Przymus szczypawkowania – Kaczyński przekroczył rubikon, oraz wokół tzw wywiadu z satanistą


Posted on 27 grudnia 2021
6558 views

22 thoughts on “Przymus szczypawkowania – Kaczyński przekroczył rubikon, oraz wokół tzw wywiadu z satanistą

 1. Chodzi chyba o to, żeby tym, którzy się jeszcze nie zaszczypawkowali podać preparat specjalny. Wtedy będzie można zrealizować każdy plan globalistów.

 2. Nie ma takich ludzi. To wszyscy obstawieni na stanowiskach reprezentanci synagogi szatana.
  Tylko porzucenie balwochwalstwa i wszelkich rytuałów i tradycji tylko z nazwy chcrzescijanskich i modlitwa do Boga Jedynego i jego syna-Chrystusa który jest jedynym pośrednikiem pomiędzy Bogiem a Ludźmi. Wszyscy pseudo świeci z różnymi Mariami i Madonnami na czele to tylko różne wizerunki tego samego diabła. Który jako upadły anioł jest hemafrodyta (obojniakiem) stąd zwiedzenie i całe panteony bogów bogiń i innych postaci jak Amen -ra wielbionych przez oszukanych ludzi. Kończąc modlitwę Amen to jak myślisz do kogo kierujesz swoje intencje i troski?Nie mówcie Amen Tylko niech się stanie ,niech się spełni , niech tak będzie. Itp. 10 przykazan tych prawdziwych nie te przerobione przez Satanistów w Wtykanie jest kluczem
  Tylko tyle i aż tyle.
  Zbliża się porwanie najwierniejszych slug Bożych pośród Słowian. Potem będzie wyprowadzenie reszty ludu” Izraela Bozego” na pustynie . Gdzie odbędzie się sąd nad Izraelem. Nie mylić z falywym Izraelem utworzonym sztucznie po 48roku w Palestynie. A reszta świata pozna gniew I sprawiedliwość Boga za zatwardzialosc i umiłowanie grzechu.

 3. Panie Januszu. Dziękuje ,że robi to Pan z sercem i uczciwością. Pan widzi to czego nie da się podważyć. Realizacja Plandemii trwa bo , wykorzystano w rządach …ludzi którzy są” zboczeńcami”. Oni nie mają skrupułów ,żyją tu i teraz . To smutne, że popierani są przez religijnych przywódców i zaprzedane TV rządom. Szokuje mnie naiwność ludzi którzy wierzą w ten materializm i pseudo dobro rządzących.
  Pana TV daje nadzieję ,że więcej ludzi zrozumie prawdę i zacznie myśleć a nie tylko ślepo wierzyć. Pozdrawiam gorąco i wiem ,że robi Pan to z sercem dla wszystkich .
  Dziękuję. Maria M.

 4. Kabała posiada taką technologię, że nawet ludzie z wykształceniem wyższym, tytułami prof. nie są sobie wyobrazić tej technologii. Technologia ta odbiega całkowicie od oficjalnych obowiązujących nauk. Kabala otrzymała te technologie od pozaziemskich cywilizacji (Anunaki itp.).
  3/4 populacji ziemskiej mają w mniejszym lub większym stopniu genetykę gadzią, nie posiadają empatii. W planie jest, że ci tzw. ludzie kompletnie znikną z Ziemi. Iluminaci wiedzą o tym i postanowili, że jeśli to się stanie to nie pozostawią na tej ziemi kamienia na kamieniu.
  Dlatego stworzyli tajną armię składającą się z milionów wojowników tu na ziemi. Ci wojownicy nie wiedzą o tym, że są zaprogramowani (chipy). Oni zostaną przez 5G aktywowani. Ich zadaniem, będzie zaatakowanie ludzi i wyznaczone cele. Centralą Kabały jest USA.Ci posiadacze tych chipów muszą zostać zaszczepieni (3/4 populacji), chodzi o ich dezaktywację. Ci zaczepieni będą sterowani przez technologię 5G.Te osobniki które są zaprogramowani, mają zaniki pamięci. Założeniem tego planu jest uratowanie prawdziwych ludzi. Niektórzy z białych kapeluszy zostali sklonowani, skopiowani. Ta operacja ma galaktyczną dymensję, sięga ona do piątego poziomu a nawet wyżej. Przez szczepienia zostaną te chipy zniszczone (de-aktywizowane). Dlatego jest taki nacisk, żeby jak największa liczba ludzi została zaszczepiona. Ludzie z przewagą gadzich genów i podwójnie zaszczepieni (dezaktywowanie chipów) będą mieli mniejsze szanse na przeżycie. Niezaszczepieni nie będą mieli tych problemów. Po szczepionce trzeciej i następnych u tych istot, tak będzie zniszczone DNA, że ci nie będą mieli żadnych szans na przeżycie. Ten plan jest genialny.

 5. Karierowicz z bezprawia i niesprawiedliwości nadaje się już tylko do tego aby go bojkotować. Dotyczy herszta antypolskiej zmiany. Takich urzędników jak on zawsze omijam i będę omijał szerokim lukiem.

 6. 🙂 Panie Januszu aż się uśmiałem, paniska hipoteza o chodzeniu na kolanach jest moją tezą którą głoszę w swoim otoczeniu już z półtora roku. Niestety społeczeństwo zostało tak przestraszone że rozum się wycofał i tak wielu korzysta z masek a nieliczni z rozumu.

 7. Podzielam całkowicie, że najgłupsi są właśnie “wykształceni” , czyli wytresowani ! To jest NIESAMOWITE !!!!!!

  1. To nie ma nic wspólnego z wyksztalceniem.Ewiadomośc ludzi i przyjmowanie informacji na wiarę.Kto miał siè przebudzić z tego klamstwa to siè obudził reszta niestety nie dopuszcza do swojej głowy myśli ,że ludzie którzy mają czuwać nad ich bezpieczenstwem majà perfidne i okrutne zamiary.

   1. O tyle ma wspólnego z wykształceniem, że na studia dobierają przede wszystkim tych, co potrafią tylko lub przede wszystkim “nagrać” jakąkolwiek zadaną im informację, a następnie ją odtworzyć ( na egzaminach i dalej w trakcie ” kariery” ). Znam bardzo wielu takich … nie mają pojęcia gdzie żyją …

 8. Jak trudno pozbyć się emocji w kontraktach z tą ciemną stroną.Ale trzeba pracować nad sobą aby nie zasilać złością tych złych ludzi.To prawda ze w dzisiejszych czasach ludzie mniej wykształceni myślą mądrzej, bo są bliżej natury i rozumieją sercem. Ja chcę mieć wolny wybór.Jestem całym sercem z Wami.

 9. Rubikon to rzeka! Nazwa własna, którą należy pisać z wielkiej litery! Wstyd, że błędy ortograficzne tak często występują na stronach NTV!

 10. Proszę połączyć to wszystko co jest przedstawiane w poniższym filmie , z tym co się dzieje obecnie na co dzień, wokół nas.
  https://www.youtube.com/watch?v=ENpLE8Pc8lo
  uzupełnieniem tego jest jeszcze jeden film:
  https://www.youtube.com/watch?v=ulFjzOtSNnc
  Masoni, Wolnomularze, Iluminaci, Kabala, Deep State, Tajne stowarzyszenia, sataniści itp. są tylko wykonawcami poleceń Archontów itp. tu na tej planecie.

  Jak przerwać proces reinkarnacji, znajdziecie drodzy czytelnicy w następującym filmie:
  https://www.youtube.com/watch?v=DP0k8JFDESw

  Od siebie dodam, że jestem co roku nawiedzany przez istoty z innych wymiarów, czy pozytywne lub nie, trudno powiedzieć. Mam na to dowody materialne, zaznaczam że nie są to żadne OOBE, żadne Medytacje, absolutnie żadne wychodzenie z ciała itp. żadne podróże w czasie jak w książce pana Roberta Monroe, absolutnie żadne sny itp. Jest to twarda rzeczywistość i mam dowody. Co do mnie nie mam już żadnych wątpliwości !!!!! że istnieją inne wymiary i inne inteligentne istoty, inne cywilizacje. Mój światopogląd uległ całkowitej zmianie, również stosunek do wszystkich religii. Odnoszę wrażenie, że te inteligentne istoty są przyjaźnie do nas ustosunkowane i nie należą do grupy Archontów. Przed laty powyższe filmy traktowałem z przymrużeniem oka. Rozumiem innych ludzi, że mają do tego inny stosunek, dawniej byłem też taki. Te istoty porozumiewają się telepatycznie, przechodzą przez materię, mają wpływ na materię i są praktycznie dla naszych oczu niewidzialni ( trzecim okiem najprawdopodobniej moglibyśmy ich zobaczyć ). Smutne, że żyjemy obecnie w takich ciemnych czasach, gdzie ca. 99% ludzi jest poddawana negatywnym wpływom Archontów i im podobnym, z innych wymiarów. Mózgi ludzi są pod stałą telepatyczną kontrolą,
  i ci biedacy nawet tego nie wiedzą, oni mogą sterować całymi masami ludzkimi ( tylu ludzi zdecydowało się “zaszczepić” tym nieskutecznym badziewiem, gdzie na zdrowy rozum nikt by tego nie zrobił). Wiem, że wiele czytających to co napisałem, pomyśli, że piszący ten tekst nie ma wszystkich w domu, albo coś w tym stylu, ale może to dla niektórych będzie cenna informacja.
  Pozdrawiam i życzę przyjemnego oglądania.

 11. Polityk opowiada głupoty lub działa wbrew interesowi własnego państwa , kiedy jest szantażowany . Muszą mieć haki na Kaczyńskiego , że opowiada takie brednie . To jest ludobójstwo , niezależni od systemu i korporacji farmaceutycznych lekarze o tym mówią , a politycy , lub ,,filantropi” którzy trzepią kasę na tym przekręcie , straszą i zmuszają ludzi do wzięcia czegoś , co za jakiś czas może zniszczyć Nam zdrowie . Mówię NIE przymusowi i nie poddam się choćby nie wiem co . Nie wiem , czy to ignorancja , czy lenistwo powoduje , że ludzie nie analizują tego co słyszą , niczym małe dzieci biorą wszystko za pewnik i w swej naiwności pouczają tych , którzy widzą całe to kłamstwo . Sięgnęliśmy dna

 12. “Wirus został wzmocniony i wprowadzony do obiegu, aby móc wszczepiać pewne substancje i nanomaszyny pod pretekstem immunizacji. I celem uchylenia Konstytucji. Mały wirus dla wielkich reform” – to jest lakoniczny i ugładzony cytat, ale który w pełni podzielam.

 13. „Paradoksalnie, ponieważ jest duży konflikt polityczny w Polsce i spora część sędziów kontestuje obecny obóz władzy, więc niewątpliwie troszkę zyskują prawa obywatelskie, prawa do elementarnych wolności. W pewnym stopniu zyskuje przestrzeganie konstytucji. Oczywiście z motywacji, żeby dokuczyć władzy wielu sędziów po prostu respektuje prawo, które w Polsce obowiązuje jeszcze.”
  – Ciekawa teza. Sędziowie stosują prawo tylko, żeby dokuczyć PiS-owi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *