E-Parlament – Olbrzymie zainteresowanie zgłaszaniem kandydatów do ogólnopolskiego KRK

3 thoughts on “E-Parlament – Olbrzymie zainteresowanie zgłaszaniem kandydatów do ogólnopolskiego KRK

  1. Dzień dobry.

    Jednym z kandydatów do KRK powinien być Janusz Zagórki. Jest ku temu wiele przesłanek. Przede wszystkim jest inicjatorem tego ogromnego projektu. Ponadto posiada odpowiednie kompetencje i wieloletnie doświadczenie w działaniach społecznych. Jest po prostu liderem naszej sprawy. Nie wyobrażam sobie, żeby nie miał prawnego wpływu na zarządzanie KRK. Jeśli nie zgłosiłby swojej kandydatury, pozbawiłby możliwość zadecydowania społeczności RWL, czy ma być w szeregach KRK. Zawiódłby tych, którzy na niego liczą.

    Pozdrawiam serdecznie
    GS

  2. Pytanie do koordynatora Esejmiku w Wałbrzychu. Dlaczego brak kandydata z naszego miasta? W wyborach do Esejmiku głosowałem na kobietę, nie na wybranego koordynatora. Nie, nie miałem i nie mam żadnych zarzutów wobec jego dotychczasowej działalności dotyczącej sądów, prokuratur, policji, cieszę się że jest ktoś kto walczy z tym sy…, gó…, mafią. Ale wiedziałem i wiem, doświadczenie, taka walka to 24 godz. na dobę, nie będzie czasu na spotkania i działanie w Esejmiku. I tak się dzieje. Podobno nasz sejmik zebrał ponad dwustu ludzi. I co? I nic. Żadnego spotkania, żadnej informacji, żadnego planu, całkowita cisza. Tylko dzięki Januszowi Zagórskiemu wiem, i chyba także inni, co się dzieje. Na szczęście było spotkanie koordynatorów w Łodzi, też nikogo z Wałbrzycha, ale stamtąd mnóstwo informacji dzięki Panu J. Zagórskiemu i dzięki innym prowadzącym nasze głowy i serca. Więc proszę brzydko: koordynatorze Esejmiku w Wałbrzychu, rusz du.. i działaj bo nasz Esejmik padnie.

  3. Dziś widzę, że był jeden człowiek z Wałbrzycha, nieobecny na liście w dniu 29.12.21r. (sprawdzałem co najmniej dwukrotnie, oddałem głos na możliwość wzięcia udziału w wyborach krajowych dla około dziewięciu kandydatów – przeglądając nazwiska i miasta także nie znalazłem nikogo z W-ch). Wynika – kandydat pojawił się na dzień przed zakończeniem rejestracji kandydatów. Na dzień bo kandydaci do 30.10.21 r., głosowanie na ich poparcie do 31.12.21 r.. Beze mnie zebrał sześć głosów. Oczywiście, nie znam człowieka ale przed głosowaniem kandydaci będą się przedstawiać, sprawdzę wtedy na kogo głosować. Ponownie tym razem tylko proszę – Koordynatorze działaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *