Niezwykle ważna konferencja z udziałem mundurowych – 22 Stycznia koło Brzegu opolskiego cz.1


Posted on 24 stycznia 2022
2301 views

6 thoughts on “Niezwykle ważna konferencja z udziałem mundurowych – 22 Stycznia koło Brzegu opolskiego cz.1

 1. Ja tu widzę dwie sprawy: 1) kompromitowanie służb publicznych, 2) eliminowanie ludzi. I teraz pytanie : w jakim celu ? Czyżby zmierzali do czegoś takiego :” brakuje ludzi, nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej liczebności służb, w związku z tym zlecimy zadania publiczne podmiotom KOMERCYJNYM”. Krótko mówiąc chcą urynkowić służby?

  1. Ależ oczywiście. Armia korporacyjna – na wzór U.S. Army. Wielka Fabryka Wojny. Kompletne rozłożenie więzi i spoiwa, jakie tworzyło Wojsko Polskie na przestrzeni dziejów – nawet za czasów LWP. Ma być korporacyjnie z politykami jako główną siłą sprawczą i armią jako siłą wykonawczą.

 2. https://www.truthforhealth.org/2022/01/urgent-press-conference-purging-patriots-from-the-military/ – strona amerykanskich wojskowych walczacych prawnie z mandatami szczepien

  Eksperci ostrzegają, że bezpieczeństwo naszego narodu jest zagrożone z powodu nielegalnego mandatu Bidena w zakresie szczepień wojskowych.
  “Mandat administracji Bidena dotyczący szczepienia COVID-19 jest problematyczny z wielu powodów, ale jednym z niepodważalnych głównych problemów jest fakt, że zagraża on bezpieczeństwu naszego narodu, co zostało niedawno zbadane przez Stowarzyszenie Lekarzy Amerykańskich i Chirurdzy dr Elizabeth Lee Vliet .
  Przedstawiła niektóre nadużycia, które zostały ujawnione przez wojskowych sygnalistów i ich prawników na niedawnej konferencji prasowej Fundacji Prawda dla Zdrowia . Jest to niepokojąca lista, która obejmuje takie rzeczy, jak zawstydzanie i upokarzanie nieszczepionych członków służby wojskowej, kary fizyczne, odmawianie leczenia nieszczepionym członkom wojska, którzy chorują na COVID, oraz oczyszczanie osób, które proszą o zwolnienie religijne lub medyczne. Nic dziwnego, że ukrywają one poważne obrażenia i ofiary śmiertelne poszczepienne w „cieniowym procesie przymusu”.”
  https://www.naturalnews.com/2022-01-26-nations-security-risk-military-vaccine-mandate.html

  Batalia prawna w USA w obronie zolnierzy okaleczanych i mordowanych eksprerymentem medycznym zwanym szczepiionka. Juz 3-krotnie wzrosla liczba chorych na raka zolnierzy wsrod zaszczypionych i gwaltownie rosnie nadal. Amerykanscy senatorzy staja w obronie okaleczonych zolnierzy.
  https://thelibertydaily.com/bombshell-cover-up-cancer-diagnoses-in-the-military-rose-over-three-fold-since-jabs-were-introduced/

  Kraje z największą liczbą szczepionych mRNA na świecie mają teraz szokująco wysoki wskaźnik infekcji Cov…id. Szybko rośnie liczba hospitalizacji i zgonów. Eksperyment z mRNA musi się skończyć. Od razu.
  ​​​​​​​https://www.theburningplatform.com/2022/01/26/an-urgent-warning/
  https://justthenews.com/politics-policy/coronavirus/covid-panel-military-service-members-see-spikes-miscarriages-cancer

  Chorwacki parlamentarzysta okrzykuje Macrona „Marionetką Rothschilda”: „WASZE MANDATY SA KARA SMIERCI” !!!
  “Chorwacki eurodeputowany Mislav Kolakušić bezpośrednio powiedział prezydentowi Francji Emmanuelowi Macronowi prosto w twarz, że popełnia HOLOKAUST na obywatelach francuskich, narzucając swój mandat na szczepionki.”
  https://newspunch.com/croatian-mp-blasts-rothschild-puppet-macron-your-vax-mandates-are-a-death-penalty/

  Szczypionka jest OGROMNYM sukcesem, jeśli jej prawdziwym celem jest WYLUDNIENIE.
  https://allnewspipeline.com/Deaf_Dumb_And_Blind_Most_Cannot_See_With_Their_Own_Eyes.php
  https://allnewspipeline.com/Vile_And_Contemptible_Skullduggery.php
  https://www.theburningplatform.com/2022/01/26/hiding-the-bodies/

  Analiza niemieckiego profesora: „Tysiące ukrytych zgonów dziennie” mogą być największą medyczną klęską w historii ludzkości.
  „Tysiące umierają codziennie z powodu szczepionki, nawet nie zdając sobie z tego sprawy”.
  https://msyc1.wordpress.com/2022/01/26/analysis-by-german-prof-thousands-of-hidden-deaths-daily-may-be-greatest-medical-debacle-in-human-history/

  …wieeelki szacun i podziw za odwage i madrosc dla zolnierzy… wspierajmy ich tak bardzo, jak tylko mozemy… zanim bedzie juz za pozno

 3. Wazny art. z ogromna iloscia dolaczonej dokumentacji po raz pierwszy opublikowanej :
  DLACZEGO ONI NAS ZABIJAJA ?
  https://www.theburningplatform.com/2022/01/26/why-are-they-killing-us-2/#more-257691
  ” Żadna próbka wirusa Cov id nie była dostępna do opracowania testu CDC PCR, informując nas, że mamy Covid . Próbki PCR dla koronawirusa Sars 2 zostały wyprodukowane w celu symulacji tego, co „eksperci” myśleli, że genom wirusa będzie oparty na podobnych koronawirusach.
  CDC wydaje wczesne wytyczne dla rządowych lekarzy sądowych w każdym stanie, aby zidentyfikować koronawirusa Sars 2 jako podstawową przyczynę śmierci, gdy występują inne choroby współistniejące.
  CDC Zgłoszono w sierpniu 2020 r. tylko 6% zgonów z powodu Covid pochodzi tylko z Covid . Od 13 stycznia 2021 r. było tylko 52 000 zgonów z powodu Covid. To ponad dwa sezony grypowe, znacznie mniej niż typowy sezon grypowy w Ameryce z 37 000 zgonów rocznie .
  Szczepionki mRNA stosowane w sytuacjach awaryjnych powodują powstawanie mikroskrzepów w małych naczyniach włosowatych w płucach, które mogą powodować nadciśnienie płucne u większości zaszczepionych osób .
  Rozpoznanie raka w silnie zaszczepionym wojsku (praktycznie bez wyjątków) gwałtownie rośnie po wprowadzeniu szczepień we wszystkich oddziałach przez administrację Biden.
  Rząd zabija ludzi, nie zezwalając na konwencjonalne leczenie wczesnej infekcji Cov id . Leki bez recepty są ewidentnie skuteczne w leczeniu wczesnych i umiarkowanych objawów Cov id 19.
  Szpitale zabijają ludzi z późną reakcją na Cov id 19 . SZPITALE POWODUJA ZGONY REMDESiVIRem, który niszczy czynność nerek, zwłaszcza w połączeniu z tlenem pod wysokim ciśnieniem w respiratorze. Maksymalizacja liczby „zgonów z powodu Covid” spowodowanych innymi czynnikami sprawia, że ​​szczepionki stosowane w nagłych wypadkach są bardziej akceptowane przez opinię publiczną.
  VAERS zaniża liczbę zgonów „szczepionkowych” mRNA Covid o ponad 90% . „Szczepionka” jest bezsprzecznie najbardziej niebezpieczną szczepionką w historii medycyny z ogromnym marginesem, ale ludzie tacy jak gubernator Abbott (TX) twierdzą, że szczepionki mRNA są bezpieczne.
  FDA zatwierdza szczepionki mRNA dla małych dzieci w wieku 5-11 lat, stwierdzając, że korzyści przewyższają ryzyko. Ale w jaki sposób korzyści mogą przewyższać prawie zerowe ryzyko?
  Tlenek/wodorotlenek grafenu (i inne patogenne zanieczyszczenia, takie jak trometamina), nigdy wcześniej nie używany w szczepionkach, znajduje się w Pfizer i innych szczepionkach mRNA i może być aktywowany elektrycznie na częstotliwościach sieci 5G.
  Dyrektor wykonawczy firmy Pfizer uważa, że ​​szczepionki mRNA są przeznaczone do globalnej depopulacji .
  „ Nie w pełni zaszczepiony tm ” nie będzie dopuszczony do udziału w Towarzystwie. Niektórzy mogą trafić do „zielonej” strefy CDC z powodów „humanitarnych” .

 4. Tutaj dane z obrazen poszczepiennych w amerykanskim wojsku.
  ” Oprócz gwałtownego wzrostu liczby diagnoz poronień (kod ICD O03 dla poronień samoistnych) odnotowano prawie 300% wzrost diagnoz raka (ze średniej pięcioletniej 38 700 rocznie do 114.645 w ciągu pierwszych 11 miesięcy 2021 r.). Odnotowano również 1000% wzrost kodów diagnostycznych problemów neurologicznych, które wzrosły ze średniej wyjściowej 82 000 do 863 000!

  Niektóre inne liczby, których nie wymienił na rozprawie, ale podał mi w wywiadzie, to:

  zawał mięśnia sercowego – wzrost o 269%
  porażenie Bella – wzrost o 291%
  wady wrodzone (u dzieci personelu wojskowego) – wzrost o 156%
  niepłodność kobieca – wzrost o 471%
  zatorowość płucna – wzrost o 467%
  Wszystkie te liczby należą do wizyt ambulatoryjnych, ponieważ to właśnie tam pojawia się ogromna liczba diagnoz w wojsku. Jednak Renz powiedział, że wzrosty były również wskazane u hospitalizowanych pacjentów. Widziałem jedno z oświadczeń pod przysięgą jednego z lekarzy wojskowych, które stwierdza, że: „W mojej profesjonalnej opinii główny wzrost częstości występowania wyżej omówionych przypadków poronień, nowotworów i chorób był spowodowany COVID-19 „szczepienia”.”
  ” Rozmawiałem z jednym z demaskatorów, który poświadcza, że ​​był poważnie zaniepokojony widywaniem młodych żołnierzy z nagłymi przerzutami raka, chorobami autoimmunologicznymi oraz zaburzeniami serca i krążenia, które spowodowały, że wielu żołnierzy porzuciło różne programy szkoleniowe. „Ci lekarze byli zmotywowani do zbadania danych DMED ze względu na liczbę przypadków wzrostu liczby przypadków, które obserwowali empirycznie”, powiedział demaskator, który przez wiele lat służył w wojsku. „Niektórzy lekarze w całej policji (wszystkie oddziały) byli zastraszani nakazami, aby nie wykonywać pełnego spektrum badań i przestrzegać przepisów, które w sposób dorozumianybezpośrednie pełne badania reakcji niepożądanych po szczepieniu EUA. Będzie to wymagało od innych lekarzy wojskowych podjęcia działań i wymiany doświadczeń, aby w pełni ustalić ogrom tych zarzutów i wszcząć śledztwo w najszerszym zakresie”.”

  https://www.theburningplatform.com/2022/01/31/horowitz-whistleblowers-share-dod-medical-data-that-blows-vaccine-safety-debate-wide-open/#more-258046

  Zaszczepieni piloci rzucający trupami w trakcie lotu.
  ” Piloci Southwest Airlines i innych głównych przewoźników amerykańskich mają dobry powód, by opierać się obowiązkom szczepień. Ich koledzy piloci, którzy wzięli kontrowersyjną szczepionkę Covid-19, ginęli zarówno podczas lotów krajowych, jak i międzynarodowych.”
  ” Demaskator FAA wypowiadający się pod warunkiem zachowania anonimowości powiedział RRN, że administracja Bidena, FAA i linie lotnicze ukrywają incydenty, ponieważ linie lotnicze potrzebują sprzedaży biletów, a administracja chce podtrzymać iluzję, że szczepionki przeciw Covid-19 są bezpieczne i skuteczne .”
  “„Dowódca został zakneblowany i kazano mu nie omawiać tego incydentu z nikim pod groźbą utraty pracy” – podało nasze źródło. „W tej chwili trwają systematyczne wysiłki, aby uniemożliwić opinii publicznej dowiadywanie się o tym, że piloci bardzo chorują lub bardzo giną w powietrzu ( po przyjeciu kironkowych szczepionek ). Linie lotnicze nie chcą tracić pieniędzy, a administracja nie chce, aby opinia publiczna poznała prawdziwe niebezpieczeństwa szczepionki. Wiem na pewno, że sekretarz transportu Pete Buttigieg nakazał liniom lotniczym klasyfikację incydentów związanych ze śmiercią pilotów”.
  https://realrawnews.com/2021/10/vaccinated-pilots-dropping-dead-mid-flight/

  Pilot marynarki rozbija samolot po reakcji poszczepiennej.
  ” W całym Plandemic Real Raw News pisał o incydentach, w których zaszczepieni piloci zachorowali lub wręcz zginęli w trakcie lotu, katastrofalnych wydarzeń, które zagrażają nie tylko pilotom, ale także milionom pasażerów powierzających swoje bezpieczeństwo liniom lotniczym. Ta kwestia, zaciemniona przez FAA w sprawach dotyczących pilotów cywilnych i DoD dla lotników wojskowych, jest plagą lotnictwa ogólnego, ruchu komercyjnego i operacji wojskowych.”
  ” Gdy pilot F-35C zbliżał się do USS Vinson, „zawołał piłkę”, ale powiedział też, że odczuwa nagły i intensywny ból w klatce piersiowej, jakby „ktoś uderzył mnie kijem baseballowym”. Operator sygnału lądowania na pokładzie USS Vinson od razu zauważył, że F-35 znajdował się nad ścieżką schodzenia i nie trafiał w przewody. Kazał pilotowi „pomachać” w chwili, gdy trzeszczący głos pilota powiedział w radiu: „Pierdolona szczepionka”. Pilot ledwo miał dość siły, by bezpiecznie się katapultować, chociaż kilku bosmanów na pokładzie załogowym zostało rannych, gdy samolot uderzył w pokład.”
  https://realrawnews.com/2022/01/navy-pilot-crashes-plane-ejects-after-vax-reaction/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *