To wielka ulga dla ofiar – Sąd we Francji zaakceptował pozew zbiorowy przeciw firmie gigantowi San

2 thoughts on “To wielka ulga dla ofiar – Sąd we Francji zaakceptował pozew zbiorowy przeciw firmie gigantowi San

 1. ” ANGLIA KOŃCZY WSZYSTKIE ŚRODKI COViID – Nigdy więcej paszportów Vax, nigdy więcej masek, nigdy więcej ograniczeń!

  19 STYCZNIA 2022

  Boris Johnson, premier Wielkiej Brytanii, ogłosił pełne i kompletne END dla wszystkich środków COVID. Nigdy więcej masek, żadnych poświadczeń szczepień, żadnych ograniczeń.

  Oto on, zwracając się do brytyjskiego parlamentu, ogłaszając koniec farsy COVID, która zniszczyła gospodarki wszystkich naszych narodów, zniszczyła firmy rodzinne, stworzyła całą klasę szaleńców COVID , którzy zamknęli się w strachu lub krzyczeli na innych ludzi przez maski, wszystko dla wirusa o 99% przeżywalności. ”

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/england-ends-all-covid-measures-no-more-vax-passports-no-more-masks-no-more-restrictions

 2. ” Światowa narracja Covid upada!! Aktualizacje z Francji, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Niemiec, Kazachstanu (Lekarze i politycy w biegu)..”
  https://beforeitsnews.com/alternative/2022/01/world-covid-narrative-collapsing-updates-from-france-uk-brazil-germany-kazakhstan-doctors-and-politicians-on-the-run-crowhouse-video-3765624.html

  Wybuchowe video: dr David Martin: Kim „oni” są: „Imiona i twarze ludzi, którzy zabijają ludzkość”
  ” To jest pełna prezentacja przemówienia dr Davida Martina na Red Pill Expo ujawnia „oni” – imiona i twarze ludzi, którzy stworzyli ten „teatr terroru” Covida i którzy mordują dorosłych i dzieci swoją bronią biologiczną .

  Nie tylko wzywa winowajców i umieszcza ich nazwiska na ekranie, ale ujawnia, w jaki sposób „obowiązkowy zastrzyk” został zaplanowany w 2015 roku i ujawnia ukryte korporacje sponsorujące, które za tym wszystkim stoją.”

  https://beforeitsnews.com/alternative/2021/11/explosive-dr-david-martin-who-they-are-the-names-and-faces-of-the-people-who-are-killing-humanity-video-3761634.html

  Plan oznakowania nas dla systemu niewolników Nowego Porządku Świata! – Dr. Joseph Mercola +Musisz zobaczyc to wideo
  https://www.theburningplatform.com/2022/01/16/the-plan-to-tag-us-for-the-new-world-order-slave-system/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *