Dziewiąta rozmowa Macrona z Putinem – Co z tego może wynikać – Zbigniew Stefanik


Posted on 29 marca 2022
2950 views

32 thoughts on “Dziewiąta rozmowa Macrona z Putinem – Co z tego może wynikać – Zbigniew Stefanik

 1. Dawno tu nie byłem, ale jak usłyszałem tego stefanika to mam już dość, co za dzban. Nie mam ochoty słuchać tvpis bis

 2. Macaron czy Tusk to jedno … To nie ma żadnego znaczenia. Ważne jest to co juz mowilem. Ukraina będzie neutralna na wzor Szwajcarii. To jest bardzo dobra rzecz dla wszystkich. To zaczyn demokracji bezposredniej i wzorzec dla reszty. Poza tym wojna przywrócila znaczenie dobra i większość ludzi opowiedziala się za dobrem.

 3. Ten facet jest ustawiony w jedną stronę i powiela to co mówi tvpis i nie można z nim dyskutować. Z tej Francji to on widzi to co mu media powiedzą.

 4. Ponownie, Pan Stefanik ma dużo błędnych informacji a najgorsze to to że w nie bezkrytycznie wierzy.
  Widać ze źródeł których słucha wynika że,:—–
  Rosja istnieje tylko po to by: zawładywać światem nie licząc się z niczym podobnie jak to robi amerykańskie CIA, a naród rosyjski żyje tylko po to by mordować dzieci, kobiety w ciąży, inwalidów, zakonnice, starcie paliw, nawozów, dalej- przymusza macdonaldy, coca cole, inne adidasy by działały u niego w ROSów itp itd, a Putin tylko po to by bombardować przedszkola, żłobki, szkoły, domy weselne, szpitale, bloki mieszkalne w których są matki z dziećmi na rękach. A w ogóle Putin to po to żyje by terroryzować Europę, okradać ją z pieniędzy, zabraniać mówić jej 35 językami, wymuszać na niej kupowanie tylko u siebJI i w ogóle terroryzuje cały świat. TYM PODOBNE BREDNIE SŁUCHAMY NA OKRĄGŁO.

  1. Ty jeszcze na wolnosci ABW cie nie uciszyło? Mam nadzieje , ze uczyni to Prokurator Generalny i przerwie twoja działalność agenturalna. O tym, se jestes po prostu zdrajca i platnym szpionem., swiadcza rowmiez poprzednie twoje komentarze w innych filmach.

 5. Duze uznanie i szacunek dla Pana Stefaniaka za nazywanie rzeczy po imieniu. Zbrodniarz wojenny fiutin . wcześniej czy później poniesie zasluzona kare za popełnione zbrodnie.. Nie ma zadnego usprawiedliwienia dla Rosji, ktora najechała na niepodległe panstwo, odnosi sie rowniez do najazdu w pzeszlosci NATO na Jugoslawie, jak i tez USA i innych panstw za na Irak. Taka sama miara , takie same zbrodnie popełnione na Narodach. Obecnie nie sa wazne zaszłości historyczne pomiedzy Ukraina , a Polska, zwłaszcza , ze obie strony maja duzo za pazurami, przyjdzie czas na obiektywne i uczciwe rozwiązanie i porozumienie. Chwala Ukrainie za ich dzielna walke, Oni walczą rowniez za Nasza wolnosc, gdyby nie Ich bohaterstwo, My bedziemy nastepnymi ofiarami. Kto tego nie rozumie jest glupcem , albo agentem zbrodniczego rezimu Glupcow do wariatkowa, a agentow pod sciane.

  1. Nauwyzszy czas wprowadzić stan wojenny!! Ojczyzna w niebezpieczeństwie, a agentow i zdrajców pod sad dorazny, wyroki wokonac niezwloczmne.

 6. Byly doradca do spraw bezpieczeństwa narodowego USA John Bolton powiedział , ze jego zdaniem prezydent Rosji Wladimir fiutin “czekal” na ewentualne wycofanie sie Stanów Zjednoczonych z NATO, twierdząc, ze poprzedni prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump prawdopodobnie wykonałby taki ruch, gdyby zostal ponownie wybrany. Jak dobrze sie stalo, ze ten oszust podatkowy, dewiant seksualny i arogant nie zostal wybrany, sprzedałby Putinowi nie tylko Ukraine ale rowniez Nas i resztę Europy.

 7. Chętnie oglądam NTV i cenię wiedzę oraz wyważone wypowiedzi p. Zagórskiego. Tym razem interlokutor pana Janusza ma mocne sentymenty proukraińskie, co czyni dyskusję mało obiektywną. Na każdej wojnie dzieją się różne nieprzyjemne rzeczy, ale by armia rosyjska dokonywała masowych mordów na ludności, bądź co bądź, rosyjskojęzycznej czy o rosyjskiej orientacji ( a takie są stosunki etniczne na terenach objętych wojną), jest mało prawdopodobne. Natomiast niechlubną historię, mentalność i obecne banderowskie inklinacje Ukraińców zna prawie każdy Polak, a ich obecny rząd to banda faszyzujących malwersantów ! Sama wojna to wynik manipulacji światowych, banksterskich pseudo-elit, których jednym z narzędzi jest NATO. Wojna ta to kolejny trybik w wehikule zdążającym w kierunku transhumanistycznego NWO, więc angażowanie się w te zmagania, po czyjejkolwiek stronie, to spełnianie oczekiwań scenarzystów NWO. Frapuje mnie bardzo ten polski afekt dla strony ukraińskiej, ale nie dziwi, ponieważ społeczeństwo polskie zostało po 1945 (i pózniej) nasycone elementem ukraińskim. A nasz rząd, w nie naszym konflikcie, próbuje grać w rosyjską ruletkę. Boże miej nas w opiece!

 8. Panie Stefanik, pan uprawiasz ukraińską propagandę. I molestuje nas jakimiś “niepodważalnymi” “prawdami”.

 9. Podstawą obecnej konfrontacji Ukraina – Rosja jest status Ukrainy: czy to jest niepodległe, samodzielne państwo, czy pozostaje cały czas formalnie i strukturalnie połączona z Federacją Rosyjską. Na gruncie polskim były przy okazji tak zwanej transformacji ustrojowej próby usamodzielnienia Śląska i mogły się sprawy potoczyć tak, że przy wsparciu Niemiec albo Czech Śląsk odłączyłby się od Polski. Tak to wygląda – to jest przeciąganie liny.
  A jeśli chodzi o te “uprowadzenia” – takich ludzi trzeba karmić i pilnować , krótko mówiąc wiąże to własne siły i czy warto ? Jaki pożytek ? Może wywieźli Rosjan ?

 10. Polecam audycje pani Ewy Paweli o sytuacji we Francji przed wyborami. Jeżeli temat Ukrainy ma wpływ na wybory we Francji, to ujawnia podszewkę działalności Załęskiego.

 11. Myślę, że francuskie służby bezpieczeństwa powinny zainteresować się działalnością Zbigniewa Stefanika.

 12. Centralizacja jest faktem i podam przykład z naszego podwórka – przytoczę tekst z portalu ZUS: ” ZUS przejmie od przedsiębiorców obowiązki ustalania wysokości składek, które należy opłacić, i zgłoszenia oraz wyrejestrowania z ubezpieczeń. Przedsiębiorca będzie przekazywał do ZUS jednolity plik ubezpieczeniowy z informacjami na temat sytuacji swojej i swoich ubezpieczonych. Na podstawie tych danych ZUS wykona odpowiednie operacje i poinformuje przedsiębiorcę o ich wyniku. Jeśli przedsiebiorca nie będzie miał zastrzeżeń do wyliczeń ZUS, to wystarczy< że opłaci składkę". Czyli jedno przedsiębiorstwo czyli ZUS wśliźnie się w kompetencje i struktury innych przedsiębiorstw wykorzystując represyjne narzędzia udostępnione ZUSowi przez państwo.

 13. Mnie osobiście dziwi nadreprezentatywność pewnej grupy, sam już nie wiem, religijnej, społecznej… Na pewno nie narodowościowej. Gdzie by w tym konflikcie Rosja-Ukraina nie grzebnął to wychodzą Żymianie… Prześledziłem dokładnie wątek tego konfliktu i wychodzi mi na to, że Żymianie z UK regulują swoje stosunki z żymianami ze wschodu. Oczywiście kosztem Słowian (nie pierwszy już raz)

 14. Może niech ktoś panu nienormatywnie szczupłemu wytłumaczy, że tu nie chodzi o starcie Ukraina VS Rosja. Ten Pan szczupły inaczej kłamie i nie ma pojęcia co tam się dzieje.

 15. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej – Art. 54.
  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
  https://www.tour-de-konstytucja.pl/pdf/konstytucja.pdf

 16. Szanowny panie Zagórski, niewiem czy czyta pan komentaże, ale już kiedyś z okazji covidozy miał pan wywiad z tym gostkiem. Wtedy napisałem żeby dał pan sobie spokój z tym wpatrzonym w sufit. Posłuchać trzeba lepiej amerykańsiej dziennikarki śledczej LARY LOGAN na YOUTEBE Ona mówi zupełnie coś innego. niż ten środek główki kapusty z Fancjii. Z nim jest z pewnością coś nie teges.
  Życzę pomyślności.

 17. Nie po to unikam wiadomości w tv żeby słuchać wypocin takiego Stefanika, szkoda czasu na wywiady z nim panie Januszu!
  Poza tym polecam Maciej Maciak cw24

  1. Pan Janusz to dobry czlowiek i dlatego daje sie omotac takim zenujacym tubom i ciemniakom jak ten Stefanik. Nie da sie sluchac tego mainstremowego belkotu. Popieram, niech pan raczej zrobi wywiad z Maciejem Maciakiem. To niezwykle inteligentny i obeznany w polityce dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *