Wojna, Tyrania, Nowy ład – Prof. Bogusław Jasiński


Posted on 29 marca 2022
3333 views

13 thoughts on “Wojna, Tyrania, Nowy ład – Prof. Bogusław Jasiński

 1. Ciekawe co ten gość by powiedział o mordercach banderowskich, którzy mordowali Rosjan przed tą akcją, teatrem wojna na Ukrainie.

 2. Mam kompletnie odwrotny punkt widzenia do gościa NTV, ale korzystam z innych źródeł niż mainstreamowe. Wolałabym także, żeby demontażowi uległ deep state (a więc USA, kraje Zachodu wspierające banderowską Upadlinę) i cały, chory system przez nich zarządzany. Rosja niech sobie będzie Rosją.

 3. Bardzo ciekawy wywiad. Tak, obecnie świat jest w bardzo trudnej sytuacji. Bardzo łatwo zrozumieć co się dzieje, jeżeli przeanalizujemy Ewangelię zgodnie z pryncypiami inżynierii. Najważniejszą zasadą jest konstruowanie dynamicznych systemów (maszyn) aby one pracowały w stabilny sposób. Właśnie Ewangelia zawiera pełną gamę szczegółowych zasad, aby społeczny system funkcjonował stabilnie. Oczywiście zasady te są zaprezentowane językiem sprzed 2000 lat, ale jak ktoś zna fizykę, teorię badań operacyjnych czy teorię systemów, to bardzo łatwo dokona prawidłowego tłumaczenia.

 4. Pan Zagórski mógłby stosować swoje zalecenia dla mediów mejstimowych aby redaktorzy prowadzili kulturalne i grzeczne rozmowy. Mam wrażenie że zaprasza swoich rozmówców aby co chwila im przerywać i wtłaczać swoje poglądy. Wzorcem jest K. Wojewódzki ciagle cyniczne przerywanie rozmówcom . Serwowane czasem wartościowe podsumowania i analizy p. Zagorskiego w indywidualnych programach to jedno a wywiady z gośćmi proponuje więcej głosu dla gości kultura i jeszcze raz kultura o jaką apeluje do innych…🤔

 5. Jak zwykle gęba napchana kałem kłamstw. Małe państewka, które można owinąć wokół palca i nimi sterować. Oczywiście, że tereny Rosji podzieliliby między siebie Chiny, Turcja, może Kazachstan, no i trochę Japonia. Jasiński, ty nam takie bzdury sprzedajesz , że uczeń szkoły średnisj tego nie kupi. Idź sprzedawać garnki.
  Przypomnijcie sobie niezwykle “demokratyczne” procesy komunistów i niby-komunistów w USA. Taki jest “świat wartości, praw i zasad”.
  Te super jednostki to po prostu bandyci.

 6. Te nowe państwa podzielą los indian. Rosja nie potrzebuje wyzwolicieli. A wy się lepiej zajmijcie imperialistyczną butą Polaków.

 7. Niechaj z Polski i Polaków zostanie wyrwany raz na zawsze robak żydostwa, niech nigdy więcej nie ciągnie Polski na dno.

 8. Fantastyczny gość, fantastyczna rozmowa. Tylko jedna uwaga. Czy pan Zagorski mówiąc kolokwialnie moglby się wreszcie zamknąć i pozwolić profesorowi mówić?

 9. Było by fajnie gdyby Zagorski tyle nie gadał i pozwolił bardzo ciekawie mówiącemu gościowi swobodnie się wypowiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *