Niezwykle Ważna Konferencja Z Udziałem Mundurowych – 22 Stycznia Koło Brzegu Opolskiego Cz.2


Posted on 25 stycznia 2022
1607 views

8 thoughts on “Niezwykle Ważna Konferencja Z Udziałem Mundurowych – 22 Stycznia Koło Brzegu Opolskiego Cz.2

 1. A, to ta pani mecenas, która kierowała groźby karalne wobec lekarzy, w wyniku czego NIL skierowała skargę do rady adwokackiej. Kojarzę ją. Idiotka, nie słuchajcie jej.

 2. Biden akceptuje porażkę; Całkowicie cofa mandat dotyczący szczepień.
  “Sprawiedliwość zajęła nieco ponad dwa miesiące, ale zwyciężyła. Wysoce kontrowersyjny mandat na szczepionki dla prywatnego biznesu prezydenta USA Joe Bidena doznał ostatecznej porażki i zostanie cofnięty przez Biały Dom.”
  https://flagandcross.com/biden-accepts-defeat-rescinds-private-vaccine-mandate-entirely/

  Wreszcie! Pozew karny złożony w Teksasie, zarzucający morderstwo i zbrodnie przeciwko ludzkości.
  ” Skarga twierdzi, że powyższy sprawca zastosował mechanizmy wojny psychologicznej, które obejmują doniesienia medialne, porządek publiczny, przymus, oszustwo, mandaty, łapówki, ograniczenia podróży, ograniczenia zatrudnienia, ograniczenia wolności słowa, ograniczenia wolności i inne taktyki. ”
  https://sonsoflibertymedia.com/finally-criminal-complaint-filed-in-texas-alleging-murder-crimes-against-humanity/

  Norymberga 2.0 Już Jest I Prowadzi Dochodzenie Karne Z Numerem Referencyjnym! (Wideo)
  Tim Brown / 8 stycznia 2022 /
  ” Możesz to przekazać policji oraz dyrektorom zdrowia publicznego i mediów. Zbrodnia sygn. numer to 6029679/21.”
  https://settingbrushfires.com/nuremberg-2-0-is-here-its-got-a-criminal-investigation-with-reference-number-video/

  Mark Steele O Pierwszym Śledztwie Kryminalnym W Anglii W Sprawie Osób Wpychających Strzały Na COV ID (Wideo)
  ” Dziś ekspert od broni Mark Steele dołącza do mnie z Wielkiej Brytanii, aby omówić to śledztwo i dodać, w jaki sposób 5G odgrywa i będzie odgrywać rolę w śmierci niezliczonej liczby ludzi ( szczegolnie zaszczepionych ) na całym świecie. Mamy jednak informację, że to wszystko mozna powstrzymać, potrzebujemy tylko odwagi,..”
  https://settingbrushfires.com/mark-steele-on-first-criminal-investigation-in-england-into-those-pushing-covid-shots-video/

  FDA/Pfizer Tuszowanie Morderstwa I Niekonstytucyjna Federalna Baza Danych „Szczepionek” (Wideo)
  ” Ponieważ Kongres i Joe Biden wydają się piekielnie zdecydowani narzucać coraz większą tyranię i naruszać Konstytucję Stanów Zjednoczonych w celu wdrożenia bezprawnej bazy danych „szczepionek” na szczeblu federalnym, pojawiły się dokumenty wykazujące, że FDA i Pfizer były zaangażowane w ukrywanie licznych zgonow związanych ze strzałami na COV ID i wiedzieli o tym od samego początku.”
  https://settingbrushfires.com/the-fda-pfizer-murder-cover-up-the-unconstitutional-federal-vaccine-database-video/

  Kryminalny „prezydent”, martwy lekarz po powiedzeniu prawdy i rozpoczęcie Norymbergi 2.0 (wideo)
  https://sonsoflibertymedia.com/a-criminal-president-a-doctor-dead-after-telling-the-truth-nuremberg-2-0-begins-video/
  Doktor mówi prawdę o „ostrzach” grafenu w szypafkach z COV ID – zostaje zamordowany kilka dni pozniej (wideo)
  https://sonsoflibertymedia.com/doctor-tells-the-truth-about-graphene-razor-blades-in-covid-shots-murdered-days-later-video/

  Zbrodniczy: Dymiacy Pistolet Dokument Pfizera ujawnia fakt, że FDA tuszuje liczbe zgonów spowodowanych przez COV ID – wiedzieli, że szcypfka zabijała ludzi! (Wideo)
  https://sonsoflibertymedia.com/murderous-smoking-gun-pfizer-document-reveals-fda-cover-up-of-covid-shot-deaths-they-knew-the-first-month-it-was-killing-people-video/

  PRAWDZIWY PROGRAM: Czołowy lekarz twierdzi, że „szczepionki” na Koronke są celowo zaprojektowane, aby zmniejszyć populację na świecie
  https://www.naturalnews.com/2021-11-30-doctor-covid-vaccines-designed-reduce-world-population.html

  Nazistowskie Niemcy 2.0: Pacjenci niezaszczypawieni w szpitalach mają na zywca wyrywane organy (wideo)
  “Jak mówi Biblia: „MIŁOŚĆ DO PIENIĘDZY jest korzeniem WSZYSTKIEGO zła”. I jest dużo pieniędzy do zarobienia kosztem ludzkiego życia w szpitalach ”
  https://sonsoflibertymedia.com/nazi-germany-2-0-covid-patients-in-hospital-are-allegedly-having-organs-harvested-video/

  Polisy ubezpieczeniowe na życie mogą odmówić wypłaty za uboczne skutki szczepienia, ponieważ szczepionki przeciw Cov id to „eksperymenty medyczne”
  https://www.dcclothesline.com/2022/01/07/life-insurance-policies-can-refuse-payouts-for-the-jabbed-because-covid-vaccines-are-medical-experiments/

  ” Zastanawiam się, dlaczego do tej pory nie słyszeliśmy o pełnym nalocie FBI na dom dr. Anthony’ego Fauciego we wczesnych godzinach porannych (z CNN i załogą kamery) w celu skonfiskowania całego sprzętu elektronicznego ? Dlaczego do tej pory nie słyszeliśmy, że FBI najechało na miejsce pracy Fauciego i skonfiskowało tam cały jego sprzęt elektroniczny, dyski twarde, komputery i urządzenia? W końcu cały naród wie teraz (przynajmniej ci z nas, którzy zwracają uwagę), że Fauci świadomie kłamał przez zęby podczas przesłuchań w Senacie w sprawie pozyskania funduszy na badania funkcji i pochodzenia wirusa Cov id…”
  https://www.dcclothesline.com/2022/01/27/the-only-jab-anthony-fauci-should-be-mandated-to-take-by-a-jury-of-peers-is-the-one-called-lethal-injection/

  Tylko „zaszczepieni” zmarli podczas grypy hiszpańskiej w 1918 r
  https://www.dcclothesline.com/2021/12/29/revelation-only-the-vaccinated-died-during-the-1918-spanish-flu/

  Strajk kanadyjskich i amerykanskich kierowcow ciezarowek przeciwko mandatom szczepien. Zdjecia z dronow ukazuja ogromny protest w postaci szeregu ciagnacych sie samochodow az po horyzont. Ogromna pomoc lokalnej ludnosci dla strajkujacych.
  “… wskazał, że Kanada musi rozwinąć swój ruch na rzecz wolności i zbudować ruch solidarności, który ludzie przyjmą przeciwko rosnącej tyranii. Coraz częściej widzimy, że ludzie gromadzą się i wspierają się nawzajem przeciwko tyranom, czy to rządowym, czy faszystowskim korporacjom, a kanadyjscy kierowcy ciężarówek zaczęli toczyć piłkę, gdy amerykańscy truckerzy zmierzają na północ, aby ich wesprzeć. ”
  ” Zaangażowane są dziesiątki tysięcy ciężarówek i zebrano ponad 4 miliony dolarów, aby podtrzymać protest kierowców.
  Jeśli to utrzyma się, Kanada stanie w martwym punkcie i rząd będzie musiał ustąpić przed żądaniami ludzi.”
  https://sonsoflibertymedia.com/the-canadian-truckers-convoy-for-freedom-is-getting-major-support-from-the-people-now-us-truckers-video/

  Nadszedł już czas, aby lud- prawowici władcy kraju powstali i egzekwowali prawo przeciwko tyranom i przestępcom w rządowych i faszystowskich korporacyjnych ( w tym farmaceutycznych ) przedsiębiorstwach w naszym kraju oraz wymierzyli sprawiedliwość w celu ochrony naszych wolności.

 3. BIOTERRRORYZM na najwyższych poziomach: rząd USA przyłapany na atakowaniu „czerwonych” stanów z bardziej śmiercionośnymi partiami szczepionek przeciw Cov id
  ” W tym, co wydaje się być politycznie motywowanym ludobójstwem, władze (tj. przemysł farmaceutyczny i wielki rząd) podobno wysyłają bardziej śmiercionośne partie zastrzyków Fauci Flu do konserwatywnych obszarów kraju.”
  „Kiedy kreśli się na osi czasu, widzimy, że te trzy firmy współpracują ze sobą, aby po cichu monitorować śmiertelną skuteczność określonych śmiercionośnych partii”.
  https://dcdirtylaundry.com/bioterrorism-at-the-highest-levels-u-s-government-caught-targeting-red-states-with-deadlier-batches-of-covid-vaccines/

  JAK TOKSYCZNA JEST KONKRETNA PARTIA SZCZEPIONKI KORONKOWEJ ?
  TUTAJ MOZESZ SPRAWDZIC :
  ” Niektóre partie/serie wiążą się z nadmierną śmiercią, niepełnosprawnością i reakcjami niepożądanymi.
  Możesz skorzystać z tej witryny, aby sprawdzić liczbę zgonów, niepełnosprawności i chorób związanych z Twoim konkretnym kodem partii..”
  Kody partii i związane z nimi zgony, niepełnosprawności i choroby dla szczepionek Cov id 19
  https://www.howbad.info/
  Ta witryna może działać wolniej z powodu dużego ruchu. Utworzono kopię zapasową witryny
  https://www.howbadismybatch.com/

  Od pierwszego pojawienia się Koronki, lekarze, naukowcy, mikrobiolodzy są mordowani – co tak naprawdę się tutaj dzieje?
  https://www.naturalnews.com/2022-01-25-since-covid-appeared-doctors-scientists-microbiologists-murdered.html

  ANTYSZCZYPAFKOWE WIADOMOSCI Z CALEGO SWIATA
  https://chemicalviolence.com/
  https://www.naturalnews.com/Index.html

 4. Nowojorczycy nie muszą już nosić masek na twarz, gdy przebywają w pomieszczeniach, dzięki decyzji Sądu Najwyższego stanu Nowy Jork unieważniającej mandat stanowy gubernatora Kathy Hochul.
  https://www.naturalnews.com/2022-01-26-ny-supreme-court-strikes-down-hochuls-mask-mandate.html

  Choroba uduszenia „MAD” rozprzestrzenia się teraz w Ameryce i na świecie.
  “MAD jest formą psychozy wywołaną urazem fizycznym (długotrwałe używanie masek) i urazem psychicznym (fałszywa propaganda Covid). Podobnie jak w przypadku syndromu Szalonego Kapelusznika z powodu zatrucia rtęcią, większa ekspozycja na fałszywe wiadomości i maski pozbawiające tlenu tylko pogorszą ten zespół. Nigdy nie przeczytasz tego w wiadomościach głównego nurtu.”
  “Zatrucie dwutlenkiem węgla jest powszechne z powodu nieodpowiedniej wentylacji i niewystarczającego oddychania spowodowanego przez każdą maskę Covid”
  https://www.dcclothesline.com/2022/01/18/mask-asphyxiation-disease-m-a-d-now-sweeping-across-america-and-the-world/
  ” ( Natural News ) Hiperkapnia występuje, gdy poziom CO 2 w organizmie wzrasta. Dzieje się tak, gdy ponownie wdychamy gazowe zużyte powietrze wydostające się z naszych ust i nosa, wywierając szkodliwe i niebezpieczne skutki na umysł i ciało. Ponowne oddychanie CO 2 zwiększa ciśnienie krwi i prowadzi do szybkiego tętna, bólu w klatce piersiowej, splątania, drgawek, bólów głowy, zmęczenia, ataków paniki i psychozy tworzenia masy. Gdy stanie się to wieczne, wzrasta prawdopodobieństwo uszkodzenia narządów i uduszenia. Około dwustu milionów Amerykanów cierpi na ten stosunkowo nowy syndrom wynikający z pozbawienia odpowiedniej ilości tlenu. To powolne uduszenie, a za wszystko winne są maski Covida, czy to domowej roboty, czy N95.

  Uduszenie występuje, gdy dwutlenek węgla zakłóca dotlenienie tkanek. Długoterminowym efektem końcowym jest śmierć. Zombie noszące wieczne maski ograniczają tlen, który dostaje się do płuc, zmniejszając w ten sposób tlen we krwi, a tym samym zmniejszając tlen i składniki odżywcze, które są przenoszone do tkanek ciała, w tym do mózgu. Badania pokazują, że długotrwałe używanie masek Covid, domowej roboty lub N95 , może powodować od 5% do nawet 20% utraty tlenu.
  Wyjdź teraz publicznie, a zauważysz jeden główny zbiegający się temat, który różni się od tego, kiedy zaczął się Covid . Ludzie noszący maski zachowują się bardzo dziwnie, nieregularnie, niespokojnie i agresywnie. Niektórzy ludzie mają ataki paniki w sklepach, walczą o to, by najpierw dostać się do produktów. Inni mają zawroty głowy i ataki podwójnego widzenia podczas jazdy, czasami powodując „wypadki” (z połączenia skutków ubocznych szczepionki i maski ). “

 5. Kto wymyślił projekt pt. “Nowa Ziemia”? Idea piękna ale trochę utopijna. Wygląda jak ruch oddolny. Czy na pewno?
  W każdym razie wolę to niż totalną kontrolę i zamordyzm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *