

 7. Czy to jest trudne, poczuć się dzieckiem miliardera? Wcale!
  Czuć się emanacją Doskonałości, od której się pochodzi- czy to może być trudne? 🙂
  Trudne to raczej było czuć się marnym pyłem, nieudacznikiem itd itp co tam nam próbowali setkami lat młotkować.
  Wiecie co? Poczułam w końcu ulgę że mogę czuć się bosko!
  Uwielbiam słodycze i teraz to tak jakby ktoś by mnie namawiał, żebym codziennie trenowała i regularnie jadła krówki, albo ptasie mleczko śmietankowe. Och! ale byłabym zasmucona takimi treningami 😉
  Najdłuższa drogę jaką mamy do pokonania ; to z głowy do serca ….Z wiedzieć do czuć, to co wiemy. Pozdrawiam trenujących w byciu dzieckiem miliardera!

 8. Ostrzelano z broni palnej służby bezpieczeństwa i strażaków – przykazały służby bezpieczeństwa publicznego we wtorek – (23-11-2021)
  „Interweniowaliśmy w związku z palącymi się śmietnikami, pomagając strażakom w dzielnicy Sainte-Therese około 23.30. Ostrzelano nas. Około 1.45 (w nocy) podpalono inne śmietniki i samochody. To właśnie w tym momencie doświadczyliśmy wielokrotnego ostrzału z broni o kalibrze 9 mm”.
  https://nczas.com/2021/11/23/protesty-przeciw-covidowym-restrykcjom-manifestanci-ostrzelali-sluzby-bezpieczenstwa-video/
  Broń Palna Drukowana Na Drukarkach 3D
  (The World’s Largest 3D Gun Repository)
  https://defcad.com

  1. Czyżby “Pożary Taktyczne”… (?)

   Rozlokowanie strzelców wokół terenu planowanych podpaleń – Podpalenia i oczekiwanie na przyjazd służby bezpieczeństwa i strażaków.

 9. “Szkoła Klausa Schwaba Dla Dyktatorów Covid” – (23-11-2021)
  Jak to się dzieje, że ponad 190 rządów z całego świata wprowadzało te same obostrzenia kowidowe?
  Odpowiedź może leżeć w szkole Young Global Leaders, która została założona i zarządzana przez Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego.
  Oprócz tego, że politycy dostają wytyczne, co i jak robić, to jeszcze wielu z nich przeszło szkolenie w Young Global Leaders.
  Oprócz tego, że politycy dostają wytyczne, co i jak robić, to jeszcze wielu z nich przeszło szkolenie w Young Global Leaders.
  Niemiecki ekonomista, dziennikarz i autor Ernst Wolff, ujawnił kilka faktów na temat tej szkoły.
  https://prorogeopolityka.pl/post/szkola-klausa-schwaba-dla-dyktatorow-covid

  1. Krytykowana wiele razy tzw. demokracja, została po cichu anulowana. Wielkimi krokami na arenę widoczną już dla wszystkich, wkracza korporacjonizm.
   Do tej pory wiele rzeczy robili za kurtyną. Dzisiaj mamy bardzo dużo informacji, które wyraźnie wskazują, że państwa zamieniono w korporacje. Politycy szkoleni są przy użyciu prywatnych funduszy. Cały świat zamienił się w korporacjonizm.

 10. „Bezbronne ludzkie tajemnice,
  Dalekonośna woń fermentu:
  Szeptem szpiegowi donosiciel
  Zdradza tożsamość dysydentów.
  Szare habity wśród opończy
  Zdają się słuchać nader bacznie:
  Bo pewne jest, że coś się kończy,
  Ale ważniejsze – co się zacznie”
  Fragment tekstu piosenki Jacka Kaczmarskiego – „Przepowiednia Jana Chrzciciela”
  https://www.piosenkaztekstem.pl/opracowanie/jacek-kaczmarski-przepowiednia-jana-chrzciciela-wg-obrazu-p-breughla-st/
  “Przepowiednia Jana Chrzciciela – Kaczmarski” – (Wideo)
  Animacja Muzeum Narodowego w Krakowie do obrazu Pietera Brueghla Młodszego “Kazanie św. Jana Chrzciciela” – kopii obrazu P. Bruegla Starszego pod tym samym tytułem.
  https://www.youtube.com/watch?v=KNJ0UHFs9-o
  “Rzym Odnotowuje Rekordy Ekstremalnych Zjawisk. Nie Ma Przypadków” – (25-11-2021)
  https://nczas.com/2021/11/25/rzym-odnotowuje-rekordy-ekstremalnych-zjawisk-nie-ma-przypadkow/comment-page-1/#comment-1506732
  „Upadł, upadł Babilon – stolica.
  I stała się siedliskiem demonów
  i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego… Bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się ogromem jej przepychu. I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: Bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie”
  (Apokalipsa 18:2-5)
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1106

   1. “Dilerzy Narkotyków Pobili w Paryżu 7 Policjantów. Wśród Sprawców Nielegalny Migrant z Gabonu” – (26-11-2021)
    Plac de la Bataille, koło metra Stalingrad w 19. dzielnicy Paryża, to okolica opanowana przez nielegalnych migrantów i gangi narkotykowe. Funkcjonariusze byli po służbie i nie posiadali broni. Według policyjnego źródła, zostali zaatakowani przez kilkunastu znanych policji dilerów łańcuchami z kłódkami, butelkami i pałkami teleskopowymi.
    https://nczas.com/2021/11/26/dilerzy-narkotykow-pobili-w-paryzu-7-policjantow-wsrod-sprawcow-nielegalny-migrant-z-gabonu/

 11. Ta kobieta wie co mówi. Jest lekarz w stanach, który uczy jak programować swoje cialo!!! Jak działa samoleczenie!!!
  A czemu od tysięcy lat nam mówili coś innego…
  Polecam film!!!
  Również proszę, aby Pan Janusz się zainteresował FAKENASA.

  1. “Rząd Próbował Wprowadzić 36-Godzinny Lockdown. Mieszkańcy Podpalili Budynki, Wezwano Policję z Innego Kraju” – (26-11-2021)
   Rząd Wysp Salomona zapowiedział 36-godzinny lockdown. Wkurzeni ludzie jeszcze tłumniej wyszli na ulice i podpalili budynki rządowe. Australia wysłała policyjne posiłki, by stłumić społeczny bunt.
   https://nczas.com/2021/11/26/rzad-probowal-wprowadzic-36-godzinny-lockdown-mieszkancy-podpalili-budynki-wezwano-policje-z-innego-kraju-video/

   1. Skuteczniejszym efektem (nie tylko psychologicznym) byłoby raczej podpalenie domów (rezydencji) dyktatorów tego zamordyzmu… poukrywanych w wielu krajach.

    Totalne wyłączenie prądu w wybranych obiektach być może nawet łatwiejsze niż samo podpalanie…(?)
    Trudno jest „upilnować” całą sieć przesyłową oraz transformatory i rozdzielnie energii elektrycznej.

    1. Totalne wyłączenie prądu przez uszkodzenie złącza kablowego tzw. ZK to bardziej desperacka opcja. Wymaga bowiem działania bezpośrednio przy obiekcie (budynku) “okamerowanym” monitoringiem.
     Zdesperowanych (zdecydowanych) ludzi stać jednak na wiele…
     Każdy budynek posiada złącze kablowe tzw. ZK gdzie jest granica połączenia sieci z instalacją budynku. Uszkodzenie ZK jest równoznaczne z brakiem prądu w obiekcie.
     Google Zdjęcia – ZŁĄCZE KABLOWE ZK BUDYNKU
     https://www.google.com/search?q=z%C5%82%C4%85cze+kablowe+zk+budynku&client=ms-opera-mini-android&sxsrf=AOaemvJ7ynii009nTO2YhI5vUn_UXifGWA:1638096217452&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjjiZj577r0AhXEs4sKHXYoA3YQ_AUIBigB&biw=360&bih=570

 12. “Konflikt Hybrydowy z Białorusią i Nowa Polska Armia” – (Wideo 13-11-2021)
  Kryzys migracyjny wywołany przez Białoruś to dla Polski pierwsze namacalne doświadczenie okresu chaosu, jaki powstaje przy upadaniu unipolarnego porządku jaki znaliśmy do tej pory. Dla polskich władz to koniec geostrategicznej drzemki, w jakiej tkwiły przez ostatnie 30 lat
  https://www.youtube.com/watch?v=-J7z8UUkhTc
  “Czy Ukrainie Grozi Pełnoskalowa Rosyjska Agresja” – (Wideo 23-11-2021)
  Od kilku miesięcy Federacja Rosyjska utrzymuje wojska w sile blisko 100tys żołnierzy przy granicy z Ukrainą. Kijów ma duże problemy wewnętrzne, a nadchodząca zima może wywołać skrajny kryzys energetyczny. Ponadto niepokojąca narracja płynąca z Kremla podważa odrębność narodu ukraińskiego.
  https://www.youtube.com/watch?v=jidG84Mpe2c

  1. “Wojna w Kosmosie. Przewrót w Geopolityce” – Jacek Bartosiak
   Książka o pokoju i wojnie na Ziemi i w Kosmosie.
   Nowa kosmiczna gospodarka i postępująca rewolucja informacyjna.
   Wielkie strategie i wielkie mocarstwa.
   Rywalizacja Eurazji i Oceanu Światowego.
   “Ludzkość Wychodzi Poza Ziemię. A Za Ludźmi – Jak Zawsze – Podąża Wojna” – (George Friedman)
   https://ksiazki.jacekbartosiak.pl

  2. Czy Wrzesień z 1939 może się powtórzyć? Rywalizacja między wielkimi mocarstwami wchodzi w fazę krytyczną.
   Stany Zjednoczone wycofują się z Europy, aby skupić się na Pacyfiku. A to oznacza, że amerykańskie gwarancje dla Polski stają się coraz bardziej iluzoryczne. Na jakich sojuszników naprawdę możemy liczyć? Czy grozi nam rosyjska agresja i nowa Jałta? Na te pytania i wiele innych nie mniej palących próbują odpowiedzieć w książce „Nadchodzi III Wojna Światowa” znany geopolityk Jacek Bartosiak i publicysta historyczny Piotr Zychowicz.
   “Nadchodzi III Wojna Światowa. Jacek Bartosiak. Piotr Zychowicz. Audiobook PL” – (Wideo)
   https://www.youtube.com/watch?v=pnSaBK639-8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *