Księga Urantii, a wielkie zmiany we wszechświecie – Andrzej Pogorzelski


Posted on 7 kwietnia 2022
2199 views

15 thoughts on “Księga Urantii, a wielkie zmiany we wszechświecie – Andrzej Pogorzelski

 1. Januszu złoty, co z Tobą??
  Człowiek ma dla nas bardzo interesujące informacje, a Ty ciągle wpadasz mu słowo nie pozwalając się wypowiedzieć! Ja bym się na jego miejscu wkurzyła i zwyczajnie opuściła studio! Gdzie szacunek dla gościa?? Po co go zatem zaprosiłeś?? Nawet jeśli to znany Ci dobrze gawędziasz, to nie tak należy prowadzić rozmowę, bo to jest bardzo niegrzeczne!

 2. Zamiast mało wiarygodnej Urantii przekazanej przez nieprzyjazne istoty, polecam profesjonalne prace Ashayane Dean oraz Lisa Renee.

 3. Osobom po indoktrynacji zawsze będzie trudno odróżnić podsuwany przekaz od autentycznego. Zwłaszcza w dobie gdzie umysł stał się centrum ataku… Dla ludzi którzy zachowali człowieczeństwo nie jest trudne odróżnić głos źródła od innych głosów. Jak to się mawia, nawet wrony kraczą… Cała wyższa hierarchia oparta jest o innych założeniach niż te panujące wśród ludzi. Można porównać ją do drzew w lesie, każde wielkie, indywidualne i dominujące nad otaczającą roślinnością wręcz majestatyczne a jednocześnie dbające o wszystko do dokoła… Nie wiem czy to zostało już odkryte przez naukę , ale wszystkie te drzewa komunikują się ze sobą i uzupełniają. Dzięki temu mogą wyrosnąć na tak wielkie…

 4. Pan Andrzej Pogorzelski mógłby wystąpić np. u Andy Choińskiego, wówczas zapewne byśmy się dowiedzieli znacznie więcej.
  Ponieważ Andy pozwala się swoim rozmówcom w pełni wypowiedzieć, nie przerywa nikomu, nie polemizuje zupełnie bez sensu i nie wiadomo po co byleby się wygadać kosztem zaproszonego Gościa i słuchaczy.

 5. Do mnie najbardziej przemawia informacja pochodząca od Plejadian, która mówi, że powtórne przyjście Chrystusa oznacza nadejście Złotego Wieku Ludzkości i jest wynikiem zmian energetycznych na planecie. Jest to potencjalna możliwość by następne tysiąclecie na Ziemi było epoką pokoju, wolności i braterstwa. To jednak zależy od nas czy taki czy taki scenariusz wdrożymy do realizacji. Jeśli to się nie uda, czeka nas epoka wszechpotężnej tyranii.

 6. Panie JZ Dajże pan się wypowiedzieć człowiekowi. Gdyby przódy zapoznał się z tematem, nie zadawał by pan zbytecznych pytań. Ta księgga to nie ŚWIERSZCZYK dla dzieci, i nieda się tego opowiedzieć w mig. Wprowadza pan chaos w rozmowę.
  Zresztą nie pierwszy raz. Ja znam Księgę Urantii, i jej historię. I wiem o czym mówię.

  1. Czytam tę Księgę bo jest dostępna w internecie w formie pdf .No cóż mam mieszane uczucia .Pochodzenie tego cudu już mi dało do myślenia. Jak wiele innych cudów ,które nam wciskają .Przecież ci co tak bardzo chcą dalej rządzić tym światem nie pozostawią ludzi bez pokarmu, który ma swoje zadanie , dalsze ludzi urabianie.

 7. Materiały channelingowane, z uwagi na ich szczegółowo opracowaną zawartość, były
  kosmologicznymi cudownymi-dziećmi, które wzbudziły respekt i niemalże
  natychmiastową wierność u ich czytelników. Prace takie jak Księga Urantii, Rozmowy
  z Bogiem, Seth, Agarta, Alice Bailey, oraz niezliczona liczba innych, wszystkie one
  były tekstami przygotowanymi dla ludzkości, napisanymi przez istoty wymiarowe pod
  kierownictwem GSSC i rozpowszechnionymi do wchłonięcia przez ludzi, po to aby
  zagwarantować, iż ludzie zostali nasyceni podziałem i oszustwem – choć pod
  przykrywką duchowej i kosmologicznej prawdy.
  eśli uważnie zbadasz materiały channelingowane zauważysz, że nie wspominają one o
  ciszy która jest tobą. Mówią one o niebiosach, Bogu, istotach anielskich, inteligencjach pozaziemskich,
  kierunku służenia ascendowanych istot,procesie ascendencji duszy, moralności, praktycznym życiu, zestrojeniu się z Bogiem,
  życiu po śmierci, uporządkowaniu wszechświata wedle modelu nauczyciel-uczeń.
  Wszystko to zostało zaplanowane po to, aby wsączyć oddzielenie oraz przekonać
  poszukujących, że prawda istnieje na planie materialnym, a zatem, nie muszą oni
  opuszczać więzienia, żeby ją znaleźć; muszą oni po prostu czytać i słuchać używając do
  tego swojego umysłu.

 8. a ja napisze w obroni Redaktora Prowadzącego tej audycji (bo zdążyłam już przeczytać szereg strofujących komentarzy) . Nie znałam tematu, nie znałam zaproszonego gościa, w trakcie audycji doczytałam kim jest dopiero .. niemniej uważam, że redaktor prowadzący doskonale naprowadzał na temat rozmowy.. mnie bardzo pomogło moderowanie rozmowy w tenże sposób.. jesli nawet wyczuliście lekką irytację w głosie Red. Prowadz. — rozumiem go doskonale dlaczego tak się czuł i tak wyszło w audycji na żywo.. obaj panowie – znawcy! ale już inna energia i inne wyobrażenie jaki ma mieć przebieg audycja tv.
  Jakkolwiek – warto rozmawiać! dziekuję z serca, rozbudziliście panowie moją ciekawość 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *